ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୭ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୨,ଶୁକ୍ରବାର : ଆଜି ଏହି ୪ଟି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ସମୁଦାୟ 12ଟି ରାଶି ରହିଛି ଏବଂ ଆଜି ଆମେ ସେହି 12 ଟି ରାଶି ବିଷୟରେ ଜାଣିବା। ସମସ୍ତଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏହି ରାଶିର ପ୍ରଭାବ ଉଭୟ ସକରାତ୍ମକ ଏବଂ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ। ଏହି ରାଶି ଅନୁଯାୟୀ ଆମେ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ଘଟଣାକୁ ଦେଖିପାରୁ। ଆପଣ ସଠିକ୍ କିମ୍ବା ଭୁଲ ପ୍ରଭାବ ବିଷୟରେ ଏଥିରୁ ଜାଣିପାରିବେ। ଏହି ବାରଟି ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନଟି କିପରି ହେବ? କିଏ ସୁଖ ପାଇବ ଏବଂ କେଉଁ ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ତୁମର ରାଶି ଅନୁଯାୟୀ ଜାଣନ୍ତୁ ତୁମର ରାଶିଫଳ କଣ କହୁଛି ।

ମେଷ ରାଶି:-

ଦମ୍ପତି ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ନିଜ ଘରେ ଏକ ଉତ୍ସବର ଆୟୋଜନ କରିପାରନ୍ତି। ପୈତୃକ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ସୁଯୋଗ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଟଙ୍କା ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଶୁଭ ଅଟେ। ଆପଣ କୋର୍ଟ ମାମଲାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ସହଭାଗୀତା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ରହିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଦୃଢ଼ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ପରିବାର ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଆନ୍ତରିକ ହେବ। ବୈବାହିକ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଦୂର ହୋଇପାରେ। ବିରୋଧୀମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରବୃତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ହେତୁ ଆପଣ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେବେ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ବ୍ୟବସାୟରେ ଧନ ହାନି ହୋଇପାରେ। କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା କଷ୍ଟକର ହେବ। ଘରର ପରିବେଶ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହିବ। ଯଦି ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କୌଣସି ରୋଗରେ ପୀଡିତ ତେବେ ଆପଣ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ। ଅନାବଶ୍ୟକ ମତାମତ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଦୁଃଖ ଦୂର ହେବ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ବ୍ୟବସାୟରେ ନିଜର ଦାୟିତ୍ୱ ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ବଡ ପୋଷ୍ଟ ଦିଆଯାଇପାରେ। ଶଶୁର ଘର ପକ୍ଷରୁ ଭଲ ସୂଚନା ମିଳିପାରେ। ନବବିବାହିତା ଖୁସିରେ ରହିବେ। ପରିବାର ଯୋଜନା କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଧାରଣା କରିପାରନ୍ତି। ପରିବାରର ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ଖୁସି ରହିବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ସୃଜନାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆସିପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ। ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ବ୍ୟବହାରରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ। ଆପଣ ନିଜର ଲକ୍ଷ୍ୟ ପ୍ରତି ସଜାଗ ରହିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ହଠାତ ଧନ ଲାଭ ହୋଇପାରେ। ବିନା କାରଣରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆପଣ ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ। ଆଜିର ପୁରା ଦିନ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ବିବାହ ପାଇଁ ମନାଇବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ପାଇଁତୃକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏକ ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ। ଗଣମାଧ୍ୟମ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲ ଅଟେ। ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଗଳା ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ଅଫିସରେ ଅଧିକ କାମ ନଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଋଣ ରାଶି ଫେରସ୍ତ କରିବା କଷ୍ଟକର ହେବ। ଆପଣ ଏହା ବିଷୟରେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କର ଦିନଚର୍ଯ୍ୟ ସଂଗଠିତ ରଖନ୍ତୁ। ଘରର ବଡ଼ ମାନେ ଖୁସି ରହିବେ। ଚାପର ଅବସର ଆସିପାରେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆପଣଙ୍କର ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ କିଣିବାର କଳ୍ପନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ। ଶିଶୁର ଆବଶ୍ୟକତାର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ଦିନ କଟିବ। ଆପଣ କିଛି ଭଲ କାମ କରିପାରନ୍ତି। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆଶା ପୂରଣ କରିବେ। ଯୁବକମାନେ ଚାକିରି ପାଇପାରନ୍ତି। ଦୁଃଖରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ। ଶତ୍ରୁମାନେ ଶାନ୍ତ ରହିବେ।

ମକର ରାଶି:-

କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଖୁସି ହେବେ। ଆର୍ଥିକ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଅଚଳ ଧନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଜଟିଳ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଅସୁବିଧା ହେବ। ଆପଣ ଅନାବଶ୍ୟକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅଟକି ଯାଇପାରନ୍ତି। ଚାପରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ବିବାଦର ଆଶଙ୍କା ଅଛି।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ଆପଣ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ପାଇବାକୁ ସଫଳ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟର ଗୁଣରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ। କଳା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ବଡ଼ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ପାଇପାରିବେ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷତ ହେବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଅତିଥିମାନେ ଆସିପାରନ୍ତି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଅସାବଧାନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର କାମ ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଦୃଶ୍ୟମାନତା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଧନ ହାନି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଦାୟିତ୍ୱ ମିଳିପାରିବ। ଆଜି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *