ଗୁଡ଼ି ଉଡାଉଥିଲା ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ, କିନ୍ତୁ ହଠାତ ଗୁଡି ସହ ଉଡିବାକୁ ଲାଗିଲା ପବନରେ,ଆଉ ତା ପରେ…ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଗୁଡି ଉଡାଇବା ଲୋକଙ୍କ ଏକ ସଉକ ଅଟେ। ଏହି ସଉକ ରେ ଅନେକ ଲୋକ ଆହତ ମଧ୍ୟ ହୁଅନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ, ଗୁଡି ଉଡ଼ିବାରେ ବ୍ୟବହୃତ ସୂତା ପକ୍ଷୀ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବିପଜ୍ଜନକ ଅଟେ । କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଥର ଗୁଡି ଉଡାଇବାବେଳେ ଯୁବକମାନେ ଏତେ ଦାୟିତ୍ବହୀନ ହୋଇଯାଆନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୁଅନ୍ତି । ଅବହେଳାର ଏପରି ଏକ ମାମଲା ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ଜାଫନା ରୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହାର ଭିଡିଓ ଲୋକମାନେ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ, ଗୁଡି ଉଡାଇବା ସମୟରେ, ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଗୁଡି ର ସୂତା ସହ ଆକାଶରେ ପହଞ୍ଚି କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଆକାଶରେ ଝୁଲି ରହିଥାଏ ।

@SriLankaTweet ସହିତ ଏହା ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଯୁବକଜଣକ ସାମାନ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଥିବା ଜଣାଯାଇଛି। ଏହି କ୍ଲିପ୍ 35,000 ଭ୍ୟୁ ଏବଂ 800 ରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ୍ ପାଇଛି ।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ଘଟିଥିବା ବେଳେ ଜାଫନାରେ ଗୁଡି ଉଡାଇବା ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଚାଲିଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ, ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଗୁଡିର ଡୋରି ଧରି ତାଙ୍କ ଦଳର ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ବଡ଼ ଗୁଡି ଉଡାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ ଏବଂ ହଠାତ୍ ସେ ପବନ ସହିତ ଆକାଶ କୁ ପଳାଇଲେ।

ଏହା କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ, ଗୁଡି ଏତେ ଭାରୀ ଥିଲା ଯେ ଏହା ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ନିଜ ସହିତ ଆକାଶକୁ ନେଇଗଲା। ଅବଶ୍ୟ, ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଲୋକମାନେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଡୋରି ଛାଡିଦେବାକୁ କହିଥିଲେ। ଏହାପରେ ଗୁଡି ଟିକେ ତଳକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ବ୍ୟକ୍ତି ଡୋରୀକୁ ଛାଡି ତଳେ ପଡ଼ିଗଲା ।

ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ତାଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ଏକ ବଡ ଗୁଡି ଉଡାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଗୁଡି ବାୟୁରେ ପହଞ୍ଚିବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କ ସାଥୀମାନେ ଏହାକୁ ଛାଡି ଚାଲିଗଲେ, କିନ୍ତୁ ଯୁବକ ଜଣକ ଏହାକୁ ଧରି ଗୁଡି ସହିତ ଆକାଶରେ ପହଞ୍ଚିଲେ । ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ଜାଫନା ରେ ଥାଇ ପୋଙ୍ଗଲ ଅବସରରେ ଗୁଡି ଉଡାଇବା ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଆୟୋଜିତ ହୁଏ, ଯେଉଁଥିରେ କେବଳ ଛୋଟ ନୁହେଁ ବିରାଟ ଗୁଡି ମଧ୍ୟ ଉଡ଼ାଯାଏ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *