ସ୍କୁଟି ଗାର୍ଲ୍ସଙ୍କ କାରନାମା ! ପାପାକି ପରିମାନେ ଖାଲି ଉଡୁଛନ୍ତି ! ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ !

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ହେଉଛି ଏକ ସ୍ଥାନ ଯେଉଁଠାରେ ଦୁନିଆର ସମସ୍ତ ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ମୋବାଇଲ ସ୍କ୍ରିନରେ ଦେଖାଯାଏ। ଲୋକମାନେ ବିଶେଷ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଭିଡିଓ ପ୍ରତିଦିନ ଭାଇରାଲ ହୁଏ । କିଛି ଭିଡିଓ ଆମକୁ କନ୍ଦାଇ ଦିଏ ଏବଂ କିଛି ଆମକୁ ହସାଇଥାଏ । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଏକ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ଦେଖାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ହସାଇବ ।

ଏହି ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ 1992 ବ୍ୟାଚ୍ ଆଇପିଏସ୍ ଅଧିକାରୀ ରୁପିନ୍ ଶର୍ମା ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଆଇପିଏସ୍ ରୁପିନ୍ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଅନେକ ସମୟରେ ମଜାଳିଆ ଏବଂ ଅନନ୍ୟ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥର ସେ ‘ସ୍କୁଟି ଗାର୍ଲସ ‘ କ୍ୟାପସନ୍ ସହିତ ଏକ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି

ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଝିଅମାନେ ସ୍କୁଟି ଚଳାଇବାକୁ କେତେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଯଦି ଆପଣ ରାସ୍ତାରେ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଅଧିକାଂଶ ଝିଅ ସ୍କୁଟି ସହିତ ଦେଖାଯାନ୍ତି। କିଛି ଝିଅ ସ୍କୁଟି ଚଲାଇବାରେ ଏତେ ପାରଙ୍ଗମ ନୁହଁନ୍ତି । ବେଳେବେଳେ ଅନେକ ଝିଅ ପାଦ କୁ ବ୍ରେକ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି ଏବଂ କେତେକ ଝିଅ ଠିକ ଭାବରେ ଗାଡି ଚଳାନ୍ତି।

ଯଦି ଆପଣ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ Funny Scooty Girls Video ସର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏକରୁ ଅଧିକ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ । ଆଇପିଏସ୍ ଅଧିକାରୀ ରୁପିନ୍ ଶର୍ମାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସେୟାର କରାଯାଇଥିବା ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଏହି ସ୍କୁଟି ଗାର୍ଲସ ସହିତ ଜଡିତ ।

ଏହା ପରେ ସେହି ସ୍କୁଟି ଝିଅଟିର ମଜାଦାର କାରନାମା ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଏହି ଝିଅମାନେ ସ୍କୁଟି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ପଡ଼ିବା, ଝଗଡା କରିବା ଆଦି କାରନାମା କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଏ । ଭିଡିଓକୁ ଅଧିକ ଆକର୍ଷଣୀୟ କରିବା ପାଇଁ ଭିଡ଼ିଓ ରେ ‘ ଜାରା ସା ଝୁମ ଲୁ ମେ ‘ ଗୀତ ବାଜୁଛି।

ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ପୁଅମାନେ ସ୍କୁଟି ଝିଅଟିର ମଜା ଉଡାଇଥିଲେ। ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି ଏବେ ଇଏ ଦେଖନ୍ତୁ ପାପା କି ପରି ଉଡୁଥିବାର। ଆଉ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି।ଏଭଳି ଷ୍ଟଣ୍ଟ ମୁଁ ଲାଇଭ୍ ଦେଖିଛି।

ଏଥିସହିତ ଜଣେ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଝିଅମାନଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି।’ ତଥାପି କିଛି ଲୋକ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରୁଥିବା କଥା ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଯେପରି ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ସମସ୍ତ ଝିଅ ଏହିପରି ନୁହଁନ୍ତି’ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *