ଜନ୍ମଦିନରୁ ଫେରୁଥିବା ଦୁଇ ସାଙ୍ଗକୁ ପଥର ଦ୍ୱାରା ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବେ ଛେଚିଲେ ଦଳେ ଯୁବକ ! ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ! ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ମାମଲା !

20 ଡିସେମ୍ବର ରାତିରେ ଦିଲ୍ଲୀର ସଙ୍ଗମ ବିହାର ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଥିବା ଏହି ଭୟଙ୍କର ଘଟଣାର ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ସିସିଟିଭି ଭିଡିଓରେ, କିଛି ଯୁବକ ଏକାଠି ଦୁଇ ପୁଅଙ୍କୁ ପଥରରେ ପିଟି ଥିଲେ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ଅଧା ମରାହୋଇଗଲେ, ସେମାନଙ୍କୁ ଡ୍ରେନ୍ ରେ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ ।

ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଦୁଇ ପୁଅଙ୍କ ନାମ ପଙ୍କଜ ଏବଂ ଜତିନ୍। ଅପରାହ୍ନ 2 ଟାରେ ପଙ୍କଜ ଏବଂ ଜତିନ୍ ଜନ୍ମଦିନ ଭୋଜିରୁ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ ।

ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ରାସ୍ତାରେ ଥିବା କିଛି ପୁଅ ସେମାନଙ୍କୁ ଲୁଟ କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଅଟକାଇ ସେମାନଙ୍କ ସମସ୍ତ ଜିନିଷ ଦେବାକୁ କହିଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ସେହି ଦୁଇ ପୁଅ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ, ଯୁବକମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ଆଘାତ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ।

ପଙ୍କଜ ଏବଂ ଜତିନ୍ ପ୍ରଥମେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ହାତ ଓ ଲାତ ଦ୍ୱାରା ଆଘାତ ପାଇଥିଲେ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ଏହା ସେମାନଙ୍କ ମନକୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିନଥିଲା, ସେମାନେ ପଥର ଉଠାଇ ସେମାନଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ମାଡ଼ ମାରିଥିଲେ ।

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ତାଙ୍କଠାରୁ ତିନି ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେଇ ଡ୍ରେନ୍‌ରେ ଫିଙ୍ଗିବା ପରେ ସେଠାରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। ଅତ୍ୟଧିକ ଆଘାତ ହେତୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସା ସମୟରେ ଜତିନ୍ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ସେ AIIMS ର ଟ୍ରାମା ସେଣ୍ଟରରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିଲେ ।

ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ପୋଲିସ ସଙ୍ଗମ ବିହାର ଅଞ୍ଚଳର ଅଭିଯୁକ୍ତ ରମଜାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ଅଭିଯୁକ୍ତ ରମଜାନଙ୍କ ଅନ୍ୟ ସହଯୋଗୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଖୋଜୁଛି।

ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ମାତ୍ର 3000 ଟଙ୍କା ଡକାୟତି ପାଇଁ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ପ୍ରଥମେ ଏହି ଦୁଇ ପୁଅଙ୍କୁ ରାସ୍ତାରେ ଆକ୍ରମଣ କରି ସେମାନଙ୍କୁ ପଥରରେ ପିଟିଥିଲେ।

ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାବାଳକ ଥିବାବେଳେ ରମଜାନ ନାମକ ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ପୋଲିସ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ମାମଲାରେ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *