ନର୍ସଙ୍କୁ ୩୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦେଲା ପ୍ରେମିକ ଆଉ କହିଲା – ମୋ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡର ଗର୍ଭପାତ କରାଇ ଦିଅ, କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ଚାଲିଗଲା ପ୍ରେମିକାର ଜୀବନ !

ରାଜସ୍ଥାନର ହନୁମାନଗଡ ଜିଲ୍ଲାରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ଗର୍ଭବତୀ କରିବା ଏବଂ ବେଆଇନ ଭାବେ ଗର୍ଭପାତ କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ମହଙ୍ଗା ପଡିଛି। ଏହି ଗର୍ଭପାତ ପାଇଁ ସେ ଦୁଇ ନର୍ସଙ୍କୁ 30 ହଜାର ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ତା’ପରେ ଏପରି କିଛି ଘଟିଗଲା ଯେ ଝିଅଟି ମରିଗଲା ଏବଂ ପ୍ରେମିକ ଜେଲ ଗଲା । ଆସନ୍ତୁ ଏହି ଅନନ୍ୟ ପ୍ରେମ କାହାଣୀକୁ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ ଜାଣିବା ।

ହନୁମାନଗଡ ଜିଲ୍ଲାର ସାଙ୍ଗରିଆର ଶାହାପିନି ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା ଅଙ୍କିତ କୁମାର (22) । ତାଙ୍କର ଜଣେ 18 ବର୍ଷର ଝିଅ ସହିତ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା । ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା । ତା’ପରେ ଦିନେ ଝିଅଟି ଗର୍ଭବତୀ ହେଲା । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅଙ୍କିତ ତାଙ୍କୁ ବେଆଇନ ଗର୍ଭପାତ କରାଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ।

ଘରେ ଗର୍ଭପାତ ସମୟରେ ଝିଅଟିର ଅତ୍ୟଧିକ ରକ୍ତସ୍ରାବ ଆରମ୍ଭ ହେଲା। ଏହା ଦେଖି ପ୍ରେମିକ ଅଙ୍କିତ ଭୟଭୀତ ହୋଇ ତାଙ୍କୁ ହନୁମାନଗଡ ସହରର ଏକ ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ନେଇଗଲେ। ଏଠାରେ ଚିକିତ୍ସା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ଏ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ଉଭୟ ନର୍ସ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଅଙ୍କିତ ସେମାନଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଏହି ଝିଅକୁ ରାସ୍ତାରୁ ପାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ମୃତକଙ୍କ ପିତା 9 ଡିସେମ୍ବରରେ ପ୍ରେମିକ ଅଙ୍କିତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଥିଲେ। ଏହା ଅଙ୍କିତଙ୍କ ଉପରେ ପୋଲିସର ସନ୍ଦେହକୁ ଆହୁରି ଗଭୀର କରିଥିଲା ​​। ତା’ପରେ ଡିସେମ୍ବର 13 ରେ ପୋଲିସ ଅଙ୍କିତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ତାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା। କଠୋର ଭାବରେ ପଚାରିବାରେ, ଅଙ୍କିତ ସବୁକିଛି କହିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଅଙ୍କିତଙ୍କଠାରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ମୃତକଙ୍କ ବେଆଇନ ଗର୍ଭପାତ କରିଥିବା କାରଣରୁ ଉଭୟ ନର୍ସ ମମତା ଏବଂ କବିତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିଲା।

ଏବେ ପୋଲିସ ଏହି ଦୁଇ ନର୍ସଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି। ସେମାନେ ସନ୍ଦେହ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ନର୍ସମାନେ ପୂର୍ବରୁ ଆହୁରି ଅନେକ ଅନୈତିକ ଗର୍ଭପାତ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗରେ ଆଉ କିଏ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି। ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ଏହା ପୋଲିସକୁ ଆସିଛି ଯେ ମମତା ଏବଂ କବିତା ଏକାଠି ଭଡା ଘରେ ଅନ୍ୟ ଝିଅ ଓ ମହିଳାଙ୍କର ଅନୈତିକ ଗର୍ଭପାତ କରିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତରେ ନିୟୋଜିତ ଅଛି।

ଆପଣ ସମସ୍ତେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଘଟଣାରୁ ଶିଖିବା ଉଚିତ ଏବଂ ବେଆଇନ ଗର୍ଭପାତର ଜାଲରେ ପଡ଼ନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଜୀବନ ହରାଇ ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *