ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ନେଲା ବଡ ପଦକ୍ଷେପ, ବଦଳାଇ ଦେଲା ଏହି 3ଟି ପ୍ଲାନ, ରିଚାର୍ଜ ପୂର୍ବରୁ ଫଟାଫଟ କରନ୍ତୁ ଚେକ |

ଏୟାରଟେଲ ଏବଂ ଭୋଡାଫୋନ୍, ଆଇଡିଆ ପରେ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଏହାର ପ୍ରିପେଡ୍ ପ୍ଲାନ ଗୁଡିକର ମୂଲ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ କମ୍ପାନୀ ଏହାର ତିନୋଟି ଜିଓଫୋନ୍ ପ୍ଲାନକୁ ବଦଳାଇ ଦେଇଛି ଏବଂ ସେଠାରେ ଏକ ପ୍ଲାନ ଯୋଡି ଦେଇଛି। ଆସନ୍ତୁ ନୂତନ ପ୍ଲାନ ଏବଂ ସେହି ପ୍ଲାନଗୁଡିକ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେବା ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଛି।

ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓଫୋନ୍ ପ୍ଲାନ Rs. 152।

ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ Jio 152 ପ୍ଲାନ ଯୋଡା ଯାଇଛି, ଏହି ପ୍ଲାନ ସହିତ ପ୍ରତିଦିନ 0.5 GB ଜିବି ଡାଟା ସହିତ ଯେକୌଣସି ନେଟୱାର୍କରେ ଅସୀମିତ ଭଏସ୍ କଲିଂ ଏବଂ 300 SMS ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ Jio Tv, Jio Cinema ସହିତ ଅନ୍ୟ Jio ଆପ୍ସ ପାଇଁ ମାଗଣା ଆକ୍ସେସ୍ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଏହି ଯୋଜନା ସହିତ 28 ଦିନର ବୈଧତା ଉପଲବ୍ଧ।

ତିନୋଟି ଜିଓ ପ୍ଲାନ ସଂଶୋଧିତ।

JioPhone Prepaid Plans ର ମୂଲ୍ୟ ଯାହା ବଦଳିଛି, ତାହା ହେଉଛି 155, 186 ଟଙ୍କା ଏବଂ 749 ଟଙ୍କା।

JioPhone 186 ପ୍ଲାନ।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଏହା JioPhone 155 ପ୍ଲାନ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ଲାନର ମୂଲ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ଏହି ପ୍ଲାନ ସହିତ 28 ଦିନର ବୈଧତା ସହିତ ପ୍ରତିଦିନ 1 GB ଡାଟା, ଅସୀମିତ ଭଏସ୍ କଲିଂ ଏବଂ ପ୍ରତିଦିନ 100 SMS ଏବଂ Jio ଆପ୍ସ ପାଇଁ ମାଗଣା ଆକ୍ସେସ୍ ଉପଲବ୍ଧ।

JioPhone 222 ପ୍ଲାନ।

ପୂର୍ବରୁ ଏହି ପ୍ଲାନର ମୂଲ୍ୟ Jio 186 ପ୍ଲାନ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ପ୍ଲାନ ମଧ୍ୟ ମହଙ୍ଗା ହୋଇଛି। ଏହି ପ୍ଲାନ ସହିତ, ପ୍ରତିଦିନ 2 GB ଡାଟା, ଅସୀମିତ ଭଏସ୍ କଲିଂ ଏବଂ 100 ଟି SMS ପ୍ରତିଦିନ ଦିଆଯାଉଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏହି ପ୍ଲାନ 28 ଦିନର ବୈଧତା ସହିତ Jio ଆପ୍ସକୁ ମାଗଣା ଆକ୍ସେସ୍ ପ୍ରଦାନ କରିବ।

JioPhone 899 plan details।

ଏହି ପ୍ଲାନର ମୂଲ୍ୟ ପୂର୍ବରୁ 749 ଟଙ୍କା ଥିଲା। ଏହାର ଲାଭ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହି ଯୋଜନା 28 ଦିନ ପାଇଁ 2 ଜିବି ଡାଟା ଦେଇଥାଏ ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମାସରେ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇଥାଏ। କିନ୍ତୁ ଏହାର ବୈଧତା 336 ଦିନ ଥାଏ। ଏହି ପ୍ଲାନ ଅନୁଯାୟୀ ଏଥିରେ 24 ଜିବି ଡାଟା, ଅସୀମିତ କଲିଂ ଏବଂ 28 ଦିନ ପାଇଁ 50 ଟି SMS ସହିତ ଜିଓ ଆପସ୍ କୁ ମାଗଣା ଆକ୍ସେସ୍ ମିଳିଥାଏ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *