ମୃତ୍ୟୁର ଏମିତି ଏକ ଜୀବନ୍ତ ଭିଡିଓ,ଆପଣ କେବେ ବି ଦେଖି ନଥିବେ,୪ ଜଣ ଲୋକ ଆଖି ପିଛୁଳାକେ ଶେଷ ହୋଇଗଲେ,ଦେଖନ୍ତୁ ଲାଇଭ ଭିଡ଼ିଓ !

ଗାଡି ଚଳାଇବା ଏକ ଦାୟିତ୍ ପୂର୍ଣ୍ଣ କାମ ହୋଇଥାଏ, ଗୋଟିଏ ଛୋଟ ଭୁଲ ଆଉ ଆପଣ ଏକ ଭୟଙ୍କର ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି,ଆପଣଙ୍କର ଏହି ଭୁଲ ପାଇଁ ଆପଣ ନିଜେ ହିଁ ଏହା ର ମୂଲ୍ୟ ଦେଇଥାନ୍ତି,ବରଂ ଆପଣଙ୍କ ଅଖ ପାଖ ରେ ଥିବା ଅନ୍ୟ ଯାନବାହାନ ଏବଂ ଚାରିପାଖରେ ଚାଲୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ଭୁଲ ଯୋଗୁଁ ନିଜର ପ୍ରାଣ ହରାଇବାକୁ ପଡିଥାଏ,ଏବେ ଆପଣ ମାନେ ରାଜସ୍ଥାନର ଦୋୖସା ର ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାକୁ କୁ ହିଁ ଦେଖି ନିଅନ୍ତୁ |

ଏଠାରେ ଏକ ପିକଅପ୍ ଗଡି ଗୋଟିଏ ବାଇକି କୁ ଧକ୍କା ମାରିଦେଲା,ଏହି ଭୟଙ୍କର ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଦୁଇଜଣ ମହିଳାଙ୍କ ସମେତ 4 ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା,ରୁମ ଟାଙ୍କୁରେଇ ଦେବା ଵାଲା ଏହି ଭୟଙ୍କର ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣା ନିକଟରେ ଥିବା ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରାରେ କ୍ୟାପଚର ହୋଇଥିଲା, ବର୍ତ୍ତମାନ ମୃତ୍ୟୁର ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |

ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ 4 ଜଣଙ୍କର ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଛି:-

ପ୍ରକୃତରେ ଏହି ଭୟଙ୍କର ଦୁର୍ଘଟଣା ଶନିବାର ଅପରାହ୍ନ 5 ଟାରେ ଦୋୖସା ର ଜିରୋଟା ଗ୍ରାମ ରେ ଘଟିଥିଲା ​​,, ଜୟପୁର-ଆଗ୍ରା ଜାତୀୟ ରାଜପଥ -21 ରେ ଏହି ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ 4 ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଛି,ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ବାଇକି ରେ ତିନି ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବାବେଳେ ପିକଅପ୍ ଗାଡିରେ ଯାଉଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ମଧ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି, କୁହାଯାଉଛି ଯେ ବାଇକ୍ ରେ ଆସୁଥିବା ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ର କୌଣସି ଏକ ବୈଠକ ରେ ଯୋଗଦେବା ପରେ ଫେରୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବାଟରେ ମୃତ୍ୟୁ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ନେଇଗଲା |

ଏମିତି ହେଇଥିଲେ ଆକ୍ସିଡେଣ୍ଟ :-

ଏହି 7 ସେକେଣ୍ଡର ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ଏକ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆସୁଥିବା ପିକଅପ୍ ଗାଡି ଏକ କାରକୁ ଓଭର ଟେକ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା,କିନ୍ତୁ ପିକଅପ୍ ଡ୍ରାଇଭର ନିଜର ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇ ଡିଭାଇଡରକୁ ଭାଙ୍ଗି ଭୁଲ ସାଇଡ କୁ ଚାଲିଗଲେ, ସେଇଠାରେ ସେ ଏକ ବାଇକ୍ ସହ ଧକ୍କା ହେଇ ଗାଡି ଟି ଓଲଟି ପଡିଥିଲା, ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ 50 ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ପପୁ ମୀନା ବାସିନ୍ଦା ନାଙ୍ଗାଲ ବାଇର୍ସି, ଜାମୱାରାମଗଡର 28 ବର୍ଷିୟ କବିତା ଏବଂ 35 ବର୍ଷିୟ କାଳୀ ଦେବୀ ନାଙ୍ଗାଲ ବାଇର୍ସିଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି,ଏହି ସମୟରେ ପିକଅପ୍ ରେ ଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ମଧ୍ୟ ଦୁର୍ଘଟଣା ପାଇଁ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *