ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସ୍ୱାମୀ ଖାଇଲେ ଶକ୍ତିବର୍ଧକ ଔଷଧ,କିନ୍ତୁ ପତ୍ନୀ ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ କରିଦେଲେ ମନା,ଆଉ ତାପରେ ଯାହା ହେଲା …ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ ଏହି ଦୁନିଆରେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଲୋକ ବାସ କରନ୍ତି । କେତେକ ଭଲ ଏବଂ କେତେକ ଖରାପ । ଅନେକ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ଜୀବନରେ ସର୍ବଦା ଭୁଲ କାମ କରନ୍ତି। ଆପଣ ସମସ୍ତେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିଦିନ କିଛି ନା କିଛି ଅପରାଧ ମାମଲା ଦେଖୁଥିବେ ଏବଂ ଶୁଣୁଥିବେ ଯାହାକୁ ଜାଣିବା ପରେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଉଥିବେ।

ଏହା ପ୍ରାୟତଃ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ଲୋକମାନେ ନିଜ ସ୍ୱାର୍ଥ ପାଇଁ କାହାର ଜୀବନ ନେବାକୁ ମଧ୍ୟ ପଛାନ୍ତି ନାହିଁ । ହତ୍ୟା ସହ ଜଡିତ ମାମଲା ମଧ୍ୟ ଅନେକ ସମୟରେ ଶୁଣାଯାଏ । ଅନେକ ମାମଲା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅଦ୍ଭୁତ, ଯାହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ବହୁତ କଷ୍ଟକର ।

ଲୋକମାନେ ଛୋଟ ଛୋଟ ଜିନିଷ ଉପରେ ମଧ୍ୟ କାହାର ଜୀବନ ନେଇଯାଆନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ଇଟାଲୀରୁ ଏକ ହତ୍ୟା ମାମଲା ହେଡଲାଇନର ବିଷୟ ହୋଇ ରହିଛି । ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ 80 ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜର 61 ବର୍ଷିୟା ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ।

ମହିଳା ଜଣକ ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସ ଦିନ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିବାକୁ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ସହମତି ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ବ୍ୟକ୍ତି ଶକ୍ତିବର୍ଧକ ଔଷଧ ଖାଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଔଷଧ ଖାଇବା ପରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କୁ ରୋମାନ୍ସ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ । ସ୍ୱାମୀ ପତ୍ନୀଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନକୁ ଦେଖି ସେ ଏତେ ରାଗିଗଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଜୀବନ ନେଇଗଲେ।

ବାସ୍ତବରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ହତ୍ୟା ମାମଲା ବିଷୟରେ କହୁଛୁ ଯାହା ଇଟାଲୀର ଫାନାନୋ ଡି ଗ୍ରାଡାରା ଠାରୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଏବଂ ଏହି ଘଟଣା 25 ରୁ 26 ଡିସେମ୍ବର ରାତିର କୁହାଯାଉଛି । 80 ବର୍ଷିୟ ସ୍ୱାମୀ ବିଟୋ ସଙ୍ଗିନୀ ତାଙ୍କ 61 ବର୍ଷିୟ ପତ୍ନୀ ନତାଲିଆ କିରିଚୋକ୍ ଙ୍କ ଛାତିରେ ଚାରିଥର ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ନତାଲିଆଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା।

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ମନା କରି ଦେଇଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ସମ୍ବନ୍ଧ ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ବ୍ୟକ୍ତି କ୍ରୋଧରେ ନିଜ ଉପରୁ କାବୁ ହରାଇଲେ ଏବଂ ସେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଛୁରୀରେ ଆକ୍ରମଣ କରି ଜୀବନ ନେଇଗଲେ। ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ତାଙ୍କ ଘରର ଚଟାଣରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା।

ଏହି ସମଗ୍ର ବିଷୟ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଯେତେବେଳେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଜୀବନ ନେଇଗଲେ ତାପରେ ସେ ସକାଳେ ବସି ଜଳଖିଆ ଖାଇଲେ । ଏହା ପରେ ସେ ନିଜ କୁକୁରକୁ ବୁଲାଇବାକୁ ନେଇଗଲେ ଏବଂ ସେ ସବୁଦିନ ଦିନ ଭଳି ଆଚରଣ ଦେଖାଉଥିଲେ। ଏହା ପରେ, ଅପରାହ୍ନରେ ସେ ପୁଣି କୁକୁରକୁ ବୁଲାଇବାକୁ ନେଇଗଲେ । ଯେଉଁଠାରେ ସେ ତାଙ୍କ ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କୁ ଏହି ହତ୍ୟା ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ପୋଲିସକୁ ଜଣାଇବାକୁ କହିଥିଲେ।

ଏଥିସହିତ ପଡୋଶୀ ଏହି ଘଟଣାରୁ ନିଜକୁ ଦୂରେଇ ରଖି ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ନିଜେ ଯାଇ ପୋଲିସକୁ ଜଣାନ୍ତୁ। ଏହା ପରେ ସେହି ମହିଳା ନତାଲିଆକୁ ଖୋଜିବାକୁ ଆସିଲେ କିନ୍ତୁ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ତାଙ୍କୁ ଘଉଡ଼ାଇ ଦେଲେ । ଏଥି ସହିତ ଯେତେବେଳେ ନତାଲିଆଙ୍କ ବସ କଲ କରିଥିଲେ , ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବାରୁ ସେ ଆଉ କାହା ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୋଇପାରିବେ ନାହିଁ।

ଏହା ପରେ ନାତାଲିଆଙ୍କ ଵସ୍ ପୋଲିସକୁ ଏହା ଜଣାଇଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ନତାଲିଆଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା।ଯେତେବେଳେ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବାର କାରଣ ପଚରାଯାଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଶକ୍ତିବର୍ଧକ ଔଷଧ ଖାଇବା ପରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ମନା କରି ଦେଇଥିଲେ। ଏହି କାରଣରୁ ସେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଜୀବନ ନେଇଥିଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *