ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : କାଫେ ରେ ଲାପଟପ ଚୋ-ରି କରିବା ପାଇଁ ପହଞ୍ଚିଗଲା ଚୋ-ର, ଆଉ ଲାପଟପ ଛଡେଇବା ସମୟରେ ଝିଅଟି ଏମିତି କିଛି କଲା ଯେ ଆଉ ବାଟ ପାଇଲାନି ଚୋ-ର !

ଯେତେବେଳେ ଆମେ ବଜାରରେ ଥାଉ ,କେବେ ଏବଂ କେଉଁଠାରୁ ଚୋ-ର ଆସି ଆକ୍ର-ମଣ କରିବ, କିଛି କୁହାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ। ତଥାପି ଯେତେବେଳେ ଚୋ-ର ଏକ ଚାଲାକି ଭାବରେ ଆସି ଆପଣଙ୍କ ପକେଟକୁ କା-ଟିଦିଏ, ସେତେବେଳେ କିଛି ଜଣା ପଡେନାହିଁ। କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଏହିପରି ଘଟ-ଣା ଗୁଡ଼ିକୁ ଆଗୁଆ ଦେଖନ୍ତି ଏବଂ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା

ଏହି ଭିଡିଓରେ ମଧ୍ୟ ସମାନ କିଛି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ବଜାରରେ ଏକ କାଫେରେ ବସିଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଏକ ଦୁର୍ଘ-ଟଣା ଘଟିବାକୁ ଯାଉଥିଲା, ସେ ବିଷୟରେ ତାଙ୍କର ଆଦୌ ଧାରଣା ନଥିଲା। ସେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ନିଜ ଲାପଟପ୍ ସହିତ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ। ହଠାତ୍ ଜଣେ ଚୋ-ର ଆସି ତାଙ୍କ ହୋସ ଉଡ଼ାଇଦେଲା।

କାଫେରେ ବସିଥିବା ଝିଅ ପାଖକୁ ଆସିଲା ଚୋ-ର।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ କାଫେରେ ବସିଥିବା ମହିଳା ନିଜ ଲାପଟପରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ। ପାଖରେ ବସିଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ନିଜ ଭିତରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିଲେ। ତାପରେ ବାହାରର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ହେଲମେଟ ନେଇ ବ୍ୟାଗ ନେଇ କାଫେରେ ପ୍ରବେଶ କଲେ।

ଲାପଟପ୍ ରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବା ମହିଳା ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ନାହିଁ ମାତ୍ର କିଛି ସେକେଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ଏପରି ଏକ ଘ-ଟଣା ଘଟିଲା ଯେ ଆପଣ ଭିଡ଼ିଓ ନଦେଖିଲେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବେ ନାହିଁ। ଚୋ-ରି କରିବାକୁ ପ୍ରବେଶ କରିଥିବା ଚୋ-ର ହଠାତ୍ ସାମ୍ନାରେ ବସିଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ଲାପଟପ୍ ଛଡ଼ାଇ ନେଇ ବାହାରକୁ ଦୌଡ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲା। ଝିଅଟି ସତ-ର୍କତା ଦେଖାଇଲା ଏବଂ ତୁରନ୍ତ ଲାପଟପ୍ ସହିତ ଲାଗିଥିବା ଚାର୍ଜର ତାରକୁ ଟାଣିଦେଲା।

ଚୋ-ରକୁ ଝିଅଟି ଦେଲା ଏକ ଶିକ୍ଷା।

ଚୋ-ରଟି ଲାପଟପକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଧରିନଥିଲା, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଲାପଟପ ଟି ତାର ହାତରୁ ଖସିଗଲା। ଝିଅଟି ତାର ଲାପଟପ୍ ନେଇଗଲା। ଲାପଟପ୍ ଚୋ-ରି କରିବାକୁ ଆସିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ପୁନର୍ବାର କାଫେରେ ପ୍ରବେଶ କଲା। ଏହି ସମୟରେ କାଫେରେ ଉପସ୍ଥିତ ସମସ୍ତେ ସତ-ର୍କ ହୋଇ ଚୋ-ର ଉପରେ ଆକ୍ର-ମଣ କରିବାକୁ ଚେୟାର ଉଠାଇଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଚୋ-ରକୁ ଆଉ କିଛି ଉପାୟ ନମିଳିବାରୁ ତାକୁ ଦୌଡ଼ିବାକୁ ପଡିଲା। ଲୋକମାନେ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରେ କଏଦ ହୋଇଥିବା ଭିଡିଓକୁ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓ ଟ୍ୱିଟରରେ @ ViciousVideos ଦ୍ୱାରା ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ 38 ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *