” ବାପା ଆମ ପାଇଁ କାମ କରନ୍ତି, ଖାଇବା ବି ଖାଉନାହାନ୍ତି,” ଏମିତି କହି କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲା ଝିଅଟି,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ଝିଅମାନେ ଆମ ଜୀବନ ପାଇଁ ବହୁତ ମହତ୍ଵପୂର୍ଣ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଝିଅମାନେ ଘରେ ରହିଲେ ଘରର ଆକର୍ଷଣ ଆସିଥାଏ। ପ୍ରାୟତଃ ଦେଖାଯାଏକି ଝିଅମାନେ ନିଜର ବାପା-ମାଆଙ୍କର ଅଧିକ ଯତ୍ନ ରଖିଥାନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ବହୁତ ତୀବ୍ର ଭାବରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଅଛି।

ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରିବକି ଏକ ଝିଅ ନିଜର ପିତାଙ୍କ ପାଇଁ କାନ୍ଦୁଛି। ସେ ନିଜର ପିତାଙ୍କର ଏତେ ଧ୍ୟାନ ରଖେକି ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ତୀବ୍ର ଭାବରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଅଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ୟୁଜର୍ସ ବହୁତ ଅଧିକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି।

ଦେଖନ୍ତୁ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ:-

ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରିବକି ଏକ ପିଲା ନିଜର ବାପାଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ କାନ୍ଦୁଛି। ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରିବକି ତାଙ୍କ ମାଆ ପଚାରୁଛନ୍ତି କାହିଁକି କାନ୍ଦୁଛୁ, ସେ ଉତ୍ତରରେ କୁହେକି ବାପା ଆମ ପାଇଁ କେତେ କାମ କରନ୍ତି। ସମୟରେ ଖାଇବା ମଧ୍ୟ ଖାଇପାରନ୍ତି ନାହିଁ

ମନୋଜ ମୁନ୍ତଶିର ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେଯାର କରିଛନ୍ତି:-

ଏହି ଭିଡିଓ ଆପଣଙ୍କୁ ଇମୋସନାଲ କରିଦେବ। ଏତିକି ପ୍ରେମଭରା ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେଉଅଛି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି। ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ଅଧିକ ଭାଇରାଲ ହେଉଅଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *