ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ୫୦୦୦ ଟଙ୍କାରେ ବିକ୍ରି କରିଦେଲା ସ୍ବାମୀ ! ସାଙ୍ଗମାନେ ତା ଆଖି ଆଗରେ କରି ଚାଲିଲେ ଏମିତି ଖରାପ କାମ ! ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା !

ରାଜସ୍ଥାନର ରାଜଧାନୀ ଜୟପୁରରେ ଅପରାଧ ବନ୍ଦ ହେବାର ନାମ ନେଉନାହିଁ। ବର୍ତ୍ତମାନ ମାଲପୁରା ଗେଟ୍ ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନରେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ରେପ ର ସଦ୍ୟତମ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି। ଏଠାରେ ଜଣେ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ପାଇଁ 5000 ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଚୁକ୍ତି କରିଥିଲେ। ସେ ଦୁଇ ଲୋକଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଦେଲେ। ଏହି ମାମଲାରେ ପୀଡିତା ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।

ଅଭିଯୋଗରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ପୀଡିତା ପ୍ରତିଦିନ ଚାହା ଷ୍ଟଲ ଲଗାଇ ଚାହା ବିକ୍ରେତା ଭାବରେ କାମ କରୁଥିଲେ। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଡିସେମ୍ବର 19 ରେ ପୀଡିତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଦୁଇଜଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଘରକୁ ଆଣିଥିଲେ।

ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଆଣିବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ୱାମୀ ପୀଡିତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କୁ 5000 ଟଙ୍କା ବିକ୍ରି କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ କିଛି ଦିନ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ରହିବାକୁ ପଡିବ।

ଯେତେବେଳେ ପୀଡିତା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ୱାମୀ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିବା ସହ ଯିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କରି ନେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଦୁଇ ହାତକୁ ଧରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ସାଙ୍ଗ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ଭାବେ ପିଟିଥିଲେ।

ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ସମୟରେ ପୀଡିତାଙ୍କ ପୁଅ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ମଧ୍ୟ ମାଡ ମାରିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ପୀଡିତା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଚିତ୍କାର କଲେ ଲୋକମାନେ ଏକାଠି ହେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ତିନିଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୀଡିତା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୁଅକୁ ହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଧମକ ଦେଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକର ଏହି ପୁରା କ୍ରମ ପରେ, ପୀଡିତା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୁଅ 2 ଦିନ ପାଇଁ ସ୍ତବ୍ଧ ହୋଇପଡିଛନ୍ତି ।

ଏହା ସହିତ ଗୁରୁବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସେ ମାଲପୁରା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ପହଞ୍ଚି ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ସମେତ ଦୁଇ ନାମୀ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ରେପ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

ଏହି ଘଟଣା ପରେ ପ୍ରାଥମିକ ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ଅଭିଯୋଗର ସତ୍ୟତା ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ଚ୍ଚ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଉଭୟ ମହିଳା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଭୟଭୀତ ହୋଇପଡିଛନ୍ତି। ଏଥିସହିତ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ବନ୍ଧୁ ପଳାଇଯାଇଛନ୍ତି।

ଦେଶରେ ଏହିପରି କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତିଦିନ ଘଟୁଛି । ସମସ୍ତ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ସତ୍ତ୍ୱେ ଦେଶରେ ମହିଳାମାନେ ସୁରକ୍ଷିତ ନୁହଁନ୍ତି। ବେଳେବେଳେ ଘର ବାହାରେ ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ଘର ଭିତରେ, ସେ ଏହିପରି ଲୋକଙ୍କ ଶିକାର ହୁଅନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଘର ଆଖପାଖରୁ ଏଭଳି ଖବର ଆସେ, ତେବେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସଚେତନ ନାଗରିକ ପରି ପୋଲିସକୁ ଜଣାଇବା ଉଚିତ୍ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *