କପଲ ଆସିଲେ ତାଙ୍କର ଯେମିତି ଅସୁବିଧା ନହୁଏ ସେହି ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେଉ ,କିନ୍ତୁ ଦୁଇ ପୁଅ ଗୋଟେ ଝିଅ ଆସିଲେ OYOରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି ଦେଉନା

ଲୋକ ମାନେ ନିଜ ମନ ରଜନ କରିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲି ବା କୁ ଯାନ୍ତି ।ଆଉ କିଛି ସମୟ ଅତିବାହିତ କରନ୍ତି ।କିଏ ବାପା ମାଙ୍କ ସହ ଯାଏ ତୋ କିଏ ଲଭର୍ସ ମାନେ ଜାଣନ୍ତି ଆଉ ବୁଲି ବୁଲି ହାଲିଆ ହୋଇଗଲା ପରେ ରୁମ ନେଇକି ରେଷ୍ଟ କରନ୍ତି ସେଇଥିପାଇଁ ସବୁ ସ୍ଥାନ ରେ ହୋଟେଲ ମାନ ଅଛି।ସେଇ ହୋଟେଲ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରୁ ଅୟୋ ଗୋଟେ ହୋଟେଲ।ଅୟୋ ର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫର୍ମ ଆପଣଙ୍କ ନିଜ କୋଠରୀରେ ଅଛି ଯାହା ଭାରତର ସବୁଠାରୁ ବଡ ଷ୍ଟାର୍ଟ ଅପ୍ କମ୍ପାନୀ ଅଟେ |

ତୁମର ନିଜ କୋଠରୀରେ କିମ୍ବା ଅୟୋ ହେଉଛି ଏକ ଆତିଥ୍ୟ ଭିତ୍ତିକ ଷ୍ଟାର୍ଟ ଅପ୍ ଏବଂ ଏହା ଭାରତର ୩୦୦ ରୁ ଅଧିକ ସହରରେ ବ୍ୟାପିଥିବା ସବୁଠାରୁ ବଡ ହୋଟେଲ ନେଟୱାର୍କ ଅଟେ | ଆପଣଙ୍କ ନିଜ କୋଠରୀରେ ସେବା ପ୍ରଦାନ କରୁଥିବା ହୋଟେଲଗୁଡିକ ଅୟୋ ନିଜେ ପରିଚାଳିତ କିମ୍ବା ମାଲିକାନା ନୁହେଁ | ବରଂ ଅୟୋ ଏହି ହୋଟେଲଗୁଡିକ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରେ ଏବଂ ନିଶ୍ଚିତ କରେ ଯେ ହୋଟେଲଗୁଡିକ ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ଗୁଣାତ୍ମକ ସେବା ପ୍ରଦାନ କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ଅତିଥି କିମ୍ବା ଗ୍ରାହକମାନେ ଅୟୋ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ କିମ୍ବା ପ୍ରୟୋଗ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର କୋଠରୀ ବୁକ୍ କରନ୍ତି |

ଅୟୋ ରୁମ ବୁକିଂ କରିବାର ଅନେକ ସୁବିଧା ଅଛି ଯେପରିକି ଅୟୋ ସମସ୍ତ ଆବଶ୍ୟକତା ସହିତ ବଜେଟ୍ ସୁଲଭ କୋଠରୀ ଯୋଗାଇଥାଏ । ପରିଷ୍କାର ଶୌଚାଳୟ, ଏସି, ଜଳଖିଆ, ୱାଇଫାଇ, ହଟ ଶୋ ’ଇତ୍ୟାଦି ଅବିବାହିତ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ସୁର-କ୍ଷିତ ଏବଂ ସୁର-କ୍ଷିତ ହୋଟେଲ ଯୋଗାଇଥାଏ |

ଅଧିକାଂଶ ଅୟୋ ହୋଟେଲ ଅବିବାହିତ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଅନୁମତି ଦିଅନ୍ତି ଏବଂ ସ୍ଥାନୀୟ ଆଇଡି ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି; ସେମାନଙ୍କର ଭଲ ତାଲିମପ୍ରାପ୍ତ କର୍ମଚାରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ସୁର-କ୍ଷା ଏବଂ ଗୋପ-ନୀୟ-ତା ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କର କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହୁଅ ନାହିଁ ।ସେମାନେ ଜିସଚ୍ଚିତାନ ଜିସଚିତନ ରେ ରେଷ୍ଟ କରନ୍ତି ।ଦୁଇ ପୁଅ ଆଉ ଗୋଟେ ଝିଅ ଆସିଲେ ସେମାନେ ରୁମ ଦେବେ ନାହିଁ।ସେମାନେ ସୁର-କ୍ଷା ର ପୁରା ଦାୟିତ୍ଵ ନିଅନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *