ଝିଅମାନଙ୍କୁ ଚଢିଲା ମଡେଲିଙ୍ଗର ଭୂତ,କ୍ଲାସରେ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏମିତି ହରକତ୍, କ୍ୟାମେରାରେ ରେକର୍ଡ ହୋଇଗଲା ସମସ୍ତ କା-ଣ୍ଡ,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

କୁହାଯାଏ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଝିଅ ଭିତରେ ଏକ ମଡେଲ ଲୁଚି ରହିଛି | ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବା,ଅଙ୍ଗଭଙ୍ଗି ଦେଖାଇବା ଏବଂ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହେବାକୁ ପ୍ରାୟତଃ ସବୁ ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ | ସେଥିପାଇଁ ଯେତେବେଳେ ସେ ଏକୁଟିଆ ଥାଆନ୍ତି, ସେ ଏକ ମଡେଲ ପରି ନିଜକୁ ନିଜକୁ ଦେଖିଥାନ୍ତି, ଅଙ୍ଗଭଙ୍ଗ କରି ଚାଲିଥାନ୍ତି ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ କରିବା ସ୍କୁଲର କିଛି ଝିଅଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ମ-ହ-ଙ୍ଗା ପଡିଥିଲା ​​|

ସ୍କୁଲ ଏବଂ କଲେଜ ଦିନଗୁଡ଼ିକ ବେଷ୍ଟ ହୋଇଥାଏ | ସେହିଦିନ ମାନଙ୍କରେ ଆମେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକାଠି ବହୁତ ମଜା କରୁ | ଯେତେବେଳେ ଶିକ୍ଷକ ଶ୍ରେଣୀଗୃହରେ ନଥାନ୍ତି ସେତେବେଳେ ପିଲାମାନଙ୍କ ଭିତରେ ମସ୍ତିଖୋର ବ୍ୟକ୍ତି ବାହାରକୁ ଅଟେ | ତା’ପରେ ସେ ଶ୍ରେଣୀରେ ସେହି ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ଯାହା ବିଦ୍ୟାଳୟ ଦ୍ୱାରା କରିବାକୁ ନି-ଷେ-ଧ ହୋଇଥାଏ | ଆଜିର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ଯୁଗରେ ପିଲାମାନେ ନିଜେ ସ୍କୁଲ ଏବଂ କଲେଜରେ ରିଲ୍ସ ତିଆରି କରିବାରେ ଲାଗିଯାଆନ୍ତି |

କ୍ଲାସରେ ମଡ଼ଲିଙ୍ଗ କରିବା ପଡିଲା ମ-ହା-ଙ୍ଗା :-

ଏହି ନିକଟରେ ହିଁ କିଛି ଝିଅ ମଧ୍ୟ ସେହିପରି କରିଥିଲେ | ସେ କ୍ଲାସ ରୁମକୁ ଏକ ଫ୍ୟାଶନ ଶୋ’ ରେ ପରିଣତ କରିଦେଲେ | ତା’ପରେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଝିଅ ମଡେଲ ମାନଙ୍କ ପରି ରାମ୍ପ ୱାକ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ | ଯଦିଓ, ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଘଟିଗଲା ଯାହା ଝିଅମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ମଡେଲିଂ ଏକ ଝଟକାରେ ବାହାରିଗଲା | ସେମାନଙ୍କ ସହ ଏକ ବଡ କାଣ୍ଡ ହୋଇଗଲା ​​| ପୁରା ଦୁନିଆରେ ତାଙ୍କର ଅପ-ମାନ ହୋଇଗଲା |

ପ୍ରକୃତରେ ଝିଅମାନେ କ୍ଲାସରୁମ୍ ରେ କ୍ୟାମେରା ଅନ କରି ମଡେଲିଂ କରନ୍ତି | ଆରମ୍ଭରେ ତ ସେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ମଡେଲ୍ ପରି ହିଁ ରାମ୍ପ ୱାକ କରନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ତା’ପରେ ତା’ର ପାଦ ଖସିଯାଏ ଏବଂ ସେ ଦୁମ କରି ତଳେ ପଡିଯାଆନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପୋଷାକ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇଯାଏ | ସେ ଓପ୍ସ ମୁମେଣ୍ଟର ଶି-କା-ର ହୋଇଯାନ୍ତି |

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bhutni_ke (@bhutni_ke_memes)

ଭିଡ଼ିଓର ବ୍ୟାକଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ‘ଟିପ୍ ଟିପ୍ ବର୍ଷା ପାନି’ ଗୀତ ମଧ୍ୟ ବଜେ | ଏହି ଗୀତ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ମଜାଳିଆ କରିଦେଇଥାଏ | ଭିଡିଓ ଦେଖି ଲାଗେ ଯେ ପାଣି ପାଇଁ ହିଁ ଝିଅମାନଙ୍କର ପାଦ ଖସିଯାଇଛି ଏବଂ ସେମାନେ ତଳେ ପଡ଼ିଯାଇଛନ୍ତି |

ଲୋକମାନେ ନେଲେ ଭ-ୟଙ୍କର ମଜା :-

ଝିଅମାନଙ୍କର ଏହି ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଏହି ଭିଡିଓ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ Bhutni_ke_memes ନାମକ ଏକ ପେଜରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଭିଡିଓ ସହିତ ଆଡମିନି କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ‘ୱା ଦିଦି ୱା’ | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଲୋକଙ୍କ ମଜାଳିଆ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଆସୁଛି|

ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଦିଦି ତ ମୌଜ କରିଦେଲେ”। ତା’ପରେ ଆଉ ଜଣେ କହିଲେ , “ବାଃ ଦିଦି ଆପଣ ତ ବଡ଼ ହେବି ମଡେଲ ବାହାରିଲେ” | ତା’ପରେ ଏକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଆସେ କି ‘ ଆହୁରି କର କ୍ଲାସରେ ମଡେଲିଂ’ଏବେ ଆସିଗଲା ସ୍ୱାଦ |’ ସେହିଠାରେ ଆଉ ଜଣେ ଲେଖିଲେ କି ‘ଆଜିକାଲିର ଏ ପିଲା କ୍ଲାସରେ ପଢିବା ଛଡା ବାକି ସବୁ ବେକାର କାମ କରନ୍ତି | ‘

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *