ସାମାନ୍ୟ ଜଣେ ଵସ୍ ଡ୍ରାଇଭରର ପୁଅ ଅଟନ୍ତି KGF ଫିଲ୍ମର ସୁପରଷ୍ଟାର ୟସ, ଗାଁରେ ଜନ୍ମ ନେଇ ଏବେ ଆଜି ସାରା ଦୁନିଆରେ କରୁଛନ୍ତି ରାଜ !

ୟଶ ଆଜିର ସାଉଥ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଏକ ବଡ ନାମ, ସେ କେବଳ ଦକ୍ଷିଣର ନୁହେଁ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମା ଜଗତର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ହୋଇପାରିଛନ୍ତି। କନ୍ନଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ବାହାରୁଥିବା ଏହି ଅଭିନେତା ଦେଶ ତଥା ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ନିଜର ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘କେଜିଏଫ୍’ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଏତେ ନାମ କରିଥିଲା ​​ଯେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ହିନ୍ଦୀ ଭାଷାରେ ତାଙ୍କର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନେତା ପୁଣିଥରେ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘KGF Part 2’ ମାଧ୍ୟମରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ସୂଚନା ପାଇଁ ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଏକ ବଡ ନାମରେ ପରିଣତ ହୋଇଥିବା ୟଶ ଏହି ସ୍ଥିତିରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଅନେକ ସଂ-ଘ-ର୍ଷର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ। ବର୍ତମାନ ସୁପରଷ୍ଟାର ପାଲଟିଥିବା ୟଶ ଫିଲ୍ମ ପାଇବା ପାଇଁ ଅନେକ ପରିଶ୍ରମ କରୁଥିଲେ, ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ତାଙ୍କର କୌଣସି ଉତ୍ସ ନଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପିତା ବସ୍ ଡ୍ରାଇଭର ଭାବରେ କାମ କରୁଥିଲେ।

ସୁପରଷ୍ଟାର ୟଶ ପୁଣି ଥରେ ଆସୁଛନ୍ତି।

ଯେହେତୁ ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ଏହି ସମୟରେ ଏହି ଅଭିନେତା ହିନ୍ଦୀ ସିନେମା ଜଗତରେ ଏକ ବଡ ନାମ କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏହି ପଦବୀ ହାସଲ କରିବା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଆଦୌ ସହଜ ନଥିଲା। ୟଶ ପୁଣିଥରେ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର KGF 2 ମାଧ୍ୟମରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବାକୁ ଆସୁଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏପ୍ରିଲ 14 ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ। ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନଙ୍କର ଅପେକ୍ଷା ଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ଏପ୍ରିଲ୍ 14 ରେ ୟଶଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର KGF 2 ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ତାଙ୍କର ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଏକ ବଡ ହିଟ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ଆପଣ ଅନୁମାନ କରିପାରିବେ ଯେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍ ହେବା ମାତ୍ରେ 24 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ 109 ମିଲିୟନ୍ ଭ୍ୟୁ ପାଇଛି। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଟ୍ରେଲରକୁ ଗୋଟିଏ ଖରାପ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ମିଳିନାହିଁ ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ଆଗ୍ରହୀ।

ୟଶଙ୍କ ପିତା ଜଣେ ବସ୍ ଡ୍ରାଇଭର।

ଯେହେତୁ ଆପଣ ସମସ୍ତେ ମନେ ରଖିବେ ଯେ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ବସ୍ କଣ୍ଡକ୍ଟର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଥିଲେ। ଆମେ କହୁଥିବା ବସ୍ କଣ୍ଡକ୍ଟର ବିଏମଟିସିରେ ବସ୍ ଡ୍ରାଇଭର ଭାବରେ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ବସ୍ ଚଳାଉଛନ୍ତି। ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଜାଣିବା ଉଚିତ ଯେ ଏହି ବସ୍ କଣ୍ଡକ୍ଟର ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ୟଶଙ୍କ ପିତା ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କେହି ନୁହଁନ୍ତି। କୁହାଯାଏ ଯେ ପୁଅ ଏତେ ବଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ହେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ବସ୍ ଚଲାନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *