ସୁନ୍ଦରତାରେ କାହାଠାରୁ ମଧ୍ୟ କମ ନୁହନ୍ତି ଏହି ୫ ଜଣ କ୍ରିକେଟର୍ସଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀମାନେ ! ତଥାପି ଲାଇମଲାଇଟ୍ ଠାରୁ ରହନ୍ତି ଦୂରରେ ! ଦେଖନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କର ଫୋଟୋ !

ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ତଥା ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡ ନିଜେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଏବଂ ପାର୍ଟୀଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବିଜେତା ପେଣ୍ଡରକାରଙ୍କ କଥା ଆସେ ସେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଭଳି ଅଟନ୍ତି। ବିଜେତା ସର୍ବଦା ଏକ ସରଳ ଜୀବନ ବିତାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ଜଣେ ସର୍ଜନ ଅଟନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରେମ-ବିବାହର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଦ୍ରାବିଡ ଏବଂ ବିଜତା ପ୍ରଥମେ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଥିଲେ ।

2002 ରେ ସେମାନଙ୍କର ବିବାହ ସ୍ଥିର ହୋଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ 2003 ବିଶ୍ୱକପ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବାରୁ ରାହୁଲଙ୍କୁ ଅଭ୍ୟାସ କରିବାକୁ ପଡୁଥିବାରୁ ଉଭୟ ପରିବାର ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଶେଷ ହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ । ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡ଼ ଏବଂ ବିଜେତା ପେଣ୍ଡରକରଙ୍କ ବିବାହ ତାରିଖ 4 ମଇ 2003 ରେ ହୋଇଥିଲା।

ଅଜିଙ୍କ୍ୟ ରାହାଣେଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରାଧିକା ଧୋପାଭକର ।

ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଅଜିଙ୍କ୍ୟ ରାହାଣେଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରାଧିକା ଧୋପାଭକରଙ୍କୁ ଅନେକେ ଜାଣି ନାହାଁନ୍ତି। ରାହାଣେ ଅନେକ ଥର ତାଙ୍କ ସଫଳତାକୁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରାଧିକା ଏବଂ ତାଙ୍କ ମାତାଙ୍କୁ ଶ୍ରେୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ରାହାଣେ ଏବଂ ରାଧିକା ପିଲାଦିନର ବନ୍ଧୁ ବୋଲି କୁହାଯାଉଥିଲା ।

ସେମାନଙ୍କର ପିତାମାତା ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହ ତାରିଖ ସ୍ଥିର କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନେ 26 ସେପ୍ଟେମ୍ବର 2014 ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ରାଧିକା ପ୍ରାୟତଃ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଭ୍ରମଣରେ ତଥା ଘରୋଇ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଆନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେ କ୍ୱଚିତ୍ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସାମ୍ନାକୁ ଆସନ୍ତି ।

ଚେତେଶ୍ୱର ପୂଜାରାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପୂଜା ପାବରି।

ଚେତେଶ୍ୱର ପୂଜାରା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅନ୍ୟ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ଭଳି ଚମତ୍କାର ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ସେ ନିଜକୁ ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟ୍ ରେ ସୀମିତ ରଖିଛନ୍ତି । ପୂଜାରା ଏବଂ ପୂଜା ଏକ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିବାହ ସେଟଅପ୍ ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ କାରଣ ସେମାନେ ପରିବାର ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପରସ୍ପର ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇଥିଲେ ।

ଦମ୍ପତି ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ପରସ୍ପରକୁ ପସନ୍ଦ କଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ସ୍ଥିର କଲେ ଏବଂ 2013 ରେ ମଧ୍ୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ପୂଜା ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପାଇଁ ଅନେକ ଥର ଖୁସି ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି କିନ୍ତୁ ସେ ଲାଇମଲାଇଟ୍ ଏବଂ ମିଡିଆ ସାକ୍ଷାତକାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିଛନ୍ତି ।

ଇଶାନ୍ତ ଶର୍ମା ଙ୍କ ପତ୍ନୀ ।

ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଇଶାନ୍ତ ଶର୍ମାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପ୍ରତୀମା 2003 ରେ ବାସ୍କେଟବଲ ଖେଳିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେବେଠାରୁ ସେ ଅନେକ ଜାତୀୟ ତଥା ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମ୍ୟାଚ ଜିତିଥିଲେ। ସେ ପ୍ରଥମ 3 × 3 FIBA ​​ଏସିଆ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ଜିତିଥିଲେ ଏବଂ ସମସ୍ତ 2012 ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରେ ସର୍ବାଧିକ ସ୍କୋରର ହୋଇଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କର ବିବାହ ଉଭୟ ଡିସେମ୍ବର 10, 2016 ରେ ହୋଇଥିଲା। ଏହା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ‘ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ପ୍ରେମ’ ବୋଲି ଇଶାନ୍ତ ଶର୍ମା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ।

ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର ଏବଂ ନତାଶା ଜୈନ।

ବିଶ୍ୱକପ ବିଜେତା ତଥା ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଜେପି ସାଂସଦ ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର ନତାଶା ଜୈନ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ନତାଶା ଅମୃତସରରେ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଶ୍ରେଣୀ ପରିବାରରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ଉଭୟ ଗମ୍ଭୀର ଏବଂ ନତାଶାଙ୍କ ପିତାମାତା ବ୍ୟବସାୟୀ ଥିଲେ ଏବଂ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ପରସ୍ପରକୁ ଜାଣିଥିଲେ । ଦୁହେଁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ବନ୍ଧୁ ହେଲେ ଏବଂ ଶେଷରେ 2007 ରେ ଡେଟିଂ ଆରମ୍ଭ କଲେ ।

ଆଇସିସି କ୍ରିକେଟ୍ ବିଶ୍ୱକପ୍ 2011 ପରେ ସେମାନେ 28 ଅକ୍ଟୋବର 2011 ରେ ଏକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମାରୋହରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଗମ୍ଭୀରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟ ଲାଇମଲାଇଟ୍ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *