ନିଜ ବାହାଘରରେ ଯୁବତୀ କଲେ ଅଶ୍ଳୀଳ ନୃତ୍ୟ ! ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କର ଉଡ଼ିଗଲା ହୋସ ! ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ଭାରତରେ ବିବାହ ଆଜିଠାରୁ ଏକ ମାସର ବିରତି ନେଇଯାଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଶୁଭ କାମ କେବଳ ଏହି ମାସ ପରେ କରାଯାଇପାରିବ । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ବିବାହ ଏବେ ବି ଚାଲିଛି। ଏହି ସମୟରେ, ଆମକୁ ବିବାହର ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ମିଳିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ କନ୍ୟା ତାଙ୍କ ବିବାହରେ ଏକ ଅଶ୍ଳୀଳ ନୃତ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ । କନ୍ୟାର ନୃତ୍ୟର ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓ ଭାରତର ନୁହେଁ। ଏଥିରେ, କନ୍ୟା ନିଜ ବର ଆଗରେ ଠିଆ ହୋଇ ଯେଉଁ ପ୍ରକାର ନୃତ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଦେଖି ଚକିତ ହୋଇଯିବେ । ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ କନ୍ୟା ନିଜ ବର ଆଗରେ ନାଚୁଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ବିବାହକୁ ଆସିଥିବା ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ସେଠାରେ ଠିଆ ହୋଇ କନ୍ୟାର ନୃତ୍ୟ ଦେଖୁଥିଲେ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 35 ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିଛନ୍ତି। ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ କନ୍ୟା ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଆଗରେ ଠିଆ ହୋଇ ନାଚୁଛନ୍ତି । ଏହି ନୃତ୍ୟରେ କନ୍ୟା ସହିତ ଏକ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି । ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଧଳା ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିବା ବର ଚେୟାରରେ ବସିଛି ଏବଂ କନ୍ୟା ତାଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଘୂରି ବୁଲୁଛି । କନ୍ୟା ନାଚୁଥିବାବେଳେ ବରର କୋଳରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକଥର ବସିଥାଏ ।

ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ କନ୍ୟା ଏକ ବ୍ୟାକଲେସ୍ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ଏଥିରେ କନ୍ୟାର ଅର୍ଦ୍ଧେକ ଶରୀର ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଥିଲା । ଅନେକ ଲୋକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି କନ୍ୟାର ପୋଷାକକୁ ବହୁତ ଅଶ୍ଳୀଳ ମନେ କରୁଛନ୍ତି । ଭିଡିଓଟି ଟ୍ୱିଟରରେ @ ImKindaFunny901 ନାମକ ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟ ସହିତ ସେୟାର କରାଯାଇଛି । ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଲୋକମାନେ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପ୍ରକୃତରେ କଣ କନ୍ୟା ? ତଥାପି, କିଛି ଲୋକ କନ୍ୟାକୁ ସମର୍ଥନ କରୁଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *