ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାପାଇଁ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଗଲା ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ! ସତ୍ୟତା ଜାଣି ଧୋକାବାଜ ବଏଫ୍ରେଣ୍ଡର ଉଡ଼ିଗଲା ହୋସ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଏକ ସମ୍ପର୍କର ଡୋର ଅତି ସୂକ୍ଷ୍ମ ସୂତାରେ ତିଆରି। ଏଥିରେ ଧୋକାବାଜି ଏବଂ ମିଥ୍ୟା ପାଇଁ କୌଣସି ସ୍ଥାନ ନାହିଁ। ଅଧିକାଂଶ ସମ୍ପର୍କରେ ବିବାଦ କିମ୍ବା ଦୂରତା ପାଇଁ ସବୁଠାରୁ ବଡ କାରଣ ହେଉଛି ଧୋକା। ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ମାମଲା ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଜଣେ ଝିଅ ତାର ପ୍ରେମିକଠାରୁ ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାକୁ ଏକ ନିଆରା ରାସ୍ତା ବାଛିଥିଲା। ସାଥୀ ଦ୍ୱାରା ଧୋକାବାଜୀ ହେବା ପରେ ଝିଅଟି ତାକୁ ଏକ ଶିକ୍ଷା ଦେବାକୁ ସ୍ଥିର କଲା। ଯେତେବେଳେ ପ୍ରେମିକ ବାସ୍ତବତା ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ତାର ପାଦ ତଳୁ ମାଟି ଖସିଗଲା। ଏବେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ସମଗ୍ର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ।

କିଛି ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଝିଅଟି ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ଯେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଅନ୍ୟ ଝିଅ ସହିତ ଡେଟ କରୁଛନ୍ତି। ଝିଅଟି ତାର ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଝଗଡା କରି ବ୍ରେକଅପ କରିଦେଲା।

ସେ ତାର ପ୍ରେମିକର ଧୋକାବାଜୀକୁ ଭୁଲି ପାରିଲା ନାହିଁ। ତାପରେ ତାକୁ ଏକ ଶିକ୍ଷା ଦେବା ପାଇଁ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କଲା। ଝିଅଟି ନିଜେ ଟିକଟକରେ କହିଥିଲା ଯେ 6 ମାସ ପୂର୍ବେ ସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଅନ୍ୟ ଝିଅ ସହିତ ମଧ୍ୟ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଛନ୍ତି। ଏହା ଜାଣିବା ପରେ ସେ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଏକ ସମୟରେ ବ୍ରେକଅପ୍ କଲେ।

ଝିଅଟି କହିଲା ଯେ ବ୍ରେକଅପ୍ ପରେ ସେ ନିଜ ପ୍ରେମିକକୁ ଏକ ଶିକ୍ଷା ଦେବା ପାଇଁ ଗର୍ଭବତୀ ଥିବା ଭଳି ଅଭିନୟ କଲେ। ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ବେଟର ରେ ଅନେକ ପୋଷାକ ରଖି ଏକ ନକଲି ଗର୍ଭବତୀ ପେଟ ତିଆରିକଲେ। ଯେତେବେଳେ ପ୍ରେମିକ ପୂର୍ବ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡର ଗର୍ଭବତୀ ହେବାର ନକଲି ଚିତ୍ର ଦେଖିଲା ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲା। କିନ୍ତୁ ଝିଅଟି ଏହାର ପର କାହାଣୀ କହିନାହିଁ।

ଟିକଟକରେ ପୋଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ଭିଡିଓରେ ଝିଅଟି ଏହି ସବୁ କଥା କହିଛି। ଝିଅ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିବା ଭିଡିଓରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଜଣେ ଧୋକାବାଜ ପ୍ରେମିକକୁ ଏକ ଶିକ୍ଷା ଦେବାର ଏହି ପଦ୍ଧତିକୁ ଅନେକ ମହିଳା ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ ଅନେକ ଲୋକ ଏହାକୁ ନାପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *