ନସ୍ତ୍ରେଦମସଙ୍କ ଭୟାନକ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ : ୨୦୨୨ ରେ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଛି ଏହି ସବୁ ଭୟାନକ ଘଟଣା,ଜାଣନ୍ତୁ କଣ କଣ ସବୁ ଅଘଟଣ ଘଟିବ !

ନୂତନ ବର୍ଷର (New Year 2022) ଆରମ୍ଭ ପାଇଁ କେବଳ କିଛି ଦିନ ବାକି ଅଛି | କରୋନା ମହାମାରୀର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ବିଶ୍ୱ ସାମ୍ନାରେ ଏକ ବଡ଼ ପ୍ରଶ୍ନ ହେଉଛି ଯେ ଆଗାମୀ ବର୍ଷ 2022 କିପରି ହେବ? ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଫରାସୀ ଭବିଷ୍ୟ‌ଦ୍‌ବକ୍ତା ‘ମାଇକେଲ୍ ଡି ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍’ ଦୁନିଆ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରିଥିଲେ ଯାହା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଅଟେ | ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ ତାଙ୍କ ପୁସ୍ତକ ଲେସ୍ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀରେ ହଜାରେରୁ ଅଧିକ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରିଥିଲେ (Nostradamus Predictions 2022 ), ଯାହା ମଧ୍ୟରୁ ଅଧିକାଂଶ ସତ୍ୟ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଆସୁଅଛି |

ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଭବିଷ୍ୟବାଣୀରେ ବିଶ୍ଵବାସୀ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି , କାରଣ ତାଙ୍କର ଅନେକ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ସତ୍ୟ ହୋଇଛି | ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ 2022 ବର୍ଷ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରିଛନ୍ତି ଯାହା ବିଶ୍ୱ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭୟାନକ ଅଟେ | 2022 ବର୍ଷ ପାଇଁ ହୋଇଥିବା ଭବିଷ୍ୟବାଣୀରେ (Nostradamus Predictions 2022 ), ସେ ପୃଥିବୀରେ ବିନାଶକୁ ସୂଚିତ କରିଛନ୍ତି |

ପରମାଣୁ ବୋମା କରିବ ଧ୍ବଂସ |

ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ ତାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ 2022 ମସିହାରେ ପରମାଣୁ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ ହେବ, ଯାହା ପାଇଁ ଜଳବାୟୁ ରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖାଯିବ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ପୃଥିବୀର ସ୍ଥିତିରେ ମଧ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିପାରେ |

ପୃଥିବୀ ହେବ ଟଳମଳ

2022 ବର୍ଷ ବିଷୟରେ ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ ତାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀରେ ଅନେକ ଭୟାନକ କଥା କହିଛନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ପୃଥିବୀର ବହୁତ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ । ଆଷ୍ଟ୍ରୋଏଡସ୍ ପୃଥିବୀରେ ବହୁତ ବଡ଼ ବିପଦ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ବଡ଼ ବଡ଼ ପଥର ସମୁଦ୍ରରେ ପଡ଼ିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଭୟଙ୍କର ତରଙ୍ଗ ଆସିବ ଯାହା ପୃଥିବୀରେ ବ୍ୟାପିଯିବ | ସମୁଦ୍ର ପତ୍ତନ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ପୃଥିବୀରେ ବହୁତ କ୍ଷତି ହେବ |

ବଢ଼ିଯିବ ମୁଦ୍ରାସ୍ଫୀତି

ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ଅନୁଯାୟୀ, 2022 ମସିହାରେ ମୁଦ୍ରାସ୍ଫୀତି ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ ହୋଇଯିବ | ଆମେରିକୀୟ ଡଲାର ଭ୍ୟାଲୁ ତୀବ୍ର ହ୍ରାସ ପାଇବ। ଫ୍ରାନ୍ସର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଭବିଷ୍ୟ‌ଦ୍‌ବକ୍ତା କହିଛନ୍ତି ଯେ 2022 ମସିହାରେ ଲୋକମାନେ ସୁନା, ରୂପା ଏବଂ ବିଟକଏନ୍ କୁ ନିଜ ସମ୍ପତ୍ତି ଭାବରେ ବିଚାର କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ। ଏହି ଲୋକମାନେ ସେଥିରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ବିନିଯୋଗ କରିବେ ଯାହାଫଳରେ ପୃଥିବୀରେ ବିନାଶ ଆସିବ |

ସାରା ଦୁନିଆଁରେ ଖେଳିଯିବ ଅନ୍ଧକାର

ନଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଛନ୍ତି ଯେ 2022 ମସିହାରେ ବିନାଶ ପରେ ଶାନ୍ତି ଆସିବ | ଏହା ପୂର୍ବରୁ 72 ଘଣ୍ଟା ପାଇଁ ଦୁନିଆ ଅନ୍ଧାର ହୋଇଯିବ | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶରତ ଋତୁରେ ପର୍ବତ ଉପରେ ତୁଷାରପାତ ହୋଇପାରେ। ଅନେକ ଦେଶ ମଧ୍ୟରେ ଯୁଦ୍ଧ ଏକ ପ୍ରାକୃତିକ ଘଟଣା ପରେ ଶେଷ ହେବ | ତିନି ଦିନ ପାଇଁ ଦୁନିଆ ଅନ୍ଧକାରମୟ ହେବ ଯାହା ପରେ ଆଧୁନିକ ଜୀବନ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ଫ୍ରାନ୍ସ ରେ ପ୍ରବଳ ଝଡ

ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ ତାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ 2022 ମସିହାରେ ଫ୍ରାନ୍ସରେ ଏକ ବଡ଼ ସଙ୍କଟ ଦେଖାଦେବ | ଏହି ଦେଶରେ ଏକ ବଡ ଝିଡ଼ ଆସିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ବିନାଶ ହେବ | ଏହି ଝିଡ଼ ଯୋଗୁଁ ପୃଥିବୀର ଅନେକ ଅଞ୍ଚଳରେ ଭୟଙ୍କର ଅଗ୍ନି, ମରୁଡ଼ି ଏବଂ ବନ୍ୟା ପରି ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ଅନୁଯାୟୀ, 2022 ମସିହାରେ ଏକ ବଡ଼ ଧରଣର କ୍ଷୁଧା ସୃଷ୍ଟି ହେବ |

ଆକ୍ରମଣ କରିବ ଆଟିଫିସିଆଲ ଇଣ୍ଟେଲିଜେଣ୍ଟ ମଣିଷ ଉପରେ

ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ ତାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀରେ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା କହିଛନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ 2022 ମସିହାରେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କମ୍ପ୍ୟୁଟରର ମସ୍ତିଷ୍କ ମଣିଷକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରିବ। 2022 ମସିହାରେ, କୃତ୍ରିମ ବୁଦ୍ଧିଜୀବୀ ମାନବ ଇଣ୍ଟରଫେସ୍ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଶାସନ କରିବ | ଏହି ରୋବଟଗୁଡିକ ସହିତ ମାନବ ଜାତି ସମାପ୍ତ ହେବ |

ଭୂମଧ୍ୟସାଗରରେ ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇପାରେ |

ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ ତାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀରେ ଏକ ବଡ଼ ଧରଣର ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରିଛନ୍ତି | ପୂର୍ବାନୁମାନ ଅନୁଯାୟୀ, ମେନୋର୍କା ଦ୍ୱୀପ ନିକଟରେ ଥିବା ଭୂମଧ୍ୟସାଗରରେ କ୍ଷେପଣାସ୍ତ୍ର ପରୀକ୍ଷଣ ସମୟରେ ଏହି ବଡ ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟିପାରେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *