ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୪ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୨ : ଗୁରୁବାର:ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଆଲୋଚନା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ସମୁଦାୟ 12ଟି ରାଶି ରହିଛି ଏବଂ ଆଜି ଆମେ ସେହି 12 ଟି ରାଶି ବିଷୟରେ ଜାଣିବା। ସମସ୍ତଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏହି ରାଶିର ପ୍ରଭାବ ଉଭୟ ସକରାତ୍ମକ ଏବଂ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ। ଏହି ରାଶି ଅନୁଯାୟୀ ଆମେ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ଘଟଣାକୁ ଦେଖିପାରୁ। ଆପଣ ସଠିକ୍ କିମ୍ବା ଭୁଲ ପ୍ରଭାବ ବିଷୟରେ ଏଥିରୁ ଜାଣିପାରିବେ। ଏହି ବାରଟି ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନଟି କିପରି ହେବ? କିଏ ସୁଖ ପାଇବ ଏବଂ କେଉଁ ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ତୁମର ରାଶି ଅନୁଯାୟୀ ଜାଣନ୍ତୁ ତୁମର ରାଶିଫଳ କଣ କହୁଛି ।

ମେଷ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ଼ ହେବ। ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ। କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଟି କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ବାହାରକୁ ଯିବେ। ପୋଷାକ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। କୌଣସି ଯାନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବ। ପରିବାର ସହିତ ମିଳିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ।

ବୃଷ ରାଶି:- ଆପଣ କେବଳ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆପଣ ଶିକ୍ଷା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବେ। ଏହି ରାଶିର ରାଜନୀତି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ପରିବାରରେ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ଘଟଣାର ବାହ୍ୟରେଖା କରାଯିବ। ଆପଣ କାହାଠାରୁ ଉପହାର ପାଇବେ। ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ ପରିଚାଳନାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ। ସଠିକ ଯୋଜନା ସହିତ ଆପଣ ନିଜର କ୍ୟାରିୟରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣ ନିଜକୁ ଫିଟ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ଠିକ ସମୟରେ ଶେଷ ହେବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:- ଆର୍ଥିକ ଉନ୍ନତି ଏବଂ ଅବନତିର ଅବସ୍ଥା ଦେଖାଯିବ। ଅଧିକ କାମ ଏବଂ କମ ଲାଭ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିବ କିନ୍ତୁ ଶୀଘ୍ର ସବୁକିଛି ଠିକ ହୋଇଯିବ। ଆପଣ କୌଣସି ଜିନିଷରେ ଯେତେ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ କାର୍ଯ୍ୟ ସେତେ ଭଲ ହେବ। ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ସହିତ ଏକ ବ୍ୟବସାୟିକ ଭାଗିଦାରୀରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ତେବେ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଅଫିସରେ କାମ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ। ମୋଟ ଉପରେ ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବ।

କର୍କଟ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟର ସମାଧାନ ପାଇଁ କିଛି ନୂତନ ଉପାୟ ପାଇବେ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଉନ୍ନତ ହେବ। ବାସ୍ତୁଗତ ଆରାମ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରବୃତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ସହିତ ନିଜର ମନ କଥା ସେୟାର କରିବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। ନିଜ ସାଥୀଙ୍କୁ ଉପହାର ଦିଅନ୍ତୁ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ପରସ୍ପରକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ।

ସିଂହ ରାଶି:- ଆଜି କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ। କିଛି ବିଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ। ଆପଣ ନିଜର ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଉଦାର ହେବେ। ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ଅଭିଜ୍ଞତା ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ପରାମର୍ଶ ନେବେ। ହଠାତ ଅତିଥିମାନେ ଘରକୁ ଆସିବେ। ଆପଣ ରୋଜଗାରର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ। ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

କନ୍ୟା ରାଶି:- ଭାଗ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବ। ଆଜି ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ଉତ୍ପନ୍ନ ହେବ। ଅଫିସ କାର୍ଯ୍ୟ ଦୈନନ୍ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ। କିଛି କାମ ପାଇଁ ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ରହିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଅନେକ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ। ଲଭମେଣ୍ଟମାନେ ଘରେ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବେ।

ତୁଳା ରାଶି:- ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ଘରେ ଏକ ପାର୍ଟୀର ଯୋଜନା କରିବେ। କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ବହୁଳତା ହେତୁ ଆପଣ ଦିନସାରା ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ଆପଣ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହେବେ। ଆପଣ କୌଣସି ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ। ଆଜି ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣି ପାରନ୍ତି। ଆଜି ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ସମୟ ବିତାଇବେ। ମନରେ ଚାଲିଥିବା କିଛି କଥା ଅଂଶୀଦାର କରିବେ। କୌଣସି ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ବିଛା ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ। ଅନ୍ୟର ଉତ୍ସାହ ଦେଖି ଆପଣ ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ। ଯଦି ଏହି ରାଶିର ଛାତ୍ରମାନେ ଏକ ନୂତନ ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ଆଡମିଶନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ। ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ବସ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ଖୁସି ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଉପହାର ଦେବେ। ଘରେ ଚାଲିଥିବା କୌଣସି ସମସ୍ୟା ଆଜି କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ଶେଷ ହେବ।

ଧନୁ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କାମ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କରାଯିବ। ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଆଧାରରେ ଆପଣ ପ୍ରାୟ ସବୁ ଜିନିଷରେ ସଫଳ ହେବେ। କଳା କିମ୍ବା କୌଣସି ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବଢ଼ିବ। ଆପଣଙ୍କର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ମଧୁରତାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। କେହି ଜଣେ ଆପଣଙ୍କର ଖୁସିକୁ ଦ୍ୱିଗୁଣିତ କରିବ। ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କର ମତ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଆପଣ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ପାଇବ। ଅନ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଯୋଜନା ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ଼ ହେବ।

ମକର ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆସିବ। ଯଦି ଆପଣ ସଂଗୀତ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ତେବେ ଆପଣ ପ୍ରଗତିର ଅନେକ ନୂତନ ଉପାୟ ଦେଖିବେ। ଆପଣ ପିଲାଦିନର ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାର୍ଟିକୁ ଯିବେ। ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଏପରି ଉପହାର ପାଇବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି। ଆଜି ହଠାତ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବେ। ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଏହି ରାଶିର ମାର୍କେଟିଂ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣ ହଠାତ ଧନ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ରହିବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଅନେକ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର ଶକ୍ତି ସହିତ ଆପଣ ବହୁତ କିଛି ହାସଲ କରିବେ। ପ୍ରେମୀମାନେ ଆଜି ଖୁସି ହେବାର ଏକ କାରଣ ଦେବେ। ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ମୀନ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରଶଂସା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟବସାୟ ଶ୍ରେଣୀ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିଯିବାର କୌଣସି ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ। ଆପଣ ନିଜର ଦାୟିତ୍ୱ ତୁଲାଇବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପିଲାଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତିରେ ଖୁସି ହେବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *