ଅଜବ ସମ୍ପର୍କ : ପାର୍କକୁ ଯିବା ଆସିବା ସମୟରେ ଗଛ ସହ ହେଲା ପ୍ରେମ,ବିବାହ ହୋଇ ଗଛକୁ କରିନେଲେ ନିଜର ସ୍ୱାମୀ ! ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଇଂଲଣ୍ଡର ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ବିବାହ ଆଜିକାଲି ହେଡଲାଇନରେ ରହିଛି। ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ମହିଳା ମଣିଷମାନଙ୍କୁ ଛାଡି ଗଛସହ ବିବାହ କରି ଗଛକୁ ସ୍ୱାମୀ କରିଥିଲେ । ମହିଳା ଜଣକ ଗଛ ଭିତରେ ତାଙ୍କର ସର୍ବୋତ୍ତମ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ । ମହିଳା ଜଣକ ତିନି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଏହି ବୃକ୍ଷକୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଆଜି ସେ ଖୁସିରେ ଗଛ ସହିତ ଏକ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଛନ୍ତି ।

କେଟ୍ କନିଙ୍ଗମ୍ (Kate Cunningham) କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ 3 ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ଗଛକୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ସେ ନିଜ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଗଛ ସହିତ ବହୁତ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଉଭୟଙ୍କ ଜୀବନ ଖୁସିରେ ଚାଲିଛି। ଯଦିଓ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବିବାହ ଦ୍ୱାରା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରନ୍ତି । ସେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନ ବହୁତ ଭଲରେ ଚାଲିଛି ।

2019 ରେ କେଟ୍ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ବୃକ୍ଷକୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ସେ କୁହନ୍ତି ଯେ ସେ ସପ୍ତାହରେ 5 ଥର ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଦେଖା କରନ୍ତି। ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସ ଅବସରରେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ସାଜସଜ୍ଜା ସାମଗ୍ରୀ ସହିତ ସଜାଇବେ। ସେ ଭ୍ୟାଲି କାଉଣ୍ଟି ପାର୍କରେ ଥିବା ଏକ ଗଛ ସହିତ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ସବୁଠାରୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା ହେଉଛି ସେ ନିଜ ଉପନାମକୁ ଶ୍ରୀମତୀ ଏଲ୍ଡର୍ ରେ ମଧ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଛନ୍ତି ।

ମହିଳା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଉଇସିଙ୍ଗ କାର୍ଡରେ ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ ତାଙ୍କ ନାମ ଶ୍ରୀମତୀ ଏଲ୍ଡର୍ ଲେଖିଛନ୍ତି। କେଟ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ଶିକ୍ଷାଦାନ କରୁଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ତୃତୀୟ ଥର ପାଇଁ ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସ ପାଳନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ବହୁତ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଦେଖାଯାନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *