ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଭାରତୀ ସିଂ ଙ୍କ ଡେଲିଭରି ଡେଟ, ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ସେ ଏହି ମାସରେ ହେବେ ମା |

ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଭାରତୀ ସିଂ ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି,ଆଉ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସେ ଏକ ସନ୍ତାନ କୁ ଜନ୍ମ ଦେବା କୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଆଉ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାରତୀ ସିଂ ଡେଲିଭରି ଡେଟ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନା କୁ ଆସିସାରିଲାଣି, ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତାଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନିଜ ପ୍ରେଗନେଟ ର ବିଷୟରେ କଥା ହେଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |

ନିଜ ଗର୍ଭବତୀ ଖବର କୁ ନେଇ ବହୁତ ଖୁସି ଭାରତୀ ସିଂ :-

ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଭାରତୀ ସିଂ ଏବେ ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି, ଆଉ ତାଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣ ପର୍ଯ୍ୟାୟକୁ ସେ ବହୁତ ଭଲ ରଇ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି,ଏଇ ଅଳ୍ପ ଦିନ ହେବ ଯେତେବେଳେ ସାମ୍ବାଦିକ ମାନେ ଭାରତୀ ସିଂଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ କି ଆମେ କେବେ ଖୁସି ଖବର ପାଇବୁ ଆଉ ଆପଣ କେବେ ମା ହେବ,ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ଶୁଣି ଭାରତୀ ପ୍ରଥମେ ଚମକି ଯାନ୍ତି, ଆଉ ଏହା ପରେ ସେ କହିଲେ କି – ଆରେ ୱାହା, ଧାଇ ମା ଏଠାରେ ହିଁ ଅଛନ୍ତି, ଭାରତୀ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣ ଏପ୍ରିଲରେ ଏହି ଭଲ ଖବର ପାଇବେ, ଆଉ ଖବର ପାଇବା ପରେ ଆପଣମାନେ ଯାଇ ସେଇଠାରେ ପହଂଜିଯିବେ |

View this post on Instagram

A post shared by Viral Bhayani (@viralbhayani)

ପୁଅ ନା ଝିଅ ?

ଅନ୍ୟ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଭାରତୀଙ୍କୁ ପଚାରିଲେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ଖଟା ନା ତେନ୍ତୁଳି ଖାଇବାକୁ ମନ ହୁଏ ଯାହାର ଉତ୍ତର ରଇ ସେ କହିଥିଲେ – ତେନ୍ତୁଳି ରା ଯୁଗ ଗଲାଣି, ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ସମସ୍ତ ଖାଦ୍ୟ ଖାଉଛି,ଚାଲ, ଆପଣ ମାନେସମସ୍ତେ ମାମୁଁ ହେବେ, ପିଲାକୁ ସ୍ୱାଗତ କରିବାକୁ ଆଗରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହ,ଏହା ପରେ ଭାରତ ପେପରାଜିଙ୍କୁ ପଚାରିଲେ କି ଆପଣ ପୁଅ ନା ଝିଅ ଚାହୁଁଛନ୍ତି?ଆଉ ଏହା ଶୁଣି ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ଝିଅ ବୋଲି କହିଥିଲେ,ଏହା ଶୁଣି ଭାରତୀ କହିଥିଲେ – ହାଓ ସ୍ଵିଟ ଅଫ ୟୁ |

5 ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି ଭାରତୀ ସିଂ:-

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ କି ଭାରତୀ ସିଂ ଏବେ ପାଞ୍ଚ ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି, ତଥାପି ସେ ତାଙ୍କ ମଜା କୁ ଅଟକାଉ ନାହାଁନ୍ତି, ନିକଟରେ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଜରିଆରେ ନିଜର ଗର୍ଭବତୀ ଥିବାର ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ଆଉ ଏହା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ବେବି ବୁମ୍ପ ଫ୍ଲାଉଣ୍ଟ ରଇ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ,ଏଥି ସହିତ ଭାରତୀଙ୍କର ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା

ଯେଉଁଥିରେ କି ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଯେତେବେଳେ ହର୍ଷ ମୋର ଗର୍ଭବତୀ ହେବା ବିଷୟରେ ପ୍ରଥମ ଥର ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ,ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଆଖିରୁ ଲୁହ ଆସିଯାଇଥିଲା,ସେ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, ସେ ମୋ ଠାରୁ ବି ଅଧିକା ଏହି ପିଲା ର ମା ହେବେ, ଭାରତୀ ସିଂ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ହର୍ଷ ତାଙ୍କର ବହୁତ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି, ସେ ଗର୍ଭାବସ୍ଥାରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରୁଛନ୍ତି ଆଉ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସେ ରିଅଲିଟି ସୋ ହୁନାରବାଜ୍ ଦେଶ କି ଶାନ୍ କୁ ହୋଷ୍ଟ କରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *