ନଦୀକୁ ଡେଇଁ କୁମ୍ଭୀରକୁ ଶି-କା-ର କଲା ଜାଗୁଆର,ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ !

ବନ୍ୟ ଜନ୍ତୁ ସହ ଜଡିତ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଆଜିକାଲି ଏକ ଜାଗୁଆରର ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏକ ଜାଗୁଆର ପାଣି ଭିତରକୁ ଡେଇଁ କୁମ୍ଭୀର ଶି-କା-ର କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଭିଡିଓଟି ଅନେକ ହେଡଲାଇନ୍ ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି।

ପାଣିରୁ କୁମ୍ଭୀରକୁ ଶି-କା-ର କଲା ଜାଗୁଆର।

କୁମ୍ଭୀରଟି ପାଣିରେ ସବୁଠାରୁ ବିପ-ଜ୍ଜନକ ଜୀବ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ଅନ୍ୟ ଅର୍ଥରେ ଏହାକୁ ଜଳର ‘ଜଲ୍ଲାଦ’ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇପାରେ। ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ଯେ କୁମ୍ଭୀରଟି ପାଣି ସହିତ ସ୍ଥଳ ଭାଗରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଥର ଶି-କା-ର କରେ, କିନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜାଗୁଆର ପାଣି ଭିତରକୁ ଯାଇ କୁମ୍ଭୀରକୁ ଶି-କା-ର କରେ। ଜାଗୁଆର ଯେଉଁଭଳି ଭାବରେ କୁମ୍ଭୀରକୁ ଆକ୍ର-ମଣ କରେ, ତାହା ଦେଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଉତ୍ସାହଜନକ

ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଏକ କୁମ୍ଭୀର ନଦୀରେ ପହଁରୁଛି। ଏହି ସମୟରେ ଜାଗୁଆର ଏକ ଉଚ୍ଚ ସ୍ଥାନରେ ବସି ଶିକାରକୁ ଅପେକ୍ଷା କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ। ତାପରେ ହଠାତ୍ କୁମ୍ଭୀରକୁ ଜାଗୁଆର ଦେଖିଦିଏ। ଏହା ପରେ ଜାଗୁଆର ଅନେକ ଉଚ୍ଚତାରୁ ସିଧାସଳଖ ପାଣି ଭିତରକୁ ଡେଇଁପଡେ। ଜାଗୁଆର କୁମ୍ଭୀର ଉପରେ ସିଧା ଡେଇଁପଡେ ଏବଂ ଏହାର ପଞ୍ଝା ସହିତ ତାକୁ ଧରିଥାଏ। କୁମ୍ଭୀରଟି ବଞ୍ଚିବାର କୌଣସି ସୁଯୋଗ ପାଇଲାନାହିଁ।

କୁମ୍ଭୀର ଶି-କା-ର କରି ତାକୁ ଜଙ୍ଗଲକୁ ନେଇଗଲା ଜାଗୁଆର।

ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ କୁମ୍ଭୀରକୁ ନିଜ ଶକ୍ତ ଦାନ୍ତରେ ଧରି ଜାଗୁଆର ଏହାକୁ ଜଙ୍ଗଲ ଆଡକୁ ନେଇଯାଏ। ଭିଡିଓରେ ଯେପରି ଜାଗୁଆର କୁମ୍ଭୀରକୁ ନେଇ ଜଙ୍ଗଲ ଆଡକୁ ଯାଉଛି, ଏହା ଜଣା ପଡିଛି ଯେ ଜାଗୁଆଟି କୁମ୍ଭୀରକୁ ଆକ୍ର-ମଣ କରି ଶି-କା-ର କରିଥିଲା। ଭିଡିଓଟି EXODOR ନାମକ ଏକ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲରେ ଅପଲୋଡ୍ ହୋଇଛି। ଭିଡିଓଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 2 କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *