ନିଜଠୁ ବଡ ମାନଙ୍କ ପାଦ ଛୁଇଁବାକୁ ଲାଜ କରନ୍ତି ନାହିଁ ଏହି ୬ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା, ଏମାନଙ୍କ ପାଖରେ ସଂସ୍କାର ଭରି ହେଇକି ରହିଛି |

ଆମେ ଭାରତୀୟମାନେ ଆମ ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ଇଶ୍ବରଙ୍କ ମାନ୍ୟତା ଦେଇଥାଉ, ଆଉ ଆମ ସଂସ୍କୃତ ଆମକୁ ଏହି ଶିକ୍ଷା ଦିଏ ଯେ ଆମେ ଆମଠୁ ବୟସ୍କ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦେବା ଆଉ ସେମାନଙ୍କୁ ମୁଣ୍ଡିଆ ମାରିବା ଉଚିତ୍,ଭାରତୀୟ ସଂସ୍କୃତିର ବୟସ୍କଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦେବା ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଉପାୟ ହେଉଛି ସେମାନଙ୍କର ପାଦ ଛୁଇଁବା, ହେଲେ , ଅନେକ ଲୋକ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଦ ଛୁଇଁବାକୁ ଲଜ୍ୟା ଅନୁଭବ କରନ୍ତି,ବିଶେଷକରି ଯେଉଁମାନେ ଧନୀ ଆଉ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରିନେଇଥାନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏହାକୁ ଚିନ୍ତାଧାରା ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ବଲିଉଡ ତାରକାମାନଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ କରିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେଉଁମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖ୍ୟାତି ପରେ ଆସେ ଆଉ ଭାରତୀୟ ସଂସ୍କୃତି ପ୍ରଥମେ ଆସେ

ଅକ୍ଷୟ କୁମାର :-

ବଲିଉଡର ସଫଳ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଅନ୍ୟତମ, ତାଙ୍କର ପ୍ରତିବର୍ଷ ତିନିରୁ ଚାରିଟି ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ଼ ହୁଏ, ଆଉ ଏହି ସମସ୍ତ ଫିଲ୍ମ ହିଟ୍ ମଧ୍ୟ ହୁଏ,ସେ ଆଜି ଭାରତର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ତାଲିକାରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି, ହେଲେ ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ଏହି ସଫଳତା ଆଉ ଖ୍ୟାତି ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଚଢିଯାଇନି,ତାଙ୍କର ଭାରତୀୟ ସଂସ୍କୃତି ପ୍ରତି ସେମାନଙ୍କର ବହୁତ ସମ୍ମାନ ରହିଛି,ଅକ୍ଷୟ ମାଟି ସହିତ ଜଡିତ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଟନ୍ତି, ଆଉ ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ଯେବେବି ସେ ତାଙ୍କଠାରୁ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କି ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଭେଟନ୍ତି, ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତାଙ୍କ ପାଦକୁ ସ୍ପର୍ଶ କରନ୍ତି,ଅକ୍ଷୟ ଗୋଆରେ ଚାଲିଥିବା 48 ତମ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଫିଲ୍ମ ମହୋତ୍ସବରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପାଦ ଛୁଇଁଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ |

ରନଭୀର ସିଙ୍ଗ୍ :-

ରନଭୀର ବଲିଉଡର ଏକ ବିନ୍ଦାସ ଅଭିନେତା ଅଟନ୍ତି , ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାଶନ୍ ସେନ୍ସ ଟିକେ ଅଜବ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ମଣିଷ ସେ ବହୁତ ଭଲ, ଯେତେବେଳେ ରନଭୀର ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଭେଟନ୍ତି, ସେ ବହୁତ ଭଦ୍ର ଆଉ ସରଳ ବ୍ୟବହାର ଦେଖନ୍ତି,ଯେତେବେଳେ ରନଭୀର ତାଙ୍କଠାରୁ ବୟସ୍କ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କୁ ଭେଟନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ପାଦ ଛୁଇଁବାକୁ ପଛାନ୍ତି ନାହିଁ, ଥରେ ପୁରସ୍କାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ରନଭୀର ଭୂମିରେ ଲମ୍ବୀଯାଇ ଅମିତଜୀଙ୍କ ପାଦକୁ ଛୁଇଁଥିଲେ |

ରଣବୀର କପୁର:-

ରଣବୀର କପୁର ବହୁତ ହ୍ୟାଣ୍ଡସାମ୍ ଅଟନ୍ତି, ତାଙ୍କର ଟଙ୍କା ଆଉ ଖ୍ୟାତିର ମଧ୍ୟ କୌଣସି ଅଭାବ ନାହିଁ, ବଲିଉଡରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରତିଛବି ଏକ ପ୍ଲେ-ବୋଇର, ହେଲେ, ରଣବୀର ତାଙ୍କଠାରୁ ବୟସ୍କମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ସମ୍ମାନ କରନ୍ତି ଆଉ ବିନା ଦ୍ୱିଧାରେ ସେମାନଙ୍କ ପାଦକୁ ସ୍ପର୍ଶ କରନ୍ତି |

ସଲମାନ ଖାନ :-

ସଲମାନ ଖାନ ବଲିଉଡର 1 ନମ୍ବର ସୁପରଷ୍ଟାର ଅଟନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଏହି ସ୍ଥିତି ତାଙ୍କୁ କେବେ ଅହଂକାରୀ କିମ୍ବା ଅହଂକାରୀ କରିନାହିଁ, ବିଶେଷକରି ଯେତେବେଳେ ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ କଥା ଆସେ, ସଲମାନ ସେମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି, ଆପଣ ଏହାର ଏକ ଉଦାହରଣ ଏହି ଫୋଟୋ ରେ ଦେଖିପାରିବେ,ଏହି କାରଣ ରୁ ଲୋକମାନେ ହିଁ ଭାଇ-ଜନ ଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |

କପିଲ ଶର୍ମା:-

କପିଲ ଏକ ମଧ୍ୟବିତ୍ତ ପରିବାରରୁ ଆସିଛନ୍ତି, ସେ ସେମାନଙ୍କ ସାକ୍ରାମେଣ୍ଟସ୍ କୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଅନ୍ତି, ଏହି କାରଣରୁ ସେ ଭାରତର No. ନମ୍ବର ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ହେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ତାଙ୍କ ସୋ’କୁ ଆସୁଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତାଙ୍କ ପାଦକୁ ସ୍ପର୍ଶ କରନ୍ତି |

ଶାହରୁଖ ଖାନ :-

ବଲିଉଡରେ କିଙ୍ଗ ଆଖ୍ୟା ପାଇଥିବା ଶାହାରୁଖ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅତି ଭଦ୍ର ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି,ଏହି ଫଟୋରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ସେ ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କ ପାଦକୁ କିପରି ସ୍ପର୍ଶ କରୁଛନ୍ତି, ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଶାହରୁଖ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସମେତ ବହୁ ବରିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଦ ଛୁଇଁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି,ଏହା ମଧ୍ୟ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ଯେତେବେଳେବି କୌଣସି ଅତିଥି ଶାହାରୁଖଙ୍କ ଘରକୁ ଆସନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେ ସେମାନଙ୍କୁ କାର ଯାଇ ଛାଡିବାକୁ ଆସନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *