ଭୋକିଲା ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରୁ ଅର୍ଡର ଦେଲା ଏକ ଷ୍ଟିକ ରୋଲ,ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟଵାଲା ଧରେଇଦେଲା ୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବିଲ !

ଦୁନିଆରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଦାମୀ ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଏ । ଭଗବାନ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ଏହି ପାତ୍ରଗୁଡିକ କିପରି ସ୍ବାଦଯୁକ୍ତ, କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କର ମୂଲ୍ୟ ଜାଣିବା ପରେ, ଏହାକୁ ଖାଇବା ଏକ ସ୍ୱପ୍ନ ଭଳି ଲାଗେ । ନିକଟରେ ବ୍ରିଟେନରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖବର ବାହାରିଲା, ଏଠାରେ ଏକ ବ୍ରିଟିଶ ବେକେରୀ ରୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ରୋଲ କିଣିବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଥିଲା ​​। ବ୍ୟକ୍ତି ଭୋକିଲା ଥିବାବେଳେ ଶୀଘ୍ର ଏକ ଷ୍ଟିକ ରୋଲ ଅର୍ଡର ଦେଲେ। ଯେତେବେଳେ ସେ ରୋଲ୍ ଶେଷ କରି ବ୍ୟକ୍ତି ଟି ବିଲ ମାଗିଥିଲେ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ତାଙ୍କ କାର୍ଡରୁ ତିନି ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା କାଟିଦେଲା।

ବ୍ରିଟେନର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବେକେରୀ ଚେନ୍ ଗ୍ରେଗ୍ସରେ ଏହି କୀର୍ତ୍ତିମାନ ଘଟିଥିଲା ​​। ଏହି ବିଲ କାଟିଥିବା ଗ୍ରେଗ୍ସଙ୍କ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଏହା ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା । ସେ ତାଙ୍କ ଟିକଟୋକ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏହି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଏକ ଭିଡିଓ ଅପଲୋଡ୍ କରିଥିଲେ । ପୋଷ୍ଟ ହେବା ମାତ୍ରେ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା, ଯାହା ପରେ କର୍ମଚାରୀ ତୁରନ୍ତ ଭିଡିଓ ହଟାଇ ଦେଇଥିଲେ। ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିବା କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଜେସ୍ମିନ ଅଲିଭିଆ ବୋଲି ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଛି। ଜେସ୍ମିନ୍ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ କିପରି ଏତେ ବଡ ଭୁଲ୍ କଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଗ୍ରାହକଙ୍କ 360 ଟଙ୍କା ବଦଳରେ ତିନି ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା କାଟିଥିଲେ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଗ୍ରେଗଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇ 360 ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଏକ ଷ୍ଟିକ୍ ବେକ୍ ସାସେଜ ରୋଲ୍ କିଣିଥିଲେ। ଭୋକିଲା ଥିବାରୁ ସେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ରୋଲ ଖୋଲି ଖାଇଲେ । ପେମେଣ୍ଟ ପାଇଁ, ସେ ତାଙ୍କ କାର୍ଡ ଦେଇଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ଅଲିଭିଆ କାର୍ଡ ରୁ ତିନି ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା କାଟିଥିଲେ। ଅଲିଭିଆ ତାଙ୍କ ଟିକଟୋକରେ ଏକ ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରୁ ଏହାକୁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଦେଖିଥିଲେ । ମାମଲା ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଅଲିଭିଆ ଏହାକୁ ତୁରନ୍ତ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ହଟାଇ ଦେଇଥିଲେ।

ଅଲିଭିଆ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭୟ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଏହି କାରଣରୁ ସେ ଚାକିରୀ ହରାଇ ପାରନ୍ତି । ଅନେକ ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏଥିସହିତ ଏକ ମହଙ୍ଗା ରୋଲ ଖାଇବା ପରେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ କିପରି ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ପଚାରିବା ଉଚିତ । ବର୍ତ୍ତମାନ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ଦ୍ୱାରା ଏ ସମ୍ପର୍କରେ କୌଣସି ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *