ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୬ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୨ : ଗୁରୁବାର:ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଗୁପ୍ତ ଆଲୋଚନା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ସମୁଦାୟ 12ଟି ରାଶି ରହିଛି ଏବଂ ଆଜି ଆମେ ସେହି 12 ଟି ରାଶି ବିଷୟରେ ଜାଣିବା। ସମସ୍ତଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏହି ରାଶିର ପ୍ରଭାବ ଉଭୟ ସକରାତ୍ମକ ଏବଂ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ। ଏହି ରାଶି ଅନୁଯାୟୀ ଆମେ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ଘଟଣାକୁ ଦେଖିପାରୁ। ଆପଣ ସଠିକ୍ କିମ୍ବା ଭୁଲ ପ୍ରଭାବ ବିଷୟରେ ଏଥିରୁ ଜାଣିପାରିବେ। ଏହି ବାରଟି ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନଟି କିପରି ହେବ? କିଏ ସୁଖ ପାଇବ ଏବଂ କେଉଁ ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ତୁମର ରାଶି ଅନୁଯାୟୀ ଜାଣନ୍ତୁ ତୁମର ରାଶିଫଳ କଣ କହୁଛି ।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆପଣ ନିଜ ପରିବାରର ଦାୟିତ୍ୱ ତୁଲାଇବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ପରିବାରରେ କାହାର ଭଲ ସଫଳତା ହେତୁ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ରହିବ। ଆଜିର ଦିନରେ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବଡ଼ ଲାଭ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆସୁଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଆଜି ଦୂରେଇ ଦିଆଯିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏକ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ଭୋଜିରେ ଯିବେ। ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବେ ଯାହା ସମ୍ପର୍କରେ ପ୍ରେମ ବଢାଇବ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆପଣଙ୍କର ମନ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ। ଆପଣ କୌଣସି ବିଷୟରେ ଭାବପ୍ରବଣ ହେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ।କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କର ସହାୟତା ପାଇବେ। ଆପଣ ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଆପଣ ଦିନସାରା ଉତ୍ତେଜିତ ହେବେ। ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ। କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ସିନିୟରମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆପଣଙ୍କୁ ହଠାତ ଧନଲାଭ ହେବ। ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଅର୍ଥ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପ୍ରଗତିର ନୂତନ ଉପାୟ ଖୋଲିବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାକୁ ପାଇବେ। ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ନୂତନ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆପଣ ଏକ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ପାଇ ମନ ଖୁସି ହେବ। ଆପଣ ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବେ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ଘରେ ଜଣେ ବୟସ୍କଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବା ପରେ କେବଳ କିଛି ବଡ ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ଉଚିତ। ଅଫିସରେ ଅଧିକ କାମ ହେତୁ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବାରେ ବିଳମ୍ବ ହେବ। ଆପଣ ଜଣେ ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ତାଲିକା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ପୁରା ଦିନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇଁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ଆବଶ୍ୟକ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବାରେ ବିତାଇବେ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ। ଭାଗ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ। ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣଙ୍କର ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଆସିବେ। ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ସରପ୍ରାଇଜ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥାରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଆଜି ଲଭମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ଭଲ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟ ଶ୍ରେଣୀର ଲୋକଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟର ଗତି ଭଲ ରହିବ। ପରିବାରର ସମସ୍ତ ଲୋକ ପରସ୍ପର ସହିତ ରହିବେ। ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟକୁ ବିସ୍ତାର କରିବାରେ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଖୁସି ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଆଧାରରେ ଆପଣ ନିଜର ସପକ୍ଷରେ ସମାଜର କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ତିଆରି କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମନ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ। ଆପଣ ମନ୍ଦିର ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପରିବାର ସହିତ ମନ୍ଦିରକୁ ଯିବେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆପଣ ନିଜକୁ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ। ସହକର୍ମୀମାନେ ଅଫିସ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଶୁଣିବାକୁ ଏବଂ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ତେବେ କିଛି ନୂଆ ମିଳିପାରିବ। ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପରିବାରରେ ଏକ ଉତ୍ସବର ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି କରିବ। ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ନିଜର ନିଷ୍ଠା ଦ୍ୱାରା ଅଧିକାରୀମାନେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ପାର୍କକୁ ବୁଲିବାକୁ ଯିବେ। ଆଜି ହଠାତ ଧନ ଲାଭ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ଭଲ ଦିନ ଭଲ ରହିବ। ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଯୁବକମାନେ ନୂତନ ଚାକିରି ଅଫର ପାଇବେ। ଏକ ଗାଡି କିଣିବାର ସୁଯୋଗ ଅଛି। ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। କିଛି ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ସହଯୋଗ ପାଇଁ ପଚାରିବେ। ଆପଣ ନିଜର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ଆପଣ କିଛି କାମ କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।

ଧନୁ ରାଶି:-

କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଦିନସାରା ଖୁସି ହେବ। ଅଧିକାଂଶ ଜିନିଷ ଅତି ସହଜରେ ସମାଧାନ ହେବ। ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଅନୁଭୂତି ପାଇବେ। ଆପଣ ଏପରି କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯେଉଁମାନଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର ପାଇଁ ନୂତନ ଧାରଣା ପାଇବେ। ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନଶୈଳୀରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ ଯାହା ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଅଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ। ଘରର ପରିବେଶ ସୁଖରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ।

ମକର ରାଶି:-

ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଉଚ୍ଚରେ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ଠିକ ସମୟରେ ଅଫିସ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଏକତ୍ର କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ବହୁ ପରିମାଣରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର କଥାରେ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଆଜି ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣ ଟିକେ କ୍ଲାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ବିଶ୍ରାମ ନେବା ପରେ ସବୁକିଛି ଠିକ ହୋଇଯିବ। ଆଜି ଆପଣ ଟଙ୍କା ବିଷୟରେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଆଜି କେହି ଜଣେ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଯୋଗଦେବେ ଯିଏ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବ। ପିଲାମାନେ ଆଜି କ୍ରୀଡା ସହିତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ହଠାତ ଧନ ଲାଭ ହେତୁ ନିଜର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଆଜି ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ସଂଗଠିତ ହୋଇପାରେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ନୂତନ ସୁଖ ଆସିବ। ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ପରସ୍ପରକୁ ଉପହାର ଦେବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁତା ବଢାଇବ। ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସଫଳ ଦିନ ହେବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଚିନ୍ତାମୁକ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମୟ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ନୂତନ ଉତ୍ସ ପାଇବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଅନେକ ସଫଳତା ପାଇବେ। ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜି ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ନିଜର ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃଢ଼ ହେବ। ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଉନ୍ନତ ହେବ। ନିଜର ଭାବନା ବିଷୟରେ ଆପଣ କିଛି ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *