ବିବାହ ଶେଷ ହେବା ପରେ ବର ସହ ଯାଉଥିଲା କନ୍ୟା , ଅଧା ରାସ୍ତାରେ କନ୍ୟା ଜଣକ ବରକୁ ଛାଡି ପଳାଇଲା ନିଜ ପ୍ରେମିକ ସହ!

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ସତନାରେ ଜଣେ ଝିଅ ବିବାହ କରି ବିଦାୟ ନେବା ପରେ ସେ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ପଳାଇଲା । ଏହା ପରେ ପୋଲିସ କନ୍ୟାର ଏକ ନିଖୋଜ ରିପୋର୍ଟ ଦାଖଲ କରିଥିଲା।

ଝିଅଟିକୁ ଖୋଜାଖୋଜି କରାଯାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଖୋଜାଖୋଜି କରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଏସଡିଏମ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯାଇଥିଲା। ଯେଉଁଠାରେ ସେ କୋର୍ଟରେ କହିଥିଲେ, ‘ମୁଁ ଜଣେ ସାବଳିକା , ମୁଁ ମୋର ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ ଯାଇଛି’।

ବାସ୍ତବରେ, ଯୁବତୀଙ୍କ ବିବାହ ୟୁପି ବାନ୍ଦାରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ଯୁବକ ସହ ହୋଇଥିଲା। ଉଭୟ ଡିସେମ୍ବର 13 ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ବର କନ୍ୟାକୁ କାରରେ ନେଇ ଯାଉଥିବାବେଳେ ଜଣେ ଯୁବକ ବାଇକ୍ ଯୋଗେ ରାସ୍ତାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ସେ କୁରାଢ଼ି ଦେଖାଇ କନ୍ୟାକୁ କାରରୁ ନେଇ ବାଇକ୍ ଯୋଗେ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। ପ୍ରେମିକ କନ୍ୟାକୁ ଯେଉଁସ୍ଥାନରୁ ନେଇ ପଳାଇଲା , ତାହା ବିବାହ ସ୍ଥାନଠାରୁ ମାତ୍ର ଅଧା କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ଥିଲା ।

ଏହା ପରେ ବରର ପିତା ଏକ ଅପହରଣ ରିପୋର୍ଟ ଦାଖଲ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଝିଅଟି ବୟସ୍କ ହୋଇଥିବାରୁ ସିଭିଲ ଲାଇନ ପୋଲିସ ଏକ ନିଖୋଜ ରିପୋର୍ଟ ଦାଖଲ କରିଥିଲା। ଡିସେମ୍ବର 15 ରେ, କନ୍ୟା ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ସହିତ SDM କୋର୍ଟରେ ହାଜର ହୋଇଥିଲେ । ଯେଉଁଠାରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଜଣେ ବୟସ୍କ ଏବଂ ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଯାଇଛନ୍ତି ।

ସିଭିଲ୍ ଲାଇନ୍ ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନର ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ଅର୍ଚ୍ଚନା ଦ୍ୱିବେଦୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପିତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଉପରେ ଏକ ନିଖୋଜ ରିପୋର୍ଟ ଦାଖଲ କରାଯାଇଛି। ଏହା ପରେ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ସେ ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ ଯୁବକମାନଙ୍କ ସହ ଯାଇଥିଲେ ବୋଲି ଏକ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି। ଝିଅଟି କୋର୍ଟରେ ନିଜର ବ୍ୟଭିଚାର ପ୍ରମାଣପତ୍ର ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *