ଚଉଠିରାତି କରିବାକୁ ପହଁଚିଲା ସ୍ୱାମୀ, କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ ପତ୍ନୀ କହିଦେଲା ଏକ ବଡ ସତ୍ୟ, ଏବେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଥାନା ଚ-କ୍କ-ର

ରାଜସ୍ଥାନରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ମା-ମ-ଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏଠାରେ ପୁଅ ଏବଂ ଝିଅ ଦୁଇଟି ପରିବାରର ସହମତିରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସମସ୍ତ ବିବାହ ରୀତିନୀତି ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା। ବର ମଧ୍ୟ ଭଲ ଭବିଷ୍ୟତର ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖୁଥିଲା। ବିବାହ ପରେ ସେ ସମାନ ସ୍ୱପ୍ନ ସହିତ ହନିମୁନ୍ ପାଳନ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ। ସେ ରୁମରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ନବ କନ୍ୟା ତାଙ୍କୁ ଏପରି ସତ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପାଦ ତଳୁ ମାଟି ଖସିଗଲା

ଜୟପୁରର ଅଟେ ମା-ମ-ଲା।

ରାଜସ୍ଥାନର ଜୟପୁରରୁ ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ମା-ମ-ଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ନଭେମ୍ବର 17, 2021 ରେ ଉଭୟଙ୍କର ବିବାହ ହୋଇଥିଲା। ଉଭୟ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସମସ୍ତ ରୀତିନୀତି ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ବିବାହ ପରେ ହନିମୁନ୍‌ରେ ବର ଯେତେବେଳେ ନିଜ ନବ କନ୍ୟା ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସେତେବେଳେ ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

କନ୍ୟା ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସିବାକୁ ଦେଇ ନଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ସେ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ, କନ୍ୟା ତାଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ କହି ରୁମ୍ ଛାଡିବାକୁ କହିଲା। ବର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହିତ କଣ ଘଟୁଛି ସେ ବୁଝିପାରିଲେ ନାହିଁ। ଯେତେବେଳେ ସେ କନ୍ୟାର କ୍ରୋ-ଧର କାରଣ ପଚାରିଲେ ସେ ପ୍ରକୃତ ରହସ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କଲେ।

କହିଲା- ମୁଁ ଆଉ କାହାକୁ ପସନ୍ଦ କରେ।

କନ୍ୟା ଯେତେବେଳେ ବରକୁ ପ୍ରକୃତ ସତ୍ୟ କହିଲା, ବର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲା। କନ୍ୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଅଶୋକ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ ରହିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ବର ଯେତେବେଳେ ବିବାହ କରିବାର କାରଣ ପଚାରିଲା, ସେ କହିଲା ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ବଳପୂର୍ବକ ବିବାହ କରାଇଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମୋ ଜୀବନକୁ ଅଶୋକଙ୍କ ସହ ବିତାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛି, ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ନୁହେଁ।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ବର ଯେତେବେଳେ ଝିଅର ପରିବାରକୁ ଏ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ମଧ୍ୟ ସେଠାରୁ ତା-ଗି-ଦ କରିଥିଲେ। ଝିଅକୁ ବୁଝାଇବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଝିଅର ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ବରକୁ ଗା-ଳି ଦେଇଥିଲେ। ବର ହରମାଡା ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେସ-ନର ବଢାରଣା ରୋଡ଼ ସ୍ଥିତ ରୋଡରେ ଅବସ୍ଥିତ ପଞ୍ଚ କଲୋନୀରେ ରହୁଥିବା ବର ତାପରେ ସେହି ପ୍ରେମିକ ଅଶୋକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବୁଝାଇଥିଲେ।

ପ୍ରେମିକ ଦେଲା ମା-ରିଦେ-ବାର ଧ-ମକ।

ପୀ-ଡିତ ପ୍ରେମିକା ଅଶୋକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ମନାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ସେ ଅଶୋକଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ କହିଥିଲେ, ଅପରପକ୍ଷେ ଅଶୋକ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ହ-ତ୍ୟା କରିବାକୁ ଧ-ମକ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଅଶୋକ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନକରିବାକୁ ଧ-ମକ ଦେଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ସେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ବୁଝାଉଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେ ଶୁଣୁ ନାହାଁନ୍ତି।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଏକ ମି-ଥ୍ୟା ମାମ-ଲାରେ ଜଡ଼ିତ କରିବାକୁ ଧ-ମକ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେଥିପାଇଁ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋ-ଲିସ ଷ୍ଟେ-ସ-ନକୁ ଯାଇଛନ୍ତି। ସେ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ବିରୋ-ଧରେ ବିଶ୍ୱକର୍ମା ଥା-ନାରେ ଏକ ରି-ପୋ-ର୍ଟ ଦା-ଖଲ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଅଭି-ଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେହି ପ୍ରେମିକ ତାଙ୍କୁ ଯେକୌଣସି ସମୟରେ ହ-ତ୍ୟା କରିପାରନ୍ତି। ଏଥିସହିତ ସମଗ୍ର ମା-ମ-ଲାକୁ ଗୁରୁ-ତର ସହ ନେଇ ପୋ-ଲି-ସ ତ-ଦ-ନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *