ଷଣ୍ଢ ଦେଲା ଜବରଦସ୍ତ ଧକ୍କା ,ମହିଳା ଜଣକ ଉଡିଗଲେ ଆକାଶକୁ,ଆଉ ତା ପରେ ….ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

କେବଳ ସ୍ପେନରେ ନୁହେଁ ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ଷଣ୍ଢ ମହୋତ୍ସବ( bull festival) ଅତି ଉତ୍ସାହର ସହିତ ପାଳନ କରାଯାଏ । ଯେତେବେଳେ ଏହି ଫେଷ୍ଟିଭାଲ ର କିଛି ଭିଡିଓ ବାହାରକୁ ଆସେ, ଲୋକ ଏହା ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାନ୍ତି। କିଛି ଭିଡିଓ ଅଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେବ। ଚକିତକାରୀ ଭିଡିଓରେ ଲୋକମାନେ ଷଣ୍ଢ ସାମ୍ନାରେ ଦୌଡୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ବେଳେବେଳେ ଏହା ସାଂଘାତିକ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ପ୍ରମାଣ କରିପାରେ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହା ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କ ହାସ୍ ଉଡିଯିବ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏକ ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତର କିଛି ସ୍ଥାନରେ ବୁଲ ଫେଷ୍ଟିଭାଲ ଆୟୋଜିତ ହେଉଥିଲା । ସେଠାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ଗାଡି ବାହାରକରି ପଳାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା, କିନ୍ତୁ ପରେ ପଛରୁ ଆସୁଥିବା ଏକ ଷଣ୍ଢ ତାଙ୍କୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା।

View this post on Instagram

A post shared by Meme wala (@memewalanews)

ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା ହେଉଛି ଗାଡି ଚଳାଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତି ଯାଇ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପଛରେ ବସିଥିବା ମହିଳା ଉପରକୁ ଉଡି ତଳେ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ସେ ମହିଳା ଜଣକ ଜୋରରେ ଦୌଡୁଥିଲେ ସେତେବେଳେ ହିଁ ଷଣ୍ଢ ତାଙ୍କୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା।

ଏହି ଘଟଣା ସମୟରେ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଶହ ଶହ ଲୋକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ଏବଂ ତା’ପରେ ସେହି ମହିଳାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଦେଖିବା ପାଇଁ ଭିଡ଼ ଜମିଗଲା। ଭିଡ଼ରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଲୋକମାନେ ମହିଳାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ। କିଛି ସେକେଣ୍ଡର ଏହି ଭିଡିଓ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛି ଯେ ଷଣ୍ଢ ଠାରୁ ସର୍ବଦା ଦୂରତା ରହିବା ଉଚିତ, କାରଣ ଏହା ଯେକୌଣସି ସମୟରେ ଏବଂ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଆକ୍ରମଣ କରିପାରିବ । ଏହି ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଏକ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି କଲା। ଏହି ଭିଡିଓ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ମିମୱାଲାନ୍ୟୁଜ୍ ଦ୍ୱାରା ସେୟାର କରାଯାଇଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *