ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ଦୁଇଟି JCB ମିଶି ଆଉ ଗୋଟିଏ JCB ଉପରେ କଲେ ଆକ୍ରମଣ ,ଦେଖନ୍ତୁ ଶେଷରେ କେଉଁ JCB ଜିତିଲା !

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ, ଆମେ ଅନେକ ଭିଡିଓ JCB ଖୋଳୁଥିବାର ଦେଖିଛୁ । ଅତୀତରେ ଏହି ଭିଡିଓଗୁଡିକ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଥିଲା । JCB ର ଖୋଳୁଥିବା ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଭ୍ୟୁ ପାଇଥାଏ । ଏବେ ପୁଣି ଥରେ JCB ଆଲୋଚନାରେ ଆସିଛି । ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜେସିବିର ଏକ ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରାଲ କରୁଛି। ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ବହୁତ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଉଛନ୍ତି ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ, ଆପଣ ତିନୋଟି JCB ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସଂଘର୍ଷପୂର୍ଣ୍ଣ ଲଢେଇ ଦେଖିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରି ଲାଗୁଛି ଯେପରି ତିନୋଟି ଭୟଙ୍କର ପ୍ରାଣୀ ନିଜ ମଧ୍ୟରେ ଲଢ଼ୁଛନ୍ତି। ଏହା ଦେଖିବା ପରେ ଏପରି ବୁଝାପଡ଼େ ଯେ ତିନି ପ୍ରାଣୀଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବିପଦରେ ଅଛି ଏବଂ ସେମାନେ ନିଜର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହରାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ । ଏଥିପାଇଁ ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ହିଂସ୍ର ସିଂହ ଭାବରେ ଦେଖାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ।

View this post on Instagram

A post shared by Clothing Store (@bridlove_store)

ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ତିନୋଟି JCB ଦେଖୁଥିବେ। ଭିଡିଓ ଦେଖି ଲାଗୁଛି ଯେ ତିନୋଟି JCB ଏକ ନିର୍ମାଣ ସ୍ଥଳରେ ଠିଆ ହୋଇଛି । ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଗୋଟିଏ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଗୋଟିଏ JCB ଛିଡା ହୋଇଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟ ପଟେ ଦୁଇଟି JCB ଅଛି । ମିଳିତ ଭାବେ, ଉଭୟ JCB ଅନ୍ୟ ଏକ JCB ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରନ୍ତି। ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ପ୍ରଥମ JCB ଦୁଇଟି JCB ର ଆକ୍ରମଣ ଦ୍ୱାରା ଡରିଯାଏ।

ତେବେ ଏହା ପରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଆକ୍ରମଣର ଜବାବ ଦେଇଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଭିଡିଓଟି କେଉଁଠୁ ଆସିଛି ତାହା ଜଣା ପଡିନାହିଁ। ଏହି ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ବ୍ରିଡଲୋଭ_ଷ୍ଟୋର ନାମକ ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି । ଭିଡିଓରେ କେବଳ JCB ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଛି, ଏଥିରେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉନାହାଁନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଧିକ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *