୨୫୦୦୦ ରୁ କମ ମୂଲ୍ୟରେ ମିଳୁଛି 5 ଷ୍ଟାର ରେଟିଙ୍ଗ ଵାଲା Window AC, ଗରମରେ ନିଅନ୍ତୁ ଥଣ୍ଡା ପବନର ମଜା !

ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଋତୁ ଆସିଲାଣି ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ଘର ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ୱିଣ୍ଡୋ ଏସି କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜିର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ। ଆପଣଙ୍କ ସହରରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ବହୁତ ମହଙ୍ଗା ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ସମୟରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ବିଲ୍ ଅଧିକ ତେଣୁ ଯଦି ଆପଣ 25 ହଜାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବଜେଟରେ 5 ଷ୍ଟାର ଏସି ମଡେଲ୍ କିଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ମଡେଲରେ ଆପଣ କିଣିପାରିବେ।

Godrej 1 Ton 5 Star Window AC।

ଏହି ଏସି ମଡେଲ 5 ଷ୍ଟାର BEE ରେଟିଂ 2019 ପାଇଛି। ଏହି ଏସି ମଡେଲ ସହିତ କମ୍ପାନୀ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ 5 ବର୍ଷର ୱାରେଣ୍ଟି ଦେଇଥାଏ ଏବଂ ଯଦି ଆମେ ଗ୍ୟାସ୍ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା ତେବେ ଏହି ମଡେଲ୍ R32 ଗ୍ୟାସ୍ ସହିତ ଆସେ। ଏହି ମଡେଲ୍ ସହିତ ପୋଷ୍ଟ ପାୱାର୍ କଟ୍ ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେଟିଙ୍ଗ୍ ମାନୁଆଲୀ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ।

କୁଲିଂ କ୍ଷମତା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହି ଏସି ମଡେଲ୍ 3600W ର କୁଲିଂ ପାୱାର ସହିତ ଆସିଥାଏ। ଅପରେସନ୍ ମୋଡ୍ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହି ଏସି ମଡେଲ୍ କୁଲ୍, ଅଟୋ, ଡ୍ରାଇ, ଫ୍ୟାନ୍, ସ୍ଲିପ ଏବଂ ଇକୋ ମୋଡ୍ ସହିତ ଆସିଥାଏ। ଗ୍ରାହକମାନେ ଏହି ୱିଣ୍ଡୋ ଏସି ମଡେଲରେ ଆଣ୍ଟି ବ୍ୟାକ୍ଟେରିଆ ଫିଲ୍ଟର ଏବଂ ଡ଼ଷ୍ଟ ଫିଲ୍ଟର ପାଇବେ। ଅଟୋ ଷ୍ଟାର୍ଟ, ଟାଇମର୍, ପାୱାରଫୁଲ କୁଲିଂ ଭଳି ଫିଚର୍ସ ଅଛି।

1 Ton 5 Star Window AC under 25000।

ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ବିଗ୍ ସେଭିଙ୍ଗ୍ ଡେ ସେଲରେ ଏହି ୱିଣ୍ଡୋ ଏସି ମଡେଲ୍ 5650 ଟଙ୍କା ରିହାତି ପରେ 24,340 ଟଙ୍କାରେ ବିକ୍ରି ହେଉଛି। ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ବଜେଟ୍ 25 ହଜାର ଟଙ୍କା ଅଟେ, ତେବେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହି ମୂଲ୍ୟରେ ବଜାରରେ 5 ଷ୍ଟାର ଏସି ମଡେଲ୍ ପାଇପାରିବେ।

ଯଦି ଆପଣ ଅତିରିକ୍ତ ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ SBI କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ ଉପରେ 1250 ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ପାଇପାରିବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *