ମାଆ ସାଜିଲା ରାକ୍ଷସୀ : ଦେଢ଼ ବର୍ଷର ଛୋଟ ଛୁଆକୁ ମାରି ମାରି କରିଦେଲା ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ମାଆ ନିଜ ପ୍ରେମ ପାଇଁ ହିଁ ଜଣାଯାଏ। କୁହାଯାଏ ଯେ ଜଣେ ମାଆ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ଆଖିରେ ଲୁହ ଦେଖି ପାରିବ ନାହିଁ। ଯଦି ପିଲାଟି ଟିକିଏ ଆହତ ହୋଇଯାଏ ତେବେ ମାଆ ଜମା ସହିପାରନ୍ତି ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଜଣେ କଳିଯୁଗ ମା ସହିତ ପରିଚିତ କରାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯିଏ ମାଆ ନାମରେ ଏକ କଳଙ୍କ।

ମାଆ ଟି ନିଜର ଦେଢ଼ ବର୍ଷର ଛୁଆକୁ ନିର୍ଦୟ ଭାବରେ ପିଟିଲେ।

ବାସ୍ତବରେ ଆଜିକାଲି ଏକ ହୃଦୟହୀନ ମାଆର ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ମାଆ ନିଜର ଦେଢ଼ ବର୍ଷର ଛୁଆକୁ ନିର୍ଦ୍ଦୟ ଭାବରେ ମାଡ ମାରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହା ସେତେବେଳେ ସୀମା ପାର୍ ହେଲା ଯେତେବେଳେ ସେ ଝିଅକୁ ଉଠାଇ ଘର ବାହାରେ ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ।

ଏହି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଉଜଇନର ବଡ଼ନଗର ତହସିଲ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଉଛି। ମହିଳା ଙ୍କ ନାମ କୋମଲ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଚିହ୍ନଟ ସ୍ୱାମୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ଚୌହାନ ଦ୍ୱାରା ହୋଇଛି। ଝିଅର ନାମ ଲତିକା। ଏହି ପରିବାର ବାଲାଜୀ ମନ୍ଦିର ନିକଟ ଜୁନା ସହରରେ ରୁହନ୍ତି।

ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଆକ୍ସନ ଉପରେ ଆସିଲେ ଚାଇଲଡ଼ ଲାଇନ ଟିମ।

ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ ମାଆ ପ୍ରାୟତଃ ନିଜ ଝିଅକୁ ଏହିପରି ପିଟୁଥିଲେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ନ୍ୟାସନାଲ ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନର ଟୋଲ ଫ୍ରି ନମ୍ବର 1098 ରେ ପିଲାଙ୍କୁ ମାଡ ଦିଆଯାଉଥିବା ଜଣେ ପଡ଼ୋଶୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଅଭିଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍ ଦଳ ଝିଅର ବାସଭବନରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ଏଠାରେ ସେ ପଡୋଶୀମାନଙ୍କଠାରୁ ଏହି ଘଟଣା ବିଷୟରେ ସୂଚନା ନେଇଥିଲେ।

ଏହି ସମୟରେ ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍ ଦଳ ପଡୋଶୀମାନଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ପାଇଥିଲା। ଏହି ଭିଡିଓରେ ମାଆ ଝିଅକୁ ପିଟୁଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଏହି ପ୍ରମାଣ ଆଧାରରେ ତୁରନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରି ବାଡନଗର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ମାଆଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବାକୁ ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍ ଦଳ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ। ଏବେ ଆଶା କରାଯାଉଛି ଯେ ଝିଅଟି ଶୀଘ୍ର ନ୍ୟାୟ ପାଇବ।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଯେତେବେଳେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି କଳିଯୁଗ ମାଆର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା ସେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ। ସମସ୍ତେ ମାଆଙ୍କୁ ଗାଳି କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ। ଲୋକମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପିଲାଟି ଏପରି ମାଆର କବଳରୁ ଯଥା ଶୀଘ୍ର ବାହାରିବା ଉଚିତ। ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖଦାୟକ ଯେ ଜଣେ ମାଆ ହେବା ସତ୍ତ୍ୱେ ସେ ନିଜ ଝିଅକୁ ଏତେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଦେଉଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *