ଗୁପଚୁପ ନେଇ ଘରେ ପହଁଚିଲା ସ୍ୱାମୀ.. ବାଥରୁମରୁ ମିଳିଲା ଗ-ର୍ଭବ-ତୀ ମହିଳାଙ୍କ ଶ-ବ, ବାଲକନିରେ ବନ୍ଦ ହୋଇରହିଥିଲା ବୁଢ଼ୀ ମାଆ

ଗାଜିଆବାଦର ସାହିବାବାଦରେ ଜଣେ ଗର୍ଭ-ବତୀ ମହିଳାଙ୍କ ଘରେ ପଶି ତାଙ୍କୁ ହ-ତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା। ଅଜଣା ଦୁ-ର୍ଦା-ନ୍ତମାନେ ମଧ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କ ଗ-ଳା ଚି-ପି ହ-ତ୍ୟା କରିବା ପରେ ଡକା-ୟତି କରିଥିଲେ। ଏହାପୂର୍ବରୁ ଘରେ ଉପସ୍ଥିତ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ମହିଳାଙ୍କୁ ସେମାନେ ବାଲକୋନୀରେ ତାଲା ପକାଇଦେଇଥିଲେ। ପୋ-ଲି-ସ ଏକ ମା-ମ-ଲା ରୁ-ଜୁ କରି ଦୁଷ୍କ-ର୍ମକା-ରୀଙ୍କୁ ଖୋ-ଜି-ବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

ଗାଜିଆବାଦ ପୋ-ଲି-ସର ସୂଚନାନୁସାରେ ସାହିବାବାଦ ଡିଏଲ୍ଏଫ୍ ଅଞ୍ଚଳର ବାଥରୁମରେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃ-ତଦେ-ହ ପଡ଼ିଥିବାର ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା। ଗର୍ଭ-ବତୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ତାରରେ ଗଳା କା-ଟି ହ-ତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା। ଡିଏଲଏଫ କଲୋନୀର ଆଶିର୍ବାଦ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ବିଲଡିଂର ଘର ନମ୍ବର 17 ବ୍ଲକ A-31 ର ବାସିନ୍ଦା ସାନ୍ତୋଶ କୁମାର ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ଯାଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ 20 ବର୍ଷର ପତ୍ନୀ ସନ୍ତୋସି ଏବଂ ବୃଦ୍ଧ ମା ଘରେ ଥିଲେ।

ଗତକାଲି ରାତିରେ ସନ୍ତୋଷ ବଜାରରୁ ପତ୍ନୀଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁପଚୁପ ନେଇ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଦେଖିଥିଲେ ଯେ ଘରର ବିଦ୍ୟୁତ୍ ତାର କଟା ହୋଇଯାଇଛି। ଜୋରରେ ଡାକ ଦେବାବେଳେ ସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ମା ଘରର ବାଲକୋନୀରେ ତାଲା ପଡିହୋଇରହିଛନ୍ତି ଏବଂ ପତ୍ନୀଙ୍କ ମୃ-ତଦେ-ହ ଘରର ବାଥରୁମରେ ପଡ଼ି ରହିଛି। ମହିଳାଙ୍କୁ ତାରରେ ଗ-ଳା କା-ଟି ହ-ତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା। ଏବଂ ଘରର ଆଲମାରୀର ଜିନିଷପତ୍ର ଫୋପାଡା ଫି-ଙ୍ଗା ହୋଇ ରହିଥିଲା। ସାନ୍ତୋଶଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏକ ମାସର ଗର୍ଭ-ବତୀ ହୋଇଥିଲେ। ମୃ-ତ-କଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଉପରୋକ୍ତ ଫ୍ଲାଟରେ ରହୁଥିବା ଶ୍ରମିକ ଏବଂ ତାଙ୍କ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟର ଭିପିନଙ୍କ ଉପରେ ହ-ତ୍ୟା ଏବଂ ଡକା-ୟତି ଉପରେ ସ-ନ୍ଦେ-ହ ପ୍ରକଟ କରିଛନ୍ତି।

ବାଥରୁମରେ ଗର୍ଭ-ବତୀ ମହିଳାଙ୍କ ଶରୀର ମିଳିଲା।

ଘଟ-ଣାର ସୂଚନା ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋ-ଲି-ସ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତେଜନା ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା। ଗାଜିଆବାଦ ଟ୍ରାନ୍ସ ହିଣ୍ଡନର ଏସପି ସିଟି ଏବଂ ଏସଏସପି ମଧ୍ୟ ଘଟ-ଣାସ୍ଥ-ଳରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲେ। ଏସଏସପି ଅନୁଯାୟୀ, ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କାମରୁ ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଘ-ଟ-ଣା ସମ୍ପର୍କରେ ପୋ-ଲି-ସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ମହିଳାଙ୍କ ମୃ-ତଦେ-ହ ବାଥରୁମ ଭିତରେ ପଡ଼ିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​ଏବଂ ଘରର ଆଲମାରୀ ଏବଂ ଏହାର ଲକର ଭା-ଙ୍ଗି ଯାଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ଡକା-ୟତି ସମୟରେ ହ-ତ୍ୟାକା-ଣ୍ଡ ହୋଇଛି ବୋଲି ସ-ନ୍ଦେ-ହ ରହିଛି। ଘଟ-ଣାର ଅ-ନୁସ-ନ୍ଧାନ ତଥା ପ୍ରକାଶ ପାଇଁ ଏସପି ସିଟିର ନେତୃତ୍ୱରେ ଏକ ପୋ-ଲି-ସ ଟିମ୍ ନିୟୋଜିତ କରାଯାଇଛି। ମହିଳାଙ୍କ ମୃ-ତଦେ-ହକୁ ପୋ-ଷ୍ଟମ-ର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଯାଇଛି ଏବଂ ପୋ-ଲି-ସ ଏହି ଘଟ-ଣାର ତ-ଦ-ନ୍ତ କରୁଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *