ବିବାହ ରାତ୍ରିରେ ପେଟରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେଲା ବଧୂଙ୍କର, ଅଲଟ୍ରାସାଉଣ୍ଡ କରିବାରୁ ଜଣାପଡିଲା ଗର୍ଭରେ ୫ମାସର ଯାଆଁଳା ଶିଶୁ ଅଛନ୍ତି ,ଆଉ ତା ପରେ …

ମେରଠ ୟୁପିର ମେରଠରେ ଏକ ବିବାହର ଖୁସି ଫିକା ପଡିଯାଇଥିଲା,ଯେତେବେଳେ ବିବାହର ଦୁଇଦିନ ପରେ ସ୍ୱାମୀ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଗର୍ଭରେ ୫ମାସର ଯାଆଁଳା ଛୁଆ ଅଛନ୍ତି,ଏହି ଖବରରେ ପରିବାରରେ ଏକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଯାଇଥିଲା ​​, ଯେତେବେଳେ ସ୍ୱାମୀ ଶୀଘ୍ର ଏହି ଖବର ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ସନ୍ଦେହଜନକ ହେଲେ,ପରେ ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନିଆଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ଅଲଟ୍ରାସାଉଣ୍ଡ ରିପୋର୍ଟ ରୁ ଜଣାପଡିଲା ନବ ବିବାହିତା ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି ୫ମାସର ଯାଆଁଳା ଶିଶୁ ଅଛି ତାଙ୍କ ଗର୍ଭରେ |

ଅପରପକ୍ଷେ,ନିଜ ସହ ପ୍ରତାରଣା ପରେ ପୀଡିତ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ଶାଶୁଙ୍କ ସହ ଯାଇ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି, ତା’ପରେ ସେମାନେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ମିଥ୍ୟା ଆରୋପ ଲଗାଇ ଫସାଇ ଦେବାକୁ ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି,କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କଠାରୁ 10 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦାବି କରୁଛନ୍ତି,ନ୍ୟାୟ ଆଶାରେ ପୀଡିତ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଏସଏସପି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚି ସେଠାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଆଉ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କରିଛନ୍ତି |

ରିପୋର୍ଟରେ ୫ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି ପତ୍ନୀ:-

ବାସ୍ତବରେ, ମାମଲା ଖରଖାଉଡା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ପିପଲିଖେଡା ଗାଁର ଅଟେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ଯେ ଏଠାରେ ରହୁଥିବା ସଲମାନ ଡିସେମ୍ବର ୨୫ ରେ ମେରୁଟର ଜାକିର କଲୋନୀ ନିବାସୀ ସାନିଆଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଥିଲେ, କୁହାଯାଏ ଯେ ବିବାହର ରାତିରେ ପତ୍ନୀ ସ୍ୱାମୀ ସଲମାନଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପେଟରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେଉଛି,ଯେତେବେଳେ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ଏ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ

ସେତେବେଳେ ମାଆ ସନ୍ଦେହଜନକ ହେଲେ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନିଆଯାଇଥିଲା, ଯେତେବେଳେ ସେଠାରେ ତାଙ୍କର ଅଲଟ୍ରାସାଉଣ୍ଡ କରାଯାଇଥିଲା, ରିପୋର୍ଟରେ ଯାହା ବାହାରିଲା, ସ୍ୱାମୀ ଆଉ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଦ ତଳେ ମାଟି ଖସିଗଲା,ରିପୋର୍ଟରେ, ପତ୍ନୀ ୫ ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଥିଲେ ଆଉ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ଯାଆଁଳା ଶିଶୁ ଅଛନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *