୪ ସ୍ୱାମୀ ୧ ପତ୍ନୀ ୧ ପ୍ରେମିକ, ବହୁତ ଅନନ୍ୟ ଅଟେ ଏହି ପ୍ରେମ କାହାଣୀ, ଘ-ଟ-ଣା ଶୁଣି ପୋ-ଲି-ସ ମଧ୍ୟ ହେଇଗଲା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ !

ଏହି ଦୁନିଆ ବହୁତ ବଡ ଅଟେ। ଏଥିରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଲୋକ ବାସ କରନ୍ତି। ସେଥିପାଇଁ ଆମେ ଅନେକ ଅଜବ ଖବର ଦେଖିବାକୁ ଏବଂ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥାଏ। ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏପରି ଅନେକ ଖବର ଶୁଣିଥିବେ ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ପୁରୁଷର ଏକରୁ ଅଧିକ ପତ୍ନୀ ଅଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ କରିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହାର 4 ଟି ସ୍ୱାମୀ ଅଛନ୍ତି। ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ହେଉଛି ଏହି ଚାରିଜଣ ସ୍ୱାମୀ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଆଉ ଜଣେ ସ୍ୱାମୀ ବିଷୟରେ ଜାଣି ନଥିଲେ। ନାରୀର ଚତୁରତା ଏଠାରେ ଶେଷ ହୋଇ ନାହିଁ। 4 ଟି ସ୍ୱାମୀ ଥାଇ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଏକ ପ୍ରେମିକ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ ରହସ୍ୟ ଖୋଲିଲା , ସେତେବେଳେ ଅନେକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା ବାହାରିଲା।

ମହିଳା ଜଣକ ଏକା ଥରରେ 4 ଜଣ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଧୋ-କ୍କା ଦେଉଥିଲେ।

ଏହି ଅନନ୍ୟ ମାମଲା ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ନାଗପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏଠାରେ ୱର୍ଧାର ବାସିନ୍ଦା ଭାବିକା ମନୱାନୀ ଡାକନାମ ମେଘାଲି ଦିଲୀପ ତିଜାରୋଙ୍କର 4 ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ 1 ପ୍ରେମିକ ଅଛି ବୋଲି ଖୁଲାସା ହୋଇଛି। ମହିଳାଙ୍କ ବୟସ 35 ବର୍ଷ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ଭାବିକା 2003, 2013, 2016 ଏବଂ 2021 ମସିହାରେ ଚାରୋଟି ଭିନ୍ନ ପୁରୁଷଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ, ମୟୂର ରାଜୁ ମୋଟଘୋର ନାମକ ଏକ ପ୍ରେମିକ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି। ପ୍ରେମିକର ବୟସ 27 ବର୍ଷ।

ମହିଳା ପୁରୁଷମାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରି ସେମାନଙ୍କୁ ଜା-ଲରେ ବାନ୍ଧି ରଖୁଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କ ବିରୁ-ଦ୍ଧରେ ବଳା-ତ୍କାର, ନି-ର୍ଯାତ-ନା, ଯୌତୁକ ନି-ର୍ଯ୍ୟାତ-ନା ଇତ୍ୟାଦି ଭଳି କିଛି ମି-ଥ୍ୟା ଅଭି-ଯୋଗ ଆଣି ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରୁଥିଲେ। ଏହି ଷ-ଡଯ-ନ୍ତ୍ରରେ ସେହି ପ୍ରେମିକ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ ଥିଲେ। ମହିଳା ଜଣକ ଏହା କରି ବିପୁଳ ପରିମାଣର ରୋଜଗାର କରୁଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ବହୁତ ଜଲଦି ତାଙ୍କର ରହସ୍ୟର ଖୁଲାସା ହୋଇଯାଇଥିଲା ଏବଂ ପୋ-ଲି-ସ ତାଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରିଥିଲା।

ଏପରି ଖୋଲିଲା ମହିଳାଙ୍କ ରହସ୍ୟ।

ଚତୁର୍ଥ ସ୍ୱାମୀ ମହେନ୍ଦ୍ର ଭନୱାନୀଙ୍କ ଅଭି-ଯୋଗ ପରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରାଯାଇଥିଲା। ମହେନ୍ଦ୍ର 2021 ମସିହାରେ 16 ସେପ୍ଟେମ୍ବର ଦିନ ଅଭି-ଯୁକ୍ତ ମହିଳା ଭବିକାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ବିବାହ ପରେ ଭାବିକା ତାଙ୍କୁ ବଳା-ତ୍କାର ଅଭି-ଯୋଗରେ ମି-ଥ୍ୟା ଅଭି-ଯୋଗ କରି ମହେନ୍ଦ୍ରଙ୍କଠାରୁ 4 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ମହେନ୍ଦ୍ର ଭବିକାଙ୍କ ବିରୋ-ଧରେ ପୋ-ଲି-ସ ଥା-ନାରେ ଅଭି-ଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ପୋ-ଲି-ସ ଉକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କ ଅ-ନୁସ-ନ୍ଧାନ କଲା, ସେତେବେଳେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ଯେ ତାଙ୍କର ମୋଟ 4ଟି ସ୍ୱାମୀ ଅଛନ୍ତି। ମି-ଥ୍ୟାବା-ଦୀମାନଙ୍କ ପରି ସେ ସମସ୍ତଙ୍କଠାରୁ ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରନ୍ତି।

ପୋ-ଲି-ସ ଏହା ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ଯେ ମହିଳାଙ୍କ ଏହି ଷ-ଡଯ-ନ୍ତ୍ରରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ମଧ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରୁଛନ୍ତି। ସେଥିପାଇଁ ପୋ-ଲି-ସ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକକୁ ମଧ୍ୟ ଗି-ର-ଫ କରିଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋ-ଲି-ସ କା-ର୍ଯ୍ୟାନୁ-ଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରୁଛନ୍ତି। ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏପରି ମହିଳାମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ପୁଅ ଏବଂ ଝିଅର ବ୍ୟାକଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଭଲ ଭାବରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *