ପ୍ରେମିକ ସହ ବିଲରେ ଆପତ୍ତି ଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିଲା ପତ୍ନୀ, ଅଚାନକ ଆସିଲା ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ଏହା ଦେଖି ହେଲା ବେକାବୁ, ଆଉ ତାପରେ ଯାହା କଲା…ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ରାଜଗଡ଼ରେ ଜଣେ ସ୍ୱାମୀ ନିଜ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପ୍ରେମିକକୁ ଏକ ଗଛରେ ବାନ୍ଧି ପିଟିଥିଲେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ପ୍ରେମିକ ଜଣକ ମହିଳାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ତାଙ୍କ ଶାଶୂଘର ଆସିଥିଲେ। ସ୍ୱାମୀ ଉଭୟଙ୍କୁ ଏକ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିଥିଲେ।

ଯାହା ପରେ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଉଭୟଙ୍କୁ ଗଛରେ ବାନ୍ଧି ରଖିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସ୍ୱାମୀ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ଧରି ପତ୍ନୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମୀକୁ ପିଟିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ଏ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ପାଇଲା ସେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ଯେଉଁଠାରେ ପୋଲିସ ଉଭୟଙ୍କୁ ଗଛରେ ବନ୍ଧା ହୋଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲା। ପୋଲିସ ଉଭୟଙ୍କୁ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କଠାରୁ ମୁକ୍ତ କରିଥିଲା।

ଏହି ଘଟଣା ଶନିବାର ଦିନ ସୁଠାଲିଆର ଖନୋଟା ଗ୍ରାମରେ ଘଟିଛି। ଯେଉଁଠାରେ ମହିଳା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ପିଟା ଯାଇଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା ​​ସେତେବେଳେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଦୁଇଜଣ ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ମାରପିଟ କରିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାର ଅନୁସନ୍ଧାନ କଲା ସେତେବେଳେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ଯେ ମହିଳାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ଗଛରେ ବାନ୍ଧି ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ତାଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିଛନ୍ତି।

ପୋଲିସ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛି ଯେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କଠାରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ନେଇଥିଲେ। ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଲେଖାଯାଇଥିଲା।

ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ରାମକୁମାର ରଘୁବଂଶୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଖନୋଟା ଗ୍ରାମରେ ଜଣେ ମହିଳା ଏବଂ ଜଣେ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ବନ୍ଧା ହୋଇ ମାଡ ଦିଆଯିବା ସମ୍ପର୍କରେ ସେ ସୂଚନା ପାଇଛନ୍ତି। ଯାହା ପରେ ତୁରନ୍ତ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଯେଉଁଠାରେ ପୁରୁଷ ଓ ମହିଳା ଏକ ଗଛରେ ବନ୍ଧା ହୋଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଯେଉଁମାନଙ୍କୁ ଆମେ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କଠାରୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଆଣିଥିଲୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *