ଝିଅକୁ ଉଠାଇ ନେଇ ବାହାହେଲା ଯୁବକ ! ରାଗରେ ଝିଅ ଘର ଲୋକ କାଟିଦେଲେ ପ୍ରାଇ-ଭେଟ ପାର୍ଟ ! ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘ-ଟଣା !

ପରିବାରର ଝିଅ କୁ ଭାଗେଇ ନେଇ ବିବାହ କରିବା କାରଣରୁ କ୍ରୋ-ଧିତ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏକ ବଡ଼ ଘଟଣା କରିଥିଲେ। ଅଭି-ଯୋଗ ହୋଇଛି ଯେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଯେଉଁ ଯୁବକ ଭଗେଇ ନେଇଥିଲେ ତାଙ୍କୁ ଝିଅର ପରିବାର ଲୋକ ଅପ-ହରଣ କରି ମା-ଡ ମା-ରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଅଂଶ କା-ଟି ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ। ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ଘଟ-ଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଯୁବକଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲା ​​ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁ-ତର ରହିଛି।

ପୋ-ଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ସାଗରପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଆହତ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡ଼ିଥିବାର ବୁଧବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଜଣେ ଯାତ୍ରୀ ପୋ-ଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ପୋ-ଲିସ ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ସଫଦରଜଙ୍ଗ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲା। ତାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଅଂଶକୁ କା-ଟି ଦିଆଯାଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁ-ତର ରହିଛି। ଯୁବକଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ଆଧାରରେ ଅପ-ହରଣ, ହ-ତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ତଥା ହ-ତ୍ୟାକା-ଣ୍ଡ ଅଭି-ଯୋଗରେ ପୋ-ଲିସ ଏକ ମା-ମଲା ରୁ-ଜୁ କରିଛି। ଏହା ସହିତ ଏହି ମାମ-ଲାରେ କିଛି ଅଭି-ଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଗି-ରଫ କରାଯାଇଛି।

ପୋ-ଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ଜଣେ 22 ବର୍ଷୀୟ ପୀ-ଡିତା ଯୁବକ ପରିବାର ସହିତ ରଘୁଭର ନାଗରରେ ରୁହନ୍ତି। ପ୍ରାୟ ଦୁଇ ବର୍ଷ ଧରି ସାଗରପୁରର ଜଣେ 20 ବର୍ଷର ଝିଅ ସହିତ ତାଙ୍କର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା । ଉଭୟ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ମନାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ।

ଏହା ପରେ ଯୁବକ ଏବଂ ଝିଅଟି ଡିସେମ୍ବର 21 ରେ ଘରୁ ପଳାଇ ଜୟପୁରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ସେଠାରେ ଉଭୟ ଏକ ମନ୍ଦିରରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ବିବାହ ପରେ ଦୁହେଁ 22 ଡିସେମ୍ବରରେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ପହଞ୍ଚି ରାଜରି ଗାର୍ଡେନ୍ ଅଞ୍ଚଳରେ ରହିଲେ ।

ଝିଅର ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ରାଜୋରି ଉଦ୍ୟାନରେ ତାଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ । ଏହା ପରେ, ଝିଅର ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ରାଜୋରି ଉଦ୍ୟାନରେ ପହଞ୍ଚି ଦୁହିଁଙ୍କୁ ସାଗରପୁରକୁ ନେଇଗଲେ । ସେଠାରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଆକ୍ର-ମଣ କରାଯାଇଥିବା ଅଭି-ଯୋଗ ହୋଇଛି।

ଏହା ପରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ଏକ ସ୍ଥାନକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଅଂଶକୁ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ଅ-ସ୍ତ୍ରରେ କା-ଟି ଦିଆଯାଇଥିଲା। ତା’ପରେ ଯୁବକ ଜଣକ ର-କ୍ତାକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ସାଗରପୁର ନିକଟ ଜଙ୍ଗଲକୁ ଫିଙ୍ଗି ଦିଆଯାଇଥିଲା।

ପୋ-ଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଘଟ-ଣାରେ ଝିଅର ବିବୃତ୍ତି ମଧ୍ୟ ରେ-କର୍ଡ କରାଯାଇଛି। ଅଭି-ଯୁକ୍ତ ପକ୍ଷର କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଗି-ରଫ କରି ପଚ-ରାଉଚରା କରାଯାଉଛି। ଶୀଘ୍ର ଆଇ-ନଗତ କା-ର୍ଯ୍ୟାନୁ-ଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *