ମାତ୍ର ୧ ଟଙ୍କା ଦେଇ ଘରକୁ ଆଣନ୍ତୁ ନୂଆ ସ୍କୁଟି, ଏହି କମ୍ପାନୀ 3 ଦିନ ପାଇଁ ଦେଉଛି ଖାସ ଅଫର !

ଯଦି ଆପଣ ଏକ ସ୍କୁଟି କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ସ୍କୁଟି କିଣି ଏହାକୁ ମାତ୍ର 1 ଟଙ୍କା ଡାଉନ୍ ପେମେଣ୍ଟରେ ଘରକୁ ଆଣିପାରିବେ। ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସ ଅବସରରେ ଦେଶର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଦୁଇ ଚକିଆ କମ୍ପାନୀ ହିରୋ ମୋଟୋକର୍ପ ଏକ ବଡ଼ ଘୋଷଣା କରିଛି।

ମାର୍ଚ୍ଚ 11 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଫର ଜାରି ରହିବ।

ହିରୋ ମୋଟୋକର୍ପ ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ଅଫର କେବଳ ଚୟନ ସହରରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଏବଂ ମାର୍ଚ୍ଚ 11 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜାରି ରହିବ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନିକଟସ୍ଥ ହିରୋ ଶୋରୁମ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରି ଯେକୌଣସି ସ୍କୁଟି କିମ୍ବା ସ୍କୁଟର କିଣିପାରିବେ। କମ୍ପାନୀ ଦାବି କରିଛି ଯେ 1 ଟଙ୍କାର ଡାଉନ୍ ପେମେଣ୍ଟ ସୁବିଧା ସହିତ ନଗଦ ବୋନସ୍ ଅଫର ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି।

6 ହଜାର ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୋନସ୍ ପାଇବ।

କମ୍ପାନୀ ଅନୁଯାୟୀ ମାଏଷ୍ଟ୍ରୋ ଏଜ୍ 125, ଡେଷ୍ଟିନି 125 ଏବଂ ପ୍ଲିଜର୍ ପ୍ଲସ୍ କ୍ରୟ ସମୟରେ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ 4000 ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନଗଦ ବୋନସ୍ ଦିଆଯାଉଛି। ଏହା ସହିତ ଡେଷ୍ଟିନି 125 ବାଇକ୍ କିଣିବାରେ 2,000 ଟଙ୍କାର ଏକ ବିଶ୍ୱସ୍ତତା ବୋନସ୍ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ।

ମହିଳାଙ୍କ ନାମରେ ବୁକିଂ କରାଯାଇପାରିବ।

କମ୍ପାନୀ କହିଛି ଯେ ଯଦି କୌଣସି ପରିବାର ନିଜ ପରିବାରର ମହିଳାଙ୍କ ନାମରେ ବୁକିଂ କରନ୍ତି, ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଏହି ଅଫର ମଧ୍ୟ ଦିଆଯିବ। ବଜାରରେ ଡେଷ୍ଟିନି 125 ର ମୂଲ୍ୟ 70,400 ଟଙ୍କା, ମାଷ୍ଟ୍ରୋ ଏଜ୍ 125 ର ମୂଲ୍ୟ 73,450 ଟଙ୍କା ଏବଂ ମାଏଷ୍ଟ୍ରୋ ଏଜ୍ 110 ର ମୂଲ୍ୟ 66,820 ଟଙ୍କା। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ 4 ରୁ 6 ହଜାର ଟଙ୍କା ରିହାତି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଅଟେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *