ଧୋକାବାଜ ପତ୍ନୀକୁ ଦଣ୍ଡ ଦେବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲା ବ୍ୟକ୍ତି, ସିଧାସଳଖ ଶାଶୁ ସହ ରଖିଥିଲା ସମ୍ପର୍କ,ଆଉ ତା ପରେ …

ପ୍ରେମରେ ଧୋକା ପାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସାଧାରଣତଃ ପ୍ରେମ ଛାଡିଦିଅନ୍ତି କିମ୍ବା କିଛି ଅପରାଧ କରିଥାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ଧୋକାବାଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଏକ ଶିକ୍ଷା ଦେବା ପାଇଁ ଯାହା କରିଛନ୍ତି ତାହା ବିଶ୍ୱାସ କରିବା କଷ୍ଟକର। ଯେତେବେଳେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରତିଶୋଧ ପ୍ରକାଶ କଲେ, ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ । ସେମାନେ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିଲେ ନାହିଁ ଯେ କେହି ଏପରି ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ସାଇଟ ରେଡ୍ଡିଟର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜର ରହସ୍ୟ ଉନ୍ମୋଚନ କରି ଲୋକଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ , ‘ଆସନ୍ତୁ ଆମର ଯୌନ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡିତ ଏହିପରି ରହସ୍ୟଗୁଡିକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବା, ଯାହାକୁ ଆପଣ ଅନୁତାପ କରିପାରନ୍ତି। ଏଥିରେ ଅନେକ ଉପଭୋକ୍ତା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଜିନିଷ ଲେଖିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଯାହା କହିଥିଲେ ତାକୁ ଶୁଣି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ । ଏହି ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କୁ ଧୋକା ଦେଇଛନ୍ତି, ଯେତେବେଳେ ସେ ଏହା ବିଷୟରେ ଜାଣିଲେ, ସେ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଏକ ଶିକ୍ଷା ଦେବାକୁ ସ୍ଥିର କଲେ।

ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଏକ ଶିକ୍ଷା ଦେବା ପାଇଁ, ସେ ତାଙ୍କ ମାତା ଅର୍ଥାତ ଶାଶୁଙ୍କ ନିକଟତର ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ । ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଉଭୟ ନିକଟତର ହେଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ଗଠନ ହେଲା । ଏହି ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲି ଯେ ମୋ ପତ୍ନୀ ମୋତେ ଧୋକା ଦେଉଛନ୍ତି, ମୁଁ ମୋର ଶାଶୁଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି। ଅନେକ ବିଷୟ ସହ ଆମେ ଦୁହେଁ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ହୋଇଗଲୁ।

ଅନେକ ଲୋକ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ସେମାନଙ୍କର ଯୌନ ରହସ୍ୟ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରୁଥିଲେ, ତାଙ୍କୁ ଏକ ଅଜବ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଲା । ସେ କହିଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ମୋ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରୁଥିଲି, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ମା ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଏହା ମୋ ପାଇଁ ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତି ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଯାହା କରୁଥିଲି ତାହା ଜାରି ରଖିଲି । ଏହି ସମୟରେ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡର ମା ମୋ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଚାଲୁରଖିଥିଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *