ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୮ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୨,ଶୁକ୍ରବାର : ଆଜି ଏହି ୪ଟି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ସମୁଦାୟ 12ଟି ରାଶି ରହିଛି ଏବଂ ଆଜି ଆମେ ସେହି 12 ଟି ରାଶି ବିଷୟରେ ଜାଣିବା। ସମସ୍ତଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏହି ରାଶିର ପ୍ରଭାବ ଉଭୟ ସକରାତ୍ମକ ଏବଂ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ। ଏହି ରାଶି ଅନୁଯାୟୀ ଆମେ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ଘଟଣାକୁ ଦେଖିପାରୁ। ଆପଣ ସଠିକ୍ କିମ୍ବା ଭୁଲ ପ୍ରଭାବ ବିଷୟରେ ଏଥିରୁ ଜାଣିପାରିବେ। ଏହି ବାରଟି ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନଟି କିପରି ହେବ? କିଏ ସୁଖ ପାଇବ ଏବଂ କେଉଁ ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ତୁମର ରାଶି ଅନୁଯାୟୀ ଜାଣନ୍ତୁ ତୁମର ରାଶିଫଳ କଣ କହୁଛି ।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ପ୍ରତିଛବି ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ। ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଅଫିସ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ। ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ମଧ୍ୟ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ। କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି। ଗଣେଶଙ୍କୁ ରୋଲୀର ତିଳକ ଲଗାନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସାହିତ୍ୟ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ଜାଗ୍ରତ ହେବ। କୌଣସି ପ୍ରକାରର ନକାରାତ୍ମକ ଭାବନାକୁ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। କିଛି ଛୋଟ ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟା ହେତୁ ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଦୁଃଖିତ ଏବଂ ବିବ୍ରତ ରହିବେ। ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କିମ୍ବା କୌଣସି ଆଘାତ ବିଷୟରେ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ପାଦ ଦିଅନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପ୍ରକୃତି ଆପଣଙ୍କୁ ଜିତିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ସମଷ୍ଟି ଆଜି କରାଯାଇପାରିବ। ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ହଠାତ ଅତିଥିମାନେ ଘରକୁ ଆସିପାରନ୍ତି। ଚାକିରିରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କ ପିତାମାତା କିମ୍ବା ବଡ଼ ମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ନିଅନ୍ତୁ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ। ଆପଣ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ। ପରିବାର ଲୋକମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ। ଅଫିସରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ମାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ ହୋଇପାର।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆବଶ୍ୟକତାଠାରୁ ଅଧିକ କଠୋର ବ୍ୟବହାର କରିପାରନ୍ତି। ଖରାପ ମନୋଭାବରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଯେପରି ଅଧିକାଂଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ନକାରାତ୍ମକତା ହେତୁ ହେବ। ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରେମ ପାଇବେ। ଆପଣ ପରିବାରର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି। ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ ନିଜେ ଜାଣି ନାହାଁନ୍ତି ଯେ ଆପଣ କୌଣସି ମୂଲ୍ୟରେ ଏହାକୁ ପୂରଣ କରିବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବ।ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଯିବେ। ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବଢିପାରେ। ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନୂତନତା ଆସିବ। ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ଘନିଷ୍ଠତା ବୃଦ୍ଧି କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ଆପଣ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର ପରିଶ୍ରମର ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର କ୍ଷମତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ବଢ଼ିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ପରସ୍ପର ସହିତ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜି ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପ୍ରବେଶ ଦ୍ୱାରଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲା ଦେଖାଯିବ। ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟର ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି। ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ଘରେ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଆୟୋଜନ କରିପାରନ୍ତି। ଜୀବନରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣ ହଠାତ ଏକ ବଡ଼ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଲେଖକ ଏବଂ ଗଣମାଧ୍ୟମ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମହାନ ଖ୍ୟାତି ହାସଲ କରିପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ଭଲ ରହିବ। ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅଗ୍ରଗତି ହୋଇପାରେ। ପ୍ରଗତିର ନୂତନ ଉପାୟ ମଧ୍ୟ ଜୀବନରେ ଖୋଲିବ। ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର କିଛି ବିଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟ ପରିଚାଳନା କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଦିନଚର୍ଯ୍ୟାର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଷ୍ଟେସନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣ ସବୁକିଛି ଭଲ ଭାବରେ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ଉଚିତ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜି ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ ଅଟେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ଏବଂ ଲାଭ ହୋଇପାରେ। ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କର ଶବ୍ଦ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ। ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରକୁ କମ ସମୟ ଦେବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କ ହାତରେ ଆସିଥିବା ସୁଯୋଗକୁ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ହରାଇ ପାରନ୍ତି। ଅବାଧ ଆଚରଣ ହେତୁ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ମନ୍ଦ ଶକ୍ତି ନଷ୍ଟ ହୋଇଯିବ।

ମକର ରାଶି:-

ଆଜି ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ଆପଣ ଟିକେ ନରମ ହେବା ଉଚିତ। ଧର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ମଧୁର ହେବ। ନିୟମିତ ଭାବେ ଯୋଗ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଆଜି କିଛି କାମ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ସମୟ ନେଇପାରେ। ଆପଣ ଟେନସନକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ। ଆଜି କାହାର ମତ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଆଗରେ ମତ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଆୟ ବଢାଇବା ପାଇଁ ଏକ ନୂଆ ଯୋଜନା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆସିପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଘଟିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏହା ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ। ଆପଣଙ୍କର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପାଇଁ ବିବାହ ଦିନ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯଦି ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୁଏ ତେବେ ସୁଖ ମିଳିବ। ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ଆଖି ରୋଗ ଯନ୍ତ୍ରଣା ବଢାଇପାରେ। ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥିର ବଜେଟଠାରୁ ଦୂରରେ ଯାଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ଆଜି ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଗତିର କିଛି ନୂତନ ମାଧ୍ୟମ ପାଇପାରନ୍ତି। କିଛି ଭଲ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସାକ୍ଷାତ ଦିନକୁ ଭଲ କରିପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମନୋବଳ ବହୁତ ଭଲ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ସ୍ୱାଭାବିକ ରହିବ। ବୈବାହିକ ସଂପର୍କରେ ପୁଣି ଥରେ ସତେଜତା ଆଣିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢ଼ିପାରେ। ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ବିଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି। ଏହା କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *