ପ୍ରଥମେ ଗର୍ଭ-ବତୀ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ କଲା ହ-ତ୍ୟା ,ତା ପରେ ପୂର୍ବ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ କଲା ହ-ତ୍ୟା,ଆଉ ତା ପରେ ନିଜେ କଲେ ଆ-ତ୍ମହ-ତ୍ୟା ! ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଆମେରିକାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରଥମେ ନିଜର ଗର୍ଭ-ବତୀ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ହ-ତ୍ୟା କଲା । ଏହାକୁ ଫେସବୁକ୍ ଲାଇଭରେ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତା’ପରେ ପୂର୍ବତନ ପତ୍ନୀକୁ ମଧ୍ୟ ହ-ତ୍ୟା କରି ନିଜ ଜୀବନ ଦେଇଥିଲେ। ବାଲେଶ୍ୱରରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଶନିବାର ଦିନ ଏହି ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଘ-ଟଣା କରିଥିଲେ। ପୋ-ଲିସ ଏହି ତିନିଜଣଙ୍କ ମୃ-ତଦେହ ଉ-ଦ୍ଧାର କରିଛି। ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ମେଡିକାଲ ସହିତ ଜଡିତ ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ତାଙ୍କୁ ଚାକିରିରୁ ବରଖାସ୍ତ କରିଥିଲା।

44 ବର୍ଷୀୟ ରାଜାଇ ବ୍ଲାକ୍ ଶନିବାର ଫେସବୁକ୍ ଲାଇଭରେ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ତାରା ଲାବାଙ୍ଗଙ୍କୁ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ହ-ତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ପରବର୍ତ୍ତୀ ନମ୍ବର ହେଉଛି ପୂର୍ବତନ ପତ୍ନୀ। ଫେସବୁକ୍ ଲାଇଭ୍ ସମୟରେ ବ୍ଲାକ୍ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ମୋର ପୂର୍ବ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ର ମୁଣ୍ଡକୁ ଗୁ-ଳି କରିଥିଲି। ସବୁକିଛି ସ୍ୱପ୍ନ ପରି ଦେଖାଯାଏ। ମୁଁ କେବେ ଭାବି ନଥିଲି ଯେ ମୁଁ ଏପରି କାମ କରିପାରିବି।

ତାଙ୍କ ପୂର୍ବ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ହ-ତ୍ୟା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ବ୍ଲାକ୍ କହିଥିଲେ, ‘ମୁଁ ଜେଲ୍ ଯାଇ ପାରିବି ନାହିଁ, ମତେ ମୋର ପୂର୍ବତନ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ମାରିବାର ଅଛି କାରଣ ମୋର ଦୁଃଖର କାରଣ ହିଁ ମୋର ପୂର୍ବତନ ପତ୍ନୀ । ଏହା ପରେ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ମୋ ଜୀବନକୁ ଶେଷ କରିବି । ଭିଡିଓ ଫୁଟେଜରେ ଏହା ମଧ୍ୟ ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଛି ଯେ ବ୍ଲାକ୍ ତାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚି କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ ହଠାତ୍ ନିଆଁ ଲାଗିଥାଏ। ପୋଲିସ ଉଭୟଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ଘରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି। କିନ୍ତୁ ପିଲାମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁରକ୍ଷିତ ଅଛନ୍ତି।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ପୋ-ଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ମୃତ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଘର ବାହାରେ ପାର୍କିଂ ହୋଇଥିବା କାରରେ ପାଇଥଲା। ତେଣୁ, ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଅପ-ରାଧ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ବ୍ଲାକ୍ ପିଲା ମାନଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ କହିଥିବେ ।ଏହା ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ଯେ ବ୍ଲାକ୍ ତାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ପିଲାମାନଙ୍କ ହେପାଜତକୁ ନେଇ ଅନେକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିବାଦ କରୁଥିଲେ। ବ୍ଲାକ ଙ୍କ ବନ୍ଧୁମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ପୂର୍ବତନ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ବିବାଦ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏହି ଘଟ-ଣା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚିବ ବୋଲି କେହି ଭାବି ନଥିଲେ।

ବ୍ଲାକ୍ ଏକ ହସ୍ପିଟାଲରେ ପୁରୁଷ ନର୍ସ ଭାବରେ କାମ କରୁଥିଲେ। ଏଠାରେ ସେ ତାଙ୍କର ପୂର୍ବତନ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପୂର୍ବତନ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ। ତେବେ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କୁ ଚାକିରୀରୁ ବରଖାସ୍ତ କରାଯାଇଥିଲା। ବ୍ଲାକ ମେରିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ୟୁନିଭରସିଟି ମେଡିକାଲ ସିଷ୍ଟମକୁ ଭୁଲ୍ ଅଭି-ଯୋଗ କରି କହିଛି ଯେ ସେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଡ୍ର-ଗ୍ସ ବ୍ୟବହାର ବିଷୟରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯାହା ଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କୁ ବରଖାସ୍ତ କରାଯାଇଛି। ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଚାକିରି ହରାଇବା କାରଣରୁ ବ୍ଲାକ୍ ଡିପ୍ରେସନରେ ଥିଲେ ଏବଂ ଉଭୟ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ନଥିଲା ଏବଂ ସେଥିପାଇଁ ସେ ଏହି ଭୟା-ନକ ଘ-ଟଣା ଘଟାଇଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *