ନୂଆ ବର୍ଷରେ ବହୁପରିମାଣରେ ଅର୍ଡର ହେଉଛି କଣ୍ଡୋମ,ସୋଡା ଓ ଆଇସକ୍ୟୁବ, ZOMATO ସିଇଓ ସେୟାର କଲେ ସମସ୍ତ ତଥ୍ୟ !

ନୂଆ ବର୍ଷ ଅବସରରେ ଲୋକମାନେ କେବଳ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ନୁହେଁ ବରଂ ବହୁ ପରିମାଣରେ କଣ୍ଡୋମ ମଧ୍ୟ କିଣୁଛନ୍ତି । ଜୋମାଟୋ ସିଇଓ ଦୀପିନ୍ଦର ଗୋୟଲ ଟ୍ୱିଟରରେ ଏହି ବିଷୟରେ ଅନେକ ତଥ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସୋଡା, ଆଇସ କ୍ୟୁବ, ଆଇସକ୍ରିମ ଭଳି ଅନେକ ଖାଇବା ଜିନିଷ ଲୋକମାନେ କିଣୁଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଥିଲେ।

ଦୀପିନ୍ଦର ଗୋୟଲ ପୂର୍ବରୁ Grofers ନାମରେ ପରିଚିତ ଏକ କମ୍ପାନୀ BlinkIt ରେ ଅର୍ଡର କରାଯାଉଥିବା ସାମଗ୍ରୀର ଆକଳନ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । କଣ୍ଡୋମ ବିଷୟରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଚାହିଦା ଅନୁଯାୟୀ ସେ ଏହାର ତଥ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି । ଆଜି BlinkIt ରେ 33,400 କଣ୍ଡୋମ ଅର୍ଡର କରାଯାଇଛି। ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏକ ସମୟରେ 80 ଟି କଣ୍ଡୋମ ଅର୍ଡର କରିଛନ୍ତି । ଭାରତ ରେ ଡ୍ୟୁରେକ୍ସକୁ ଅଧିକ ଅର୍ଡର ଦିଆଯାଇଛି।

BlinkIt ହେଉଛି ଏକ ଅନଲାଇନ୍ ଗ୍ରୋସରୀ ଷ୍ଟୋର୍ । କମ୍ପାନୀ ଦାବି କରିଛି ଯେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅର୍ଡର କେବଳ 10 ରୁ 15 ମିନିଟରେ ଘରେ ପହଂଚିବ । ଜୋମାଟୋ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ଏକ ବଡ଼ ବିନିଯୋଗ କରିଛି ।

ଗୋୟାଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗତ ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟରେ 1.3 ଲକ୍ଷ ଲିଟର ସୋଡା, 11,943 ଆଇସ କ୍ୟୁବ ସହିତ ଖାଇବାକୁ 4,884 ଡିପ୍ସ , 6712 ଟବ ଆଇସକ୍ରିମ ଏବଂ 28,240 ତତକ୍ଷଣାତ୍ ପପକର୍ଣ୍ଣ ପ୍ୟାକେଟ ବ୍ଲିଙ୍କିଟ୍ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ବିକ୍ରି ହୋଇଛି ।

ଏହା ସହିତ, ଆଜିର ଦିନରେ 7000 ପ୍ୟାକ୍ ନାଚୋସ୍ ଏବଂ 43,000 ଏୟାରଟେଡ୍ ଡ୍ରିଙ୍କ କ୍ୟାନ ଅର୍ଡର ପାଇବା ବିଷୟରେ ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇଛି ।

Grofers ର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଆଲବିନ୍ଦର ଡିଣ୍ଡସା ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଜି 50,000 ରୁ ଅଧିକ ବୋତଲ ନିମ୍ବୁସ ର ବିକ୍ରି ହୋଇଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *