ଶୀତ ଋତୁରେ SBI ର ଧମାକା : ମିଳୁଛି ଏତେ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଲାଭ,ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି ଫାଇଦା ଉଠାଇବେ !

ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ (ଏସବିଆଇ) ଭାରତର ସବୁଠୁ ବଡ ବ୍ୟାଙ୍କ। ଏସବିଆଇ ନିଜର ଆକାଉଣ୍ଟଧାରୀମାନଙ୍କୁ ପ୍ରତିଦିନ ନୂତନ ସୁବିଧା ପ୍ରଦାନ ଜାରି ରଖିଛି । ଏସବିଆଇର ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ ଗ୍ରାହକଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପାଇଥାଏ । ଏହି ସମୟରେ, ଯଦି ଆପଣ SBI ର ଗ୍ରାହକ ଅଟନ୍ତି, ତେବେ ଏହି ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଉପଯୋଗୀ । ନୂତନ ବର୍ଷ ପାଇଁ ଏସବିଆଇ ଏକ ଭଲ ଅଫର ଆଣିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ 2 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲାଭ ପାଇବେ।

SBI ଦ୍ୱାରା 2 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ବୀମା ଦିଆଯାଉଛି । ଏହି ଅଫର ସେହି ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ, ଯାହାର RuPay ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡ ଅଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଜନ ଧନ ଯୋଜନା ଆକାଉଣ୍ଟ ଏସବିଆଇରେ ଖୋଲା ରହିବା ଉଚିତ୍।

ଜନ ଧନ ଆକାଉଣ୍ଟ ଖୋଲିବା ଅବଧି ଅନୁଯାୟୀ ଏସବିଆଇ ମାଗଣା ବୀମା ରାଶି ସ୍ଥିର କରିବ। ଯଦି ଅଗଷ୍ଟ 28, 2018 ରେ ଜଣେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ PMJDY ଆକାଉଣ୍ଟ ଖୋଲାଯାଏ, ତେବେ ସେମାନେ 1 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୀମାଭୁକ୍ତ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଅଗଷ୍ଟ 28, 2018 ପରେ ଖୋଲାଯାଇଥିବା ଆକାଉଣ୍ଟଧାରୀମାନେ PMJDY Rupay କାର୍ଡରେ 2 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ବୀମା ପାଇବେ । ଏଥିରେ ଜନ ଧନ ଆକାଉଣ୍ଟଧାରୀମାନଙ୍କୁ ମାଗଣା ଦୁର୍ଘଟଣା କଭର ଯୋଗାଇ ଦିଆଯାଉଛି ।

ଏହି ଟଙ୍କା ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ ଯେଉଁଥିରେ ଏହି ଆକ୍ସିଡେଣ୍ଟାଲ୍ ଡେଥ୍ ଇନସୁରାନ୍ସ ଅଧୀନରେ, ଯଦି ବ୍ୟକ୍ତି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଥିବେ ଏବଂ ବୀମାଭୁକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି 90 ଦିନ ଅର୍ଥାତ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା ଦିନଠାରୁ 3 ମାସ ମଧ୍ୟରେ ଯେକୌଣସି ଇଣ୍ଟର ବ୍ୟାଙ୍କରେ କୈଣସି ସଫଳ ଆର୍ଥିକ କିମ୍ବା ଅଣ-ଆର୍ଥିକ କାରବାର କରିଥିବେ। କେବଳ ସେତେବେଳେ ହିଁ ଦାବି ପାଇଁ ଆବେଦନ କରାଯାଇପାରିବ। ଏହାପରେ ପ୍ରଥମେ ଏକ Claim form ପୂରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଏହା ସହିତ କିଛି ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଦଲିଲ ମଧ୍ୟ ଦାଖଲ କରିବାକୁ ପଡିବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *