ନିଜ ଠାରୁ ୨୭ ବର୍ଷର ସାନ ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ଅପ୍ରାକୃତିକ ଭାବରେ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖୁଥିଲା ୬୭ ବର୍ଷୀୟ ସ୍ୱାମୀ,ବର୍ତମାନ କୋର୍ଟର ଦ୍ଵାରସ୍ଥ ହେଲା ସ୍ତ୍ରୀ ! ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ପ୍ରାୟତଃ ଆମେ ଦେଖୁ ଯେ ସମାନ ବୟସର ବାଳକ ଏବଂ ବାଳିକାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାହ ହୁଏ, କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଥର ଏହି ଧାରଣା ଭାଙ୍ଗିଯାଏ ଏବଂ ବିବାହ ବୟସ ଅତି କମ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ। ଏହିପରି ଗୋଟିଏ ମାମଲା ଇନ୍ଦୋରର ଅଟେ । ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ ତାଙ୍କଠାରୁ 27 ବର୍ଷ ସାନ ଝିଅ ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଏଥି ସହିତ ବର୍ତ୍ତମାନ ଇନ୍ଦୋର ଜିଲ୍ଲା କୋର୍ଟ 67 ବର୍ଷିୟ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଛନ୍ତି।

ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଗୁଜୁରାଟର ଜଣେ ବଡ ଅଳଙ୍କାର ବ୍ୟବସାୟୀ । ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କଠାରୁ 27 ବର୍ଷ ସାନ ଏବଂ ଅସ୍ୱାଭାବିକ ସମ୍ପର୍କ ଥିବାରୁ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ ବର୍ତ୍ତମାନ କୋର୍ଟ ତାଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଛନ୍ତି।

ଏହା ଜଣା ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗୁଜୁରାଟର ଜଣେ ବଡ ଅଳଙ୍କାର ବ୍ୟବସାୟୀ ଯାହାକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟରେ ଉପସ୍ଥାପନ କରିଥିଲା ​​ଯେଉଁଠାରେ କୋର୍ଟ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଆବେଦନକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପତ୍ନୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ହନିମୁନ୍‌ରୁ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ସହ ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଛନ୍ତି। ଯଦି ସେ ଏହା ନ କରନ୍ତି ତେବେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯିବ ବୋଲି ଧମକ ଦେଇଥିଲେ।

ଏଥି ସହିତ ପ୍ରାପ୍ତ ସୂଚନା ଆଧାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇବା ଉଚିତ ଯେ ପୀଡିତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଇନ୍ଦୋର ମହିଳା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କଠାରୁ 27 ବର୍ଷ ବଡ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ପୀଡିତା ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ହନିମୁନ ରାତିରୁ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ସହ ଅସ୍ୱାଭାବିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ଗତ ବର୍ଷ ଅକ୍ଟୋବର 28 ରେ ଗୁଜୁରାଟରେ ରହୁଥିବା ଏକ ବଡ ଅଳଙ୍କାର ବ୍ୟବସାୟୀ ସହିତ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରାଇଥିଲେ।

ପୀଡିତା ଜଣକ ପୋଲିସକୁ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଦାନ୍ତ ନକଲି ଅଟେ ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଅଙ୍ଗକୁ ନକଲି ଦାନ୍ତରେ କାମୁଡି ଦେଇଛନ୍ତି, ଯାହାର ଚିହ୍ନ ମଧ୍ୟ ପୀଡିତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପୋଲିସକୁ ଦେଖାଯାଇଛି। ଏଥିସହିତ ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ମେଡିକାଲ ଚେକଅପ କରାଇଲା , କ୍ଷତଗୁଡିକ ସତ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେଲା। ଏହା ପରେ ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା।

ଏଥି ସହିତ ପୀଡିତା ମହିଳା ପୋଲିସକୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ହେତୁ ତାଙ୍କ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ମୁକ୍ତ କରାଯିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ, କାରଣ ଯେତେବେଳେ ବି ସେ ବିରୋଧ କରୁଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଧମକ ଦେଉଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ପୀଡ଼ିତା ମହିଳା ଜଣକ କହିଥିଲେ ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ୱାମୀ କହୁଥିଲେ ଯେ ସେ ବହୁତ ବଡ ଲୋକ ତାଙ୍କର କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ବ୍ୟବସାୟ ଅଛି ଏବଂ ଯଦି ସେ ଏ ବିଷୟରେ କାହାକୁ କୁହନ୍ତି, ତେବେ ଗୁଜରାଟରେ ବସି ଇନ୍ଦୋରରେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ହତ୍ୟା କରିଦେବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *