“ବିଶାଲ ଏପ୍ରିଲ 26ରେ ମୋ ବାହାଘର, ମତେ ଆସି ନେଇଯାଅ”, ସୋନମ ଗୁପ୍ତା ପରେ କୁସୁମର ନୋଟ ଭାଇରାଲ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କେତେବେଳେ କଣ ଭାଇରାଲ ହେବ ତାହା କହିବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ। ବେଳେବେଳେ ଏକ ଗୀତ ଭାଇରାଲ ହେବା ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେବା ସାଧାରଣ କଥା ହୋଇଗଲାଣି। ବେଳେବେଳେ ଏପରି ହାସ୍ୟାସ୍ପଦ ଜିନିଷ ଭାଇରାଲ ହୁଏ, ଯାହାକୁ ଆପଣ କଳ୍ପନା ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ। କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଏକ 10 ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥିଲା, ଆପଣ ଏହାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ମନେ ରଖିଥିବେ।

ଏହି ନୋଟରେ ‘ସୋନମ ଗୁପ୍ତା ବେୱଫା ହେ i’ ଲେଖାଯାଇଥିଲା। ଏହି ନୋଟ୍ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହାକୁ ନେଇ ଅନେକ ମଜା କମେଣ୍ଟ କରୁଥିଲେ। ଏବେ ପୁଣି ଥରେ 10 ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଛି। ଏହି ନୋଟ୍ ଉପରେ ଏକ ମଜାଦାର ବାର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ ଲେଖାଯାଇଛି। ଲୋକମାନେ ଏହି ବାର୍ତ୍ତା ପଢିବା ପରେ ହସୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି।

କିଏ ଥିଲା ସୋନମ ଗୁପ୍ତା, ଜଣା ପଡିଲା ନାହିଁ।

ଆଜିର ଯୁଗ ହେଉଛି ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଏବଂ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆର ଯୁଗ। କେତେବେଳେ କଣ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି କାହା ପାଖରେ କୌଣସି ଖବର ନାହିଁ। ଯେତେବେଳେ କିଛି ଜିନିଷ ଭାଇରାଲ ହୁଏ ତାପରେ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ଯେ ଏହି ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ କାହିଁକି ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି କାରଣ ଜଣା ପଡେନାହିଁ।

କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଏପରି ଏକ ଜିନିଷ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ଦିନ ଧରି ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କଲା। ଏହା ଏକ 10 ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍ ଯେଉଁଥିରେ ‘ସୋନମ ଗୁପ୍ତା ବେୱଫା ହେ i’ ଲେଖାଯାଇଥିଲା। ସୋନମ ଗୁପ୍ତା କିଏ, ସେ କେଉଁଠାରେ ରୁହେ ତାହା କେହି ଜାଣି ନ ଥିଲେ। ତାର ପ୍ରେମିକ କିଏ ଏବଂ ପ୍ରେମରେ କାହିଁକି ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା ହେଲା? ଏ ବିଷୟରେ କୌଣସି ଖବର ନଥିଲା, କେବଳ ନୋଟ୍ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିଲା।

ଏବେ କୁସୁମ ଏବଂ ବିଶାଲ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଲୋକମାନେ ସୋନମ ଗୁପ୍ତାର ନୋଟ୍ ଭୁଲିନାହାନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ନୂତନ 10 ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହା ଟ୍ରେଣ୍ଡ ହେଉଛି। ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ଏହି ନୋଟରେ ଲେଖାଯାଇଥିବା ବାର୍ତ୍ତା ଯାହା ଜଣେ ପ୍ରେମିକା ନିଜ ପ୍ରେମିକ ପାଇଁ ଲେଖିଛନ୍ତି। ଏହି କାହାଣୀରେ ପ୍ରେମିକା ନାମ କୁସୁମ ଥିବାବେଳେ ପ୍ରେମିକ ବିଶାଲ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ।

ଏହି ନୋଟର ବାର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ମଜାଦାର ଅଟେ। ସେଥିପାଇଁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ମଜା କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ପ୍ରେମିକା ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକକୁ 10 ଟଙ୍କାର ନୋଟରେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ‘ବିଶାଲ, ମୋର ବିବାହ ଏପ୍ରିଲ 26 ରେ, ମୁଁ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଏ’। ଏହା ସହିତ ପ୍ରେମିକା ମଧ୍ୟ ନୋଟ୍ ଉପରେ ‘ତୁମର କୁସୁମ୍’ ଲେଖିଛନ୍ତି।

ଲୋକମାନେ ମଜା କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ଏବଂ କହିଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନଙ୍କୁ ଭେଟ କରାଇବାକୁ ପଡିବ।

କୁସୁମ୍ ହୁଏତ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମକୁ ବାର୍ତ୍ତା ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ତ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ଏକ ବିଷୟ ମିଳିଗଲା। ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ହସିବା ସହ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ବାର୍ତ୍ତା ବିଶାଲ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଏତେ ସମୟ ଲାଗିବ ଯେ ଝିଅଟି ସେ ସମୟକୁ 2 ସନ୍ତାନର ମାଆ ହୋଇଯିବ। ସେହି ସମୟରେ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟଙ୍କୁ ଭେଟ କରାଇବାକୁ ପଡିବ।

ସବୁଠୁ ହାସ୍ୟାସ୍ପଦ ବିଷୟ ହେଉଛି, ବିଶାଲ ନାମକ ପୁଅମାନଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ୍ କରି ଲୋକମାନେ ଏହି ବାର୍ତ୍ତା ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି। ଲୋକମାନେ ବିଶାଲ ନାମକ ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛନ୍ତି। ସେମାନେ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ କୁସୁମଙ୍କ ବାର୍ତ୍ତା ବିଶାଲଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *