ଗୋଟିଏ ଚା-ପୁ-ଡା କଲା ବିମାନର ଏମରଜେନ୍ସି ଲ୍ୟାଣ୍ଡିଙ୍ଗ, ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ 5 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜୋ-ରିମା-ନା,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘ-ଟ-ଣା

ବ୍ରିଟେନର ମଞ୍ଚେଷ୍ଟର ବିମାନବନ୍ଦରରୁ ବିମାନରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ଏତେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ ଯେ ବିମାନଟି ଅଷ୍ଟ୍ରିଆର ରାଜଧାନୀ ଭିଏନାରେ ଜରୁ-ରୀକା-ଳୀନ ଲ୍ୟାଣ୍ଡିଙ୍ଗ କରିବାକୁ ପଡିଲା।

ସହଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ମା-ରି-ଲା ଚା-ପୁ-ଡା।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ jet2 ବିମାନରେ ଥିବା ମହିଳା ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚା-ପୁ-ଡ଼ା ମା-ରି ଜରୁ-ରୀକା-ଳୀନ ଲ୍ୟାଣ୍ଡିଙ୍ଗ କରିଥିଲେ। ସେ ଜଣେ ସାଥୀ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚା-ପୁ-ଡ଼ା ମା-ରିଥିଲେ। ଜଣେ ଏୟାର ହୋଷ୍ଟେସ୍ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ। ଏହି କାରଣରୁ ଏହି ମହିଳା ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ ଭାରି ଜୋ-ରିମା-ନା ଲାଗୁ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଜୀବନସାରା ବିମାନ ଯୋଗେ ବାରଣ କରାଯାଇଥିଲା।

5 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜ-ରିମା-ନା।

jet2 ମୁଖପାତ୍ର କହିଛନ୍ତି ଯେ କ୍ୟାଥରିନ୍ ବୁଶଙ୍କର ଆକ୍ର-ମଣାତ୍ମ-କ, ଅପ-ମାନଜ-ନକ ଏବଂ ବିପ-ଜ୍ଜନକ ଆଚରଣ ରହିଛି। ଭାଇରାଲ ଫୁଟେଜରେ ଜଣେ କ୍ରୋ-ଧିତ ମହିଳା ମଞ୍ଚେଷ୍ଟର ବିମାନବନ୍ଦରରୁ ତୁର୍କୀର ଆଣ୍ଟାଲିଆ ଅଭିମୁଖେ ଉଡ଼ୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ହିଂ-ସାତ୍ମ-କ ଆ-କ୍ରମ-ଣ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଉପରେ 5 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜ-ରିମା-ନା ଆଦାୟ କରାଯାଇଛି।

ବିମାନକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିଲା।

ପଶ୍ଚିମ ୟର୍କଶାୟାରର ବୁଶ ଏକ ବିମାନ ସମୟରେ ଚି-ତ୍କା-ର କରୁଥିବା ଭିଡ଼ିଓ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି କାରଣରୁ ବିମାନ ଉଡ଼ାଣର ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ପରେ ବିମାନଟି ଭିଏନା ଆଡକୁ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିଲା। କ୍ରୋ-ଧି-ତ ମହିଳାଙ୍କ ଏହି ଆଚରଣ ଯୋଗୁଁ ବିମାନରେ ଥିବା ଯାତ୍ରୀମାନେ ଏକ ଘଣ୍ଟାରୁ ଅଧିକ ବିଳମ୍ବ ପରେ ଯାତ୍ରା କରିଥିଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *