ଗୋଟେ ବଡ ଯୁ-ଦ୍ଧ ବୋଧେ ହେବ : ମଣିଷଙ୍କ ପରି ମାଙ୍କଡ଼ଟି ପଥରରେ ଘଷି-ଘଷି ଛୁ-ରୀକୁ କଲା ଧା-ରୁଆ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ମାଙ୍କଡମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଦୁ-ଷ୍ଟମ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା ଅଟନ୍ତି , ତେଣିକି ସେ କେଉଁ ପ୍ରକାରର ମାଙ୍କଡ଼ ହୁଅନ୍ତୁ ନା କାହିଁକି,ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମାଙ୍କଡ଼ର ଭିଡିଓ, ବିଶେଷକରି ସେମାନଙ୍କର ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ଗୁଡିକ ଲୋକ ମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ଏହି ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ମାଙ୍କଡର ଭିଡିଓ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଅଛି,ଭିଡିଓରେ ମାଙ୍କଡ଼ଟି ଏକ ବଡ ଛୁରୀକୁ ଧାରୁଆ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି,ଭିଡିଓ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ପଚାରୁଛନ୍ତି କି, ମାଙ୍କଡ଼ର ପୁଣି କାହାଠାରୁ ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବ ଭାଇ

ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ ଯେ ପ୍ରାୟତଃ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ଯେ ମାଙ୍କଡମାନଙ୍କର ଅଧିକାଂଶ ଅଭ୍ୟାସ ମଣିଷ ସହ ମିଶିଯାଇଥାଏ, ଆଉ ଏହି କାରଣ ହେଉଛି କି ଅନେକ ଥର ଆମେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏପରି ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥାଉ ଯେଉଁଠାରେ ମାଙ୍କଡମାନେ ମଣିଷ ପରି ନକଲ କରନ୍ତି,ଆଜିକାଲି ଏକ ସମାନ ଭିଡ଼ିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି,ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଏକ ମାଙ୍କଡ଼ ହାତରେ ଏକ ବଡ ଛୁରୀ ଉଠାଇ ଛୁରୀକୁ ହାଣ୍ଡିରେ ଥୁଆ ହୋଇଥିବା ପାଣିରେ ଓଦା କରେ ଆଉ ତା ପରେ ଟାକୁ ନେଇ ପଥର ଉପରେ ଘଷେ,ଯେପରି ଏକ ଛୁରୀ କୁ ଦାଢ଼ କରାଯାଏ, ମାଙ୍କଡ଼ ଛୁରୀକୁ ବାରମ୍ବାର ଦେଖେ, ତା ଉପରେ ପାଣି ରଖି ପୁଣି ପଥର ଉପରେ ପୁଣି ଜୋରେ ଘଷିବାକୁ ଲାଗେ |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଥିବା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଆଇପିଏସ୍ ଅଧିକାରୀ ରୁପିନ୍ ଶର୍ମା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି,ସେୟାର୍ କରିବା ସହିତ ସେ ଏହାର କ୍ୟାପସନ୍ ଲେଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଆମେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଟୁ ‘, ଖବର ଲେଖିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ପ୍ରାୟ 4 ହଜାର ଭ୍ୟୁ ପାଇସାରିଛି,ଏଥି ସହିତ ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ଲୋକ ଏହା ଉପରେ ନିଜର ମତାମତ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଆନ୍ତି ଏବଂ ମନ୍ତବ୍ୟ ମାଧ୍ୟମରେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି,ଭିଡିଓ ରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଚାଲ ପ୍ରଥମେ ମାଙ୍କଡ଼ ସହିତ ଲଢ଼ି ସାରା’,ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଲାଗୁଛି କି ଆଜି ଅରପାର କି ଯୁଦ୍ଧ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରା ଯାଉଛି ‘, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଭିଡିଓ ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଏମିତି ରେ ସେ ଛୁରୀ କୁ ଦାଢ଼ କରିବା ପରେ ସେ ଏହା କୁ ନେଇ କଣ କରିବ?’ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *