SPଙ୍କୁ ‘ଲେଡି ଡନ’ଙ୍କ ଖୋଲା ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ, ଲାଇଭ ଆସି କହିଲେ ପ୍ରତିଦିନ ଖାଏ ଡ୍ରଗ୍ସ, ଦମ ଅଛି ଯଦି ମତେ ରୋକି ଦେଖାଅ

ରାଜସ୍ଥାନରେ ଡ୍ରଗ୍ସ କାରବାର କିପରି ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି ତାହାର ସଦ୍ୟତମ ଉଦାହରଣ ନାଗୋର ଜିଲ୍ଲାର ଜଣେ ଯୁବତୀ କମଲା ଚୌଧୁରୀଙ୍କଠାରୁ ଜଣାଶୁଣା। ସେ ନାଗୋର ଏବଂ ଏହାର ଆଖପାଖ ଜିଲ୍ଲାର ଲେଡି ଡନ୍ ଭାବରେ କୁଖ୍ୟାତ। ସେ ନାଗୋରର ପୋଲିସ ଅଧୀକ୍ଷକଙ୍କୁ ଏକ ଖୋଲା ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଦେଇଛନ୍ତି। ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ସେ ଏହି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହାକୁ ନେଇ ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି।

କମଲା ଚୌଧୁରୀ ରାଜସ୍ଥାନର ନାଗୋର ଜିଲ୍ଲାର। ତାଙ୍କ ନାମରେ ପ୍ରାୟତଃ କିଛି ନା କିଛି ଅପରାଧରେ ଆସିଥାଏ। କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ସେ ଏକ ନର୍ସିଂ ଅଫିସରଙ୍କୁ ହନୀ ଟ୍ରାପ ଫାଶରେ ପକାଇବା ମାମଲାରେ ମଧ୍ୟ ଲାଇମଲାଇଟ୍ ରେ ଆସିଥିଲେ। ଏହି 27 ବର୍ଷର ଝିଅର କୁକାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ସେ ଏହି ଅଞ୍ଚଳରେ ଲେଡି ଡନ୍ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା।

ଲାଇଭ୍ ଆସି ଏସପିଙ୍କୁ କଲେ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ।

ପୁଣି ଥରେ ଏହି ଲେଡି ଡନ୍ କମଲା ଲାଇମଲାଇଟକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ଏଥର ସେ ସୀମା ଅତିକ୍ରମ କରିଛନ୍ତି। କମଲା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଲାଇଭ ଯାଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଅନେକ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଥିଲେ ଯେଉଁମାନେ ନିଶା ସେବନ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଥିଲେ। ଏଥର କମଲା ପୋଲିସ ଅଧୀକ୍ଷକଙ୍କୁ ଏକ ଖୋଲା ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ଲାଇଭରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ପ୍ରତିଦିନ ଡ୍ରଗ୍ସ ଖାଏ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଏସପିରେ ଦମ୍ଭ ଅଛି ତେବେ ଆସ ଏବଂ ମୋତେ ଅଟକାଅ।

କମଲା ନାଗୋର ଜିଲ୍ଲାର ବାରାନି ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା। ଏସପିଙ୍କୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କରୁଥିବାବେଳେ ସେ ଲାଇଭ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏସପି ଟଙ୍କାରେ ନୁହେଁ ବରଂ ନିଜ ଟଙ୍କାରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଖାଉଛନ୍ତି। ଯଦି ତାଙ୍କର ଶକ୍ତି ଅଛି ତେବେ ଆସ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଅଟକାଅ। କମଲା ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଏସପି ମୋର ରେକର୍ଡିଂକୁ ଦେଖୁଛନ୍ତି, ତେବେ ମୁଁ କହିବି କି କେବେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବଙ୍ଗଳାକୁ ଆସି ଟଙ୍କା ମାଗିଛି କି।

କମଲା 11 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

କମଲାଙ୍କୁ ଖାଳିରେ ଲେଡି ଡନ୍ କୁହାଯାଏ ନାହିଁ। ତାଙ୍କ ପାଖରୁ 11 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜବତ କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏହି ମାମଲାରେ ତାଙ୍କୁ ଜେଲରେ ମଧ୍ୟ ରହିବାକୁ ପଡିଥିଲା। କମଲା ତାଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ଜଣେ ନର୍ସିଂ ଅଫିସରଙ୍କୁ ହନୀ ଟ୍ରାପରେ ପକାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା। କମଲା ତାଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲ କରି 11 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେଇଥିଲେ। ତେବେ ଏହି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ କମଲାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ଜେଲ ଯିବାକୁ ପଡିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଜାମିନରେ ଅଛନ୍ତି।

କମଲା ପୋଲିସକୁ ମଧ୍ୟ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କରିଛି। ସେ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ରକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ପୋଲିସକୁ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କରିଥିଲେ। ଏଥିସହ ଦ୍ୱିତୀୟ ଭିଡିଓରେ ଏସପିଙ୍କୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କରିବା ସହ ସେ ଗାଁ ମୁଖିଆଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୋଲିସ ଏ ବାବଦରେ କୈଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିନାହିଁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *