ଭଉଣୀର ହୋଇଗଲା ବିବାହ, ତାର ପ୍ରେମରେ ପାଗଳ ଥିବା ଭାଇ ପ୍ରଥମେ କଲା ବଳ-ତ୍କାର ,ଆଉ ତାପରେ ମା-ରିଦେଲା,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା !

ରାଜସ୍ଥାନର ଜୟପୁରର ଟୁଙ୍ଗା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଓ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଗିରଫ ଯୁବକ ଜଣକ ପୀଡିତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ଧରି ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରହିଥିଲା।

ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିବା ପରେ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ । ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ ଝିଅଟି ସାତ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ବିବାହ କରିଥିଲା। ଡେପୁଟି କମିଶନର ଅଫ୍ ପୋଲିସ୍ (ପୂର୍ବ) ପ୍ରହ୍ଲାଦ ସିଂ କୃଷ୍ଣ ଏଠାରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଡିସେମ୍ବର 21 ରେ ଏକ ଅଜ୍ଞାତ ଝିଅର ମୃତଦେହ ଏକ ଗାଁର କ୍ଷେତରେ ପୋତି ଦିଆଯାଇଥିଲା।

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୃତଦେହ ମିଳିବା ପରେ ପୀଡିତାଙ୍କ ପିତା ଡିସେମ୍ବର 22 ରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଡିସେମ୍ବର 20 ରାତିରେ ତିନି କିଲୋଗ୍ରାମ ରୂପା ଏବଂ ତିନି ତୋଳା ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ଏବଂ ନିଜ ବିବାହ ପୋଷାକ ନେଇ ଘରୁ ବାହାରି ଆସିଥିଲେ।

ଅନୁସନ୍ଧାନ ବେଳେ ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ଯେ ଝିଅଟି ତାଙ୍କ ମାମୁଁଙ୍କ ପୁଅ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲା। ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ମାମୁଁ ପୁଅକୁ ଏହି ସମ୍ପର୍କରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ନାବାଳିକାକୁ ବଳାତ୍କାର କରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ।

ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ଯୁବତୀ ଜଣକ ପ୍ରାୟ ସାତ ମାସ ପୂର୍ବେ ବିବାହ କରିଥିବାବେଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ତିନି ବର୍ଷ ଧରି ସମ୍ପର୍କ ରହିଥିଲା।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *